Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak még jó állások fórum

Vannak még jó állások (beszélgetős fórum)

12. aeb0378846 (válaszként erre: 5. - 8dc02726ef)
2012. szept. 25. 15:36
Nem ő keres sokat, te keveset.....attól hogy irigykedsz neked több lesz?
11. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - 8dc02726ef)
2010. dec. 21. 12:09

ezért hablatyol egy apa a gyerekeinek tanulni tanulni tanulni mert pénzt másképpen kétkezi munkával keresni aligha lehet...

állás akkor jó ha amit csinálni kell hobbi is egyben...és bármi is az művészi szinten kell művelni azt..

nem igazán tudjuk az említett példákhoz mennyi tanulással vitt az út..,e hogy kellett hozzá az is az tuti..

10. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - 8dc02726ef)
2010. dec. 21. 11:06

Aki pedig Summa cum laudeval az orvosin 3 évvel ezelőtt, netto 80-at, mint kutatóorvos. Volt.

Ma már Heidelbergben él és a világ leghíresebb orvosainak tart előadásokat Oxfordtól Washingtonig...

2010. dec. 21. 09:00
A Gaskónak amúgy a szeme se áll jól, de azért ahhoz képest, hogy végignyomott 5 évet a műszakin, aztán még 5-öt a közgázon, és 25 éve dolgozik, még csak nem is keres olyan sokat. Egy jobb képességű ember ezzel az életpályával már magasabb fizetésig is vihette volna ennyi idősen. Más kérdés, hogy mit kapar össze mutyiból, mert politikusoknál bizony az a necces, nem a fizujuk.
2010. dec. 21. 08:55

Először is, ez csak nettó 350 ezer.


Másodszor, én is kerestem ennyit, és nem szokatlan, hogy diplomás, valamiben tehetséges emberek ennyit vagy többet keresnek. Én sok ilyen embert ismerek.


Most nem azért, de látatlanban hogy ítéled meg a képességeit, meg a munkát, amit végez - és miből gondolod, hogy azt bári meg tudná csinálni? Vannak munkák, amiket jó, ha pár száz-pár ezer ember tud megcsinálni a tízmillióból, nem pedig akárki.


Nem állítom, hogy nincsenek zsíros állások, ahol idióták ülnek, de azért látatlanban vagdalkozni szerintem nem indokolt.

7. 25a27430dd (válaszként erre: 3. - 8dc02726ef)
2010. dec. 21. 08:44
Nem kell ahhoz baloldalinak lenni, hogy tudd: nem tesz le az asztalra annyival többet, ahányszorosát keresi, jól írod.
2010. dec. 21. 08:42

Helló Fred:)

Ez bruttó, vagy nettó?

Tudom, hogy sokat keresnek ilyen helyeken, és ha ez bruttó, akkor nagyon keveslem., de még nettóban is. Nekem jó fizető bank szférában lévő állásom van, de az enyém is csak az első fele. És persze bruttóban.

Én már annak is örülnék, ha havonta maradna 50 ezrem a megélhetésre...

2010. dec. 21. 02:15

A 4-es metró "projek managere", angolul csak közép szinten beszél, havi díjazása 8 MILLIÓ FORINT.

Most az új Budapesti főpolgármester bejelentette, hogy, a Keleti pu.-tól a Bosnyák térig nem lesz megépítve. 5 éve szaroznak rajta, de leáll.

Te be tudnál osztani havi 8 millió forintot?

Bevallom, én ennyit már nem.

Ha minden hónapban vennék egy frankó autót, akkor is havi 3 millióm maradna.

Mit csinál ez a farok ennyi pénzzel.

...

Elnézést, most ismétlik a tegnap reggeli adást a TV1-en.

A portfolio.hu munkatársa nyilatkozik. 750 ezer forint a havi dohánya. Kérges a keze a melótól.

Most mondta, ebben a percben:"1 hete még 980 forint volt a negyed kilós libatepertő, most meg már 1100 forint."

Megszakad a szívem a szerencsétlenen.

4. fbb031f958 (válaszként erre: 1. - 8dc02726ef)
2010. dec. 21. 02:01
Mivel a tized része se amit be köll osztanom.....
2010. dec. 21. 01:59

Én nem vagyok radikális baloldali, nehogy félre értsetek!

Csak azért, mert jó helyre születtem dőljön felém számolatlanul a pénz?

Gaskó, a vasutas szakszervezet vezetője több mint 1 milliót keres havonta. És még van pofája megszólalni.

Gondolom, állatira megdolgozik azért.


Semmi gond, emberek!

Be kell házasodni egy "bankszövetségi" családba - és dől a pénz.

Rossz helyen álltok.

Az említett bankszövetségi elnök veje 800 ezret keres. Még nincs a kölök 30 éves.

Jobban keres, mint egy drog "díler".

Szabad világban élünk. Hurrá, hurrá.

2010. dec. 21. 01:43
Elnézést, tegnap reggelről beszélek.
2010. dec. 21. 01:38

Századvég alapítvány.

Ennek az alapítványnak az alkalmazottja, aki ma reggel nyilatkozott a TV-ben és olyan okosságot mondott, hogy jövőre 4,2% lesz az infláció, havi 600 ezer forintot keres. 32 éves, elmondta, hogy szerinte milyen lesz az élet jövőre. (Neki biztos kurva jó.)

Magyar bankszövetség.

Ma reggel nyilatkozott a TV-ben az egyik tanácsadója. Nyugdíja 300 ezer forint, tiszteletdíja 400 ezer forint. Elmondta, hogy "aki többet dolgozik, az többet is keres, ezért jó a mostani adótörvény".

A faszi hülyére dolgozza magát azért az összesen 700 ezer forintért.

Te be tudnál osztani havi 700 ezer forintot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook