Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális ez az ember? fórum

Normális ez az ember? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 21. 09:47

Ez nagyon családi ügy.Igazán jó segítés nincs,de

ha beszélni akar a feleség,egy barát meghallgatás

hasznos lehet.

2010. dec. 21. 00:50

Hogy lehetne már egy _szomszéd_ magánéletébe beleavatkozni? Te mit szólnál, ha az utca végéről megjenne valami Mylady15-megmentő alakulat, és beszélne az apáddal/barátoddal/akárkikkel, mert szerintük te mennyivel jobban is élhetnéd az életed?


Szerintem ennyire ne legyél biztos benne, hogy nekik az a jobb, ahogy te élnél.

5. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 2. - 7ac18b9dfa)
2010. dec. 21. 00:47
Egyetértek, meg nem is. A gond az, hogy manapság mindenki azt mondja: Nem szabad ebbe beleavatkozni, nincs közöd hozzá. Ezért nem derül sok csúnya dologra fény, amin nem pletykálkodni kell, hanem segítő kezet nyújtani. Viszont azzal egyetértek, hogy érdemes tapintatosan kezelni a dolgot, és az sem feltétlen jó dolog, ha a két gyereknek a szomszéd meséli, miket vág a feleség fejéhez hozzá a pasas (szexuális témák). Elég megalázó lenne ez az asszonynak, már így is az.
4. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 3. - Cbe6ba1fa9)
2010. dec. 21. 00:45

ez mondjuk igen mókás :)))

de igazad van, kapuzárási pánikja van

2010. dec. 21. 00:44
Kapuzárási pánik az öregnél? Bocs, azon nevettem csak, hogy magasabb nyugdíjjal rendelkezik, és azt vágja a feleség fejéhez, hogy ő tartja el. :DDD
2. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2010. dec. 21. 00:44

szia! semmi közötök hozzá, nem szabad ebbe beleszólni...

de talán annyit tehetsz, hogyha egyedül van otthon a feleség, akkor áthívod magadhoz kávézni, beszélgetni, hátha elmondja és segítséget kér, okosan kell terelni a témát, közeledni felé, barátkozni, segítséget fog kérni sztem és akkor szép lassan bevonhatod a gyerekeit is, de csak finoman

2010. dec. 21. 00:39
Van egy pasi, előnytelen külsővel, mégcsak nem is nagy dumával...60 és 70 között, otthon feleséggel, felnőtt gyerekekkel, unokákkal. A család a szomszédunk. Véletlenül derült ki, hogy a pasi mióta működnek a netes társkeresők azóta "keres"...egyedülállónak mondja magát, akire előszeretettel figyelnek fel korabeli egyedülálló, többnyire özvegy nők...Mindig van valaki, aztán lebukik és jön a következő. A feleség tűr, bár érzi, valami nincs rendben, hová is megy olykor napokra a férje...A szája befogva: halljuk néha a pár pohárnyi "bátorító" elfogyasztása után az ordítást: Te nem adod meg nekem a szexben amit akarok és különben is én tartalak el!!! (ja, neki magasabb a nyugdíja)Értelmes, iskolázott ember lenne, annyi mindent csinálhatna: foglalkozhatna az unokáival, régen tudományos munkát folytatott. Egyszer odaállított egy nő és magából kikelve üvöltözött: becsaptál, sosem voltál özvegy, feleséged van, csak kihasználtál...Gondoltuk,hogy beszélünk a fiaival, mert sajnáljuk az anyjukat, vagy semmi közünk hozzá?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook