Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
183734. Enissa
nov. 8. 12:25

Szívesen vezeted más autóját ha úgy adódik?


Nagyon nem. Maximum a családban valakiét, ha megkér. Kölcsön nem is kérnék sosem, megütne a guta, ha nálam jönne ki éppen valami hiba.

Igaznak tartom a mondást, feleséget, férjet, kocsit nem adunk kölcsön.

183733. Channa* (válaszként erre: 183731. - Hattori)
nov. 8. 07:03

Pont erről beszélek. Egy művi fogíny sorvadás előidézése történik, ha nem a csontok állásával van probléma.

És erre mondom azt, hogy a mai eszemmel sosem vállalnék be ilyen kezelést, mert a fogíny sorvadása mindenkinek beindul a kor előrehaladtával, aztán jönnek más problémák, pl. fogak elvesztése.


Szerintem a foghiány rosszabb, mint az ínymosoly.

183732. Epresturmix
nov. 8. 04:50

Szívesen vezeted más autóját ha úgy adódik?


Nem. Isten ments! Senkiét! Sose szerettem más dolgait használni.

183731. Hattori (válaszként erre: 183719. - Channa*)
nov. 8. 00:18

Igen, az ínykorrekciós műtéteknek mellékhatásaként előfordulhat az ínysorvadás. Az ínykorrekciós műtétek olyan eljárások, amelyek célja az íny méretének vagy alakjának megváltoztatása, például az ínyfelszín csökkentése vagy megnövelése. Ezeket a műtéteket általában esztétikai vagy fogorvosi problémák kezelésére végzik.


Az ínykorrekciós műtétek során az íny szövetének módosítására kerül sor, és ha a beavatkozás nem megfelelően történik vagy nem megfelelően gyógyul, akkor az ínysorvadás egyik lehetséges mellékhatása lehet. Az ínysorvadás azt jelenti, hogy az ínyszövet visszahúzódik, és a fogak gyökerének részei láthatóvá válhatnak, ami érzékenységet és esztétikai problémákat okozhat.


Az ínykorrekciós műtéteknek vannak bizonyos kockázatai, és fontos, hogy a műtétet végző szakember részletesen tájékoztassa a pácienseket a lehetséges mellékhatásokról és az utókezelés fontosságáról. Az ínysorvadás kezelhető lehet más beavatkozásokkal, így ha bármilyen problémát tapasztal az ínykorrekciós műtét után, forduljon szakorvoshoz.

183730. Érdekes73 (válaszként erre: 183729. - Globus)
nov. 7. 18:30
csak utólag én is
183729. globus
nov. 7. 18:18

Láttad tegnap este a sarki fényt?



Ha előre szólnak, megnéztem volna.

Múlt heti holdfogyatkozással tele volt a sajtó, eljövendő sarki fény hírével sajnos nem találkoztam.

183728. Epresturmix (válaszként erre: 183711. - Bozsu55)
nov. 7. 18:13
A nővérem kiskorától dadog. Imádott énekelni. Akkor nem dadogott. Soha nem nevettem ki. Nem úgy mint a szüleim. Végtelenül sajnáltam érte, amiért így megalázták. A legszomorúbb, hogy ők okozták neki. ☹️
183727. Epresturmix (válaszként erre: 183711. - Bozsu55)
nov. 7. 18:10

Nem-e? Nem vagyok sovány, nincs jó testem. Nagy a hasam, a mellem…

De tudod miért érzem magam szabad embernek? Mert mindezek nem érdekelnek. Vettem egy tangás bikinit az idei nyaralásra és fel is vettem. A nagy seggemre. Nem figyeltem ki néz. Nem érdekelt. Nyaraltam és jól éreztem magam.

Jövőre is felveszem. Ha felmegy. 🙂

183726. Hattori (válaszként erre: 183725. - Shukran)
nov. 7. 17:44
Volt ínymosolya?
183725. Shukran
nov. 7. 17:22
A tévében láttam a sarki fényt.
183724. Hattori (válaszként erre: 183723. - Kacsahercegno)
nov. 7. 17:13
Apa szerint csúnya.
183723. Kacsahercegno (válaszként erre: 183722. - Sirga)
nov. 7. 16:58
Szerintem nagyon sok emberrel ez a helyzet, hogy az összkép mellett abszolút nem tűnik fel senkinek, vagy ha igen, hát tökre nem számít. Meg aki mosolygós, kedves személyiség, azt megszépíti a kisugárzása is. A jókedv, nevetés egyébként is mindenkinek jól áll, ezért is reagáltam arra a kommentre, hogy "inkább csak mosolyogjon". Valahogy nekem annyira szomorú az a gondolat, hogy valaki mondjuk a saját lányának mondogatja ezt, meg egyáltalán hogy valakinek egy ilyen hülye társadalmi elvárás miatt nem "szabad" vidámnak lennie, mert ennyire fontos hogy takargassuk a hibáinkat minden áron.
183722. Sirga (válaszként erre: 183709. - Kacsahercegno)
nov. 7. 16:38

Olyan szépen leírtad! :)

Azt gondolom, az ínymosolynak is vannak fokozatai - ezért is hagytam ki a szavazást. Általánosságban nekem se tetszik. De ismerek olyat, akinek nagyon látszik az ínye - mégis, az arca, a kisugárzása, a személyisége miatt elragadó ő is, a mosolya is. Ritka harmonikus személyiség. :)

183721. Hattori (válaszként erre: 183720. - Hattori)
nov. 7. 15:21
183720. Hattori (válaszként erre: 183719. - Channa*)
nov. 7. 15:21
Vagy a dysgnath műtét.
183719. Channa* (válaszként erre: 183710. - Hattori)
nov. 7. 15:11

Igen, megnéztem.

Azt olvastam, hogy lézeresen lehet rajta segíteni, de az nekem egy mesterséges ínysorvadás előidézést jelent.

Hát ebből, nem kérnék a mai agyammal, mert jön az magától is a korral.


Ifjú lányka koromban, biztos belementem volna, ha lett volna lehetőség és zavaró lett volna az ínyem, de ma már tuti, hogy nem engednék ilyen beavatkozást az egészséges íny érdekében.

183718. andi6020 (válaszként erre: 183715. - Hattori)
nov. 7. 14:47
😅😅 Te vagy állandóan a külsőségekre rápörögve...
183717. Kacsahercegno (válaszként erre: 183715. - Hattori)
nov. 7. 14:40
Ezt úgy mondod mintha nem te írnál ki rendszeresen ilyen külső tulajdonságokra vonatkozó szavazásokat, és nem te adtál volna meg kifejezetten degradáló válaszlehetőséget...
183716. Kacsahercegno (válaszként erre: 183714. - Hattori)
nov. 7. 14:35
Úgy is kell, nem szabad azzal vesztegetni az időt hogy utáljuk magunkat olyan dolgokért, amikről nem is tehetünk, ráadásul teljesen normálisak. Tényleg főleg mi nők olyan baromságokkal "mérgezzük" magunkat, persze belénk is van nevelve, dehát az élet túl rövid hogy ne olyan ruhákat hordjunk meg olyan akármit amit szeretnénk...
183715. Hattori (válaszként erre: 183709. - Kacsahercegno)
nov. 7. 14:35
Ez van, Kacsa, egy ínymosoly kizáró ok, ellenben emberek százai vergődnek ócska testet-lelket megalázó kapcsolatokban, mert az ugy enem gáz a megcsalás, a verés, az alakoskodás, az átbacarintás. Csak az ínymosoly. Az gáz.
183714. Hattori (válaszként erre: 183709. - Kacsahercegno)
nov. 7. 14:26

22 éves koromig nem hordtam magassarkút, mert magas vagyok.

Azóta fütyülök ré.

183713. Hattori (válaszként erre: 183712. - Hattori)
nov. 7. 14:26
Orbók Ilona is mindig nevetett és ínymosolya van.
183712. Hattori (válaszként erre: 183711. - Bozsu55)
nov. 7. 14:20

Rubint Rékának is van.

Sőt, picit Palvinnak is ínymosolya, ha nagyon nevet.

Egyébként lehet orvosilag kezelni.

183711. bozsu55 (válaszként erre: 183709. - Kacsahercegno)
nov. 7. 14:18

Az ocsmányt nem én találtam ki, szerintem visszataszító.


Nem tehet róla de viselni kell tudni ezeket a hibáinkat.Akad sokunknak.


Aki dadog nem megy szavalóversenyre, egy duci aki önkritikával rendelkezik nem vesz fel nyilvánosan bikinit.


Sajnálom egyébként...

183710. Hattori (válaszként erre: 183705. - Channa*)
nov. 7. 14:02
Vannak módszerek.
183709. Kacsahercegno (válaszként erre: 183704. - Bozsu55)
nov. 7. 13:00

Most nem kifejezetten ellened, de szerintem nem szép ilyet mondani. Akinek van egy kis szépséghibája, az már ne is nevessen önfeledten, hanem minden jó viccről meg ha készül egy fotó az jusson eszébe hogy jaj csúnyák a fogaim, nem nevethetek??


Igaz nekem kb. az ellenkezője van, hogy nagyok a fogaim. Kb. 28-29 éves koromig zavart, nem hordtam rúzst mert jaj odavonzza a tekintetet és mit fognak az emberek gondolni. Pár éve átkattant bennem valami, vettem pár rúzst, és láss csodát, a lőtéri kutyát nem érdeklik a fogaim, én meg végre hordok csini rúzsokat. Ezzel csak azt akarom mondani hogy senkinek nem kellene hagynia hogy egy szépséghiba lerombolja az önértékelését, már a szavazást sem értem, hogy miért kell erről "szavazni", teljesen értelmetlen, meg mi az egyáltalán, hogy ocsmány??? Akinek ilyen az ínye az ássa el magát, vagy mi? :D Ha meg a szavazás kiírójának ilyen akkor főleg nem tudom mi értelme... Egyébként ugyanez vonatkozik az összes ilyen kinézetes meg magasságos szavazásra is...

183708. mmacus
nov. 7. 12:00

Ha egy lánynak ínymosolya van?


Az ocsmány kicsit durva kifejezés, de szerintem nem szép. Egyetértek Bozsu-val, akinek ilyen a mosolya, az tényleg jobb, ha csak mosolyog.

183707. Enissa
nov. 7. 08:19

Ha egy lánynak ínymosolya van?


Attól függ, milyen az arca, a foga.

Erre nem lehet se igennel, se nemmel, se elmegy-el válaszolni. Egyénfüggő.

Annyira van csak értelme, mintha azt kérdeznéd. Milyen egy lány, ha vörös, fekete, barna, szőke? több összetevős a megítélés.

183706. Amaunet
nov. 7. 08:02
183705. Channa*
nov. 7. 07:04

"Ha egy lánynak ínymosolya van? (Mosolygáskor látszik az ínye)"


Nekem mindig az jut eszemben azokról, akiknek kilátszik az ínyük, hogy egészségesek! Nincs fogágy betegségük és de jó nekik! Nem lesz talán olyan gondjuk, hogy rés lesz a fogaik közük, vagy egyszerűen meglazulnak és kihullanak a fogai.


Én, örülnék neki, ha ilyen lenne az ínyem!;)


Egyébként, fogorvossal lehetne beszélni, hogy tud e olyan fogszabályzási módszert, ami kicsit segít ezen, de egyébként örüljön neki és bátran mosolyogjon!

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook