Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
184175. Epresturmix
jan. 5. 19:00

Melyik jobb választás ( rövid városlátogatás, nem nyaralás ) ? Róma vagy Velence ? szavazás



Mindkettőnél annyi a turista, hogy lehetetlen normálisan megnézni a látványosságokat! 😒

Mi eddig mindenhol így jártunk. Volt olyan hely (Navagio öböl kilátó) ahol kb 2 percünk volt egy fotót lőni mert akkora kígyózó sor volt-nemhogy elmerengni a szépségén. Láttam videókat pl Trevi kútnàl amikor hemzsegtek a turisták! 😟

Persze nyilván én is elmennék (és megyek is) de sokat ront az élményen. Én is Rómára szavazok! Bár kétszer voltam már korábban, csak sajnos nem várost nézni!

184174. Miss Angel
jan. 2. 12:27

Melyik palacsinta?


Kimaradt a nutellás 😁

de jöhet mind 😉

184173. srcrss (válaszként erre: 184172. - Loch ness)
jan. 1. 23:01
Vagy egyik sem. 😄
184172. loch ness
jan. 1. 22:56
A palacsintás szavazásnál hiányoltam azt a válaszlehetőséget, hogy "mindegyik jöhet!" :)
184171. tsfmvk
jan. 1. 20:57
És a tejszínes palacsinta? Már sz@rt sem ér?
184170. Channa*
dec. 31. 12:18

"Munkahelyen dolgozol szilveszterkor?"


Ha munkanap, akkor igen.

184169. srcrss
dec. 31. 11:57

Szereted, ha valami tökéletes?


Igen. Kényszeres vagyok.

184168. tien (válaszként erre: 184162. - Epresturmix)
dec. 30. 22:19

Backi ,ha látnál reggelente bemászni Prézli szobakenneljébe,és gügyögés ,hassimi ,bubópuszi(kis fejecskéjére puszi)

Mint egy dila😁


De pont letojom ,hogy ki minek gondol .

184167. Shukran
dec. 30. 16:42

Mindvégig olyan munkahelyen dolgoztam, ahol szilveszterkor őrületes hajtás volt.

Mindent le kellett zárni fordulónappal, dolgoztunk ezerrel.

Míg mások pezsgőztek, jókedvre hangolódtak, vidáman búcsúztatták az óévet.

184166. globus
dec. 30. 14:38

Munkahelyen dolgozol szilveszterkor?


Ha munkanapra esik, akkor igen.

Szerencsére idén nem.

184165. Channa* (válaszként erre: 184163. - Timycat)
dec. 28. 11:25

Igen, valahogy így!

Én se mentem volna hozzá a férjemhez, illetve nem barátkozok olyanokkal, akik felrúgják a kutyákat, tekergetik a süni lábát, hogy visítson, vagy húzogatják a macska farkát, mert viccesnek találják, hogy kínlódnak, de az nem zavar, ha nem hozzák haza az összes utcán talált állatot.

Ha van egy állatunk, akkor ellátjuk, nem bántjuk, de nem emberként tartjuk, nem gyereket pótolunk vele.

184164. Channa* (válaszként erre: 184162. - Epresturmix)
dec. 28. 11:21

Én szeretem a gyereket, az állatokat is, de a magam módján.

Egyiket sem úgy szeretem, ahogy Timy is mondta, hogy rátelepszek. A gyerekeknek is hagyok időt arra, hogy ők keressék a társaságomat, ami elég hamar megtörténik, mert érdekes? számukra az, hogy én ilyen vagyok.

Ahogy az is, hogy velem nem autókat tologatnak vagy babákkal báboznak, hanem érdekes kreatív játékokat játszanak.

Sok gyerek van a családban, és mind tudja már egészen piciként is, hogy ha hozzám jönnek vagy velem akarnak játszani, akkor olyan játékot hozzanak, amit velem tudnak játszani. Szívesen festegetek velük vagy játszok velük memóriajátékot vagy puzzle-zok, de nem vagyok hajlandó autókat tologatni, hacsak nem építettünk előtte autópályát;)


Az állatokkal is így vagyok. Amikor meglátnak az ismerősök kutyái örülnek nekem, azaz odafutnak, rám ugrálnak, stb., de tudják, hogy ennyi volt:D

184163. timycat (válaszként erre: 184161. - Channa*)
dec. 28. 10:34
Nálam párválasztásnál szempont volt az állatb.ziság. De én sem gügyögésről beszélek, hanem állatszeretet és tisztelet. Nem telepszek rá az állatra, nem kezelem őket emberként, de nagy fegyelmet sem tartok. A babusgatást szerintem nem is szeretik az állatok. Persze vannak a szeretethullámok mikor jön és bújik a kis jószág, de hagyni kell őket elvonulni is, az hogy valaki bármikor amikor kedvetartja felvegye, ölelgesse, babusgassa szerintem max eltűrik, de nem élvezik. Kell az állatnak is a magánszféra.
184162. Epresturmix (válaszként erre: 184161. - Channa*)
dec. 28. 10:12
Te ilyen vagy. Én meg ilyen. Sem a kutyát sem a macskát sem a csecsemőt nem bírom megállni, hogy ne menjek le totál idiótába, ha a közelemben van. Nem tudom. Amikor velük vagyok boldog vagyok! És aki ezt nem érti, vagy nem érzi amit én, számomra nem a barátom. 😊 Párvàlasztásnál is fontosak ezek. Szerencsére mindketten mind a háromért rajongunk. 😍 De más állatokat is szeretünk, gyakran járunk állatkertbe. Nekem a nagybetűs Ember aki hasonlóan állatbolond, mint én. Az nem érdekel ha nem egyforma zenét szeretünk, vagy más az érdeklődési körünk…azzal elvagyok! 😊
184161. Channa* (válaszként erre: 184155. - Epresturmix)
dec. 28. 09:52

És, hogy kell szeretni a kutyát és a macskát, hogy a barátod legyen?


Ez a kérdés számomra egy nagy hülyeség. Miért kellene mindenkinek az állatokat körbenyalni? Miért kellene mindenkinek azt mondani, hogy imádom őket, megmentem őket, befogadom őket és a többi?


Miért nem elég az, hogy nem bántja őket valaki?

Számomra annyira álszent, amit manapság művelnek az emberek az állatokkal. Kinyalják egy kutya fenekét, közben meg belerúgnak a kollégájukba. Na, nekem nem lesz jó ember az ilyen.


Tehát, nekünk volt cicánk, aki 17 évig élt. Sosem bántottam, kapott tőlem enni és inni, rendben volt a helye, stb., de pl. soha nem simogattam meg, nem tisztítottam az almát, mert azt a fiúk csinálták, stb.


A barátnőmnek és rokonaimnak is van kutyája, de soha egyiket sem szoktam simogatni, ölbe venni.


Nem vagyok ez a babusgatós típus.


Én egy ember csecsemővel is annyit teszek, hogy ellátom, azaz fürdetem, tisztába teszem, etetem és itatom, de nem babusgatom. Nem vagyok az a típus, aki tud gügyögni naphosszat.

184160. Epresturmix (válaszként erre: 184159. - Libikóka)
dec. 28. 09:20
Lehetetlen! Imádom! ❤️
184159. libikóka (válaszként erre: 184154. - Epresturmix)
dec. 28. 08:06
Hát ennek ellenállni?😛
184158. Biciklis_
dec. 28. 07:38

A bolti fagyasztott zöldségeket....


Ezután következik, hogy a darált húst megmosom-e?

184157. Egnisz (válaszként erre: 184153. - Enissa)
dec. 28. 01:19
Sokkal jobb íze van megmosva a zöldségnek. A simára gondolok, sonkást, fűszerest nem szoktam venni.
184156. Epresturmix (válaszként erre: 184155. - Epresturmix)
dec. 27. 23:11
valamiért szerencsére mindig olyanokat sodor felém az élet, akik szeretik őket. Egyetlen csaj ismerősöm kijelentette, hogy utàlja őket. Többet nem álltam szóba vele. 😊
184155. Epresturmix
dec. 27. 23:09

» Szavazások » Szerinted az az ember, aki nem szereti az állatokat... szavazás

Kutya, macska nálam alap.😍

Ha őket nem szereti valaki, nekem nem a barátom! Komolyan! Nem állok le vele. Nálam itt a mérce. 😄

184154. Epresturmix (válaszként erre: 184144. - Libikóka)
dec. 27. 23:08
én is Lindort vettem. Vagy 50 db-ot és egyedül eszem meg mindeeet! 😍
184153. Enissa
dec. 27. 17:17

A bolti fagyasztott zöldséget párolás előtt szavazás


Minek mosnám le? A fagyasztás is megöli a baktériumokat.

És nem beszélve az ízesített zöldségekről, amihez tesznek, rizst, sajtot, sonkát stb.

Az egész fűszert lemosnám róla.

184152. Érdekes73 (válaszként erre: 184132. - Highlander73)
dec. 27. 09:37
Szúnyogot / legyet/ hangyát/ csótányt stb... se csapod le a lakásban ? Szerintem az igazi állatvédelem az lenne ha a természetes környezetükben hagynák élni a vadállatokat bizonyos területeken ahol nem gyilkolásznák őket. A házi és haszonállatokat meg normális körülmények között tartanák. Valahonnét az utcára kerül az a rengeteg házi kedvenc még mindig.
184151. zena01
dec. 27. 09:06

Hányféle szaloncukrot vettél idén?


Egyet, 25 dekásat. 17 ezer Ft kilója, nasinak ennyi is elég. A fámon selyemből készült szaloncukrok vannak, időtállóak.

184150. L’Engel (válaszként erre: 184132. - Highlander73)
dec. 27. 05:28

Nem szeretni/nem kedvelni lehet úgy is az állatokat vagy csak bizonyos példányokat közülük, hogy nem bántja őket az ember. Én személy szerint ebben nem látom a problémát, ugyanakkor az állatkínzókat mélyen elítélem.

Én sem kedvelem mindet, ( a kutyák sem a kedvenceim), de ártani egyiküknek sem tudnék. Még egy poloskától is úgy szabadulok meg, hogy egy üvegcsébe zárom, és szabad levegőn szélnek eresztem.

184149. Channa* (válaszként erre: 184132. - Highlander73)
dec. 26. 21:27
Akkor én rossz ember vagyok, mert utálom a hernyókat és kukacokat. Fóbiám van...
184148. Highlander73
dec. 26. 20:15

Hányféle szaloncukrot...

Először is van a Stühmer szaloncukor ami nálunk a favorit.Abból több mint 10 féle ízesítésűt.Aztán Szamost pár ízben.Kaotunk Szerencsit is.

De ha lesz akciós az ünnepek után még veszek,mint az előző években is.

Mi nagyon szeretjük és nagy a család.

184147. Érdekes73
dec. 26. 19:32
Szaloncukor: idén nekem a mákos az újdonság
184146. xochipilly
dec. 26. 19:28

Hányféle szaloncukrot vettél idén?


Csak egy dobozzal, vegyes ízűt, hogy legyen a fenyőfán 😄 Várom, hogy lemenjen az ára, 2-3 ezer Ft nagyon sok egy 30 dekás dobozért.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook