Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a szavazások témáiról fórum

Beszélgessünk a szavazások témáiról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
184185. gyöngy:) (válaszként erre: 184184. - Timycat)
jan. 6. 09:27

Igen, ez lenne az ideális, de ilyen nyáron nincs.

Én csak július-augusztusban tudok hosszabb szabin lenni, az meg legtöbb esetben tömeggel és hőséggel jár.

Na, azért a nyáron sikerült kifognom 15 fokot is a Balatonnál:)

184184. timycat (válaszként erre: 184177. - Gyöngy:))
jan. 6. 09:10

2021-ben ez volt a jó, kiürültek a turistahelyek. Életem 2 legjobb nyaralása volt, se sorban állás, se rohanás, se tömeg, meg lehetett állni nézelődni, a helyiek örültek nekünk nem a halál.aszára kívánták az aznapi 15ezredik turistát.


Mi akkor Rómában nem jártunk, de ismerősék igen, gyönyörű képek készültek, pl egyben a Trevi kút úgy lett lefotózva, hogy nem szerepelt kettőjükön kívül más ember a képen, de ugyanilyen képek születtek a spanyol lépcsőn, a Colosseumnál is.


A normális életben ez elképzelhetetlen. Volt előnye is annak az időszaknak.

184183. gyöngy:) (válaszként erre: 184182. - Epresturmix)
jan. 6. 09:04
Mallorcán nem most voltam, de olyan hőség volt már akkor is, hogy egy buszos úton elájultam, annyira nem volt levegő.
184182. Epresturmix (válaszként erre: 184178. - Globus)
jan. 6. 08:57

Az évek alatt rájöttünk, hogy nem főszezonban kell menni nyaralni! Tavaly szeptemberben voltunk, minimális volt a tömeg, kibírható volt. A főbb látványosságoknál is azért volt tömeg, mert mindenki azon a napon foglalta a kirándulását. Mi busszal mentünk oda egy magyar idegenvezetővel, csak magyarok voltunk. A hajóúton ami a roncshoz vezetett elfértünk a vizen. 😃

Idén augusztus végén megyünk, mert 47 fokot ír egész nyárra, azt nem tudnánk elviselni. Mallorca az úticél.

184181. Epresturmix (válaszként erre: 184177. - Gyöngy:))
jan. 6. 08:48
Elhiszem! 😅
184180. globus (válaszként erre: 184179. - Gyöngy:))
jan. 5. 22:10

Velencében voltunk kb. 35 éve, délebbre nem. Borzasztó hosszú út, nem tudom ki írt ki imádó vallomást róla, irigylem az ülőgumóját :)

Azért Bp. tavaly 1x megvolt. Idén nincs tervben, meglátjuk.

184179. gyöngy:) (válaszként erre: 184178. - Globus)
jan. 5. 22:03

Pedig minden út Rómába vezet!:)

Még így is megérte az élmény, hogy tömeg (nem mindenhol), hőség, lóti-futi volt.

184178. globus (válaszként erre: 184175. - Epresturmix)
jan. 5. 22:00
Ezért SEM járunk nyaralni. Inkább tavasszal vagy ősszel kevésbé ismert helyre, egy-egy napra.
184177. gyöngy:) (válaszként erre: 184175. - Epresturmix)
jan. 5. 21:51

Trevi kútnál szinte lökdösődni kellett, hogy odaférjek egy fénykép erejéig.

Talán egyszer nyugodtan is meg tudom nézni. Eddig mindig rohanás volt. Kivéve a bazilikánál a sorban, ott meg is ágyazhattam volna:D

184176. Panna.33
jan. 5. 21:32

Melyik palacsinta?


Nutellás-vaníliapudingos.

(Igen, tudom, sose fogok lefogyni)

184175. Epresturmix
jan. 5. 19:00

Melyik jobb választás ( rövid városlátogatás, nem nyaralás ) ? Róma vagy Velence ? szavazás



Mindkettőnél annyi a turista, hogy lehetetlen normálisan megnézni a látványosságokat! 😒

Mi eddig mindenhol így jártunk. Volt olyan hely (Navagio öböl kilátó) ahol kb 2 percünk volt egy fotót lőni mert akkora kígyózó sor volt-nemhogy elmerengni a szépségén. Láttam videókat pl Trevi kútnàl amikor hemzsegtek a turisták! 😟

Persze nyilván én is elmennék (és megyek is) de sokat ront az élményen. Én is Rómára szavazok! Bár kétszer voltam már korábban, csak sajnos nem várost nézni!

184174. Miss Angel
jan. 2. 12:27

Melyik palacsinta?


Kimaradt a nutellás 😁

de jöhet mind 😉

184173. srcrss (válaszként erre: 184172. - Loch ness)
jan. 1. 23:01
Vagy egyik sem. 😄
184172. loch ness
jan. 1. 22:56
A palacsintás szavazásnál hiányoltam azt a válaszlehetőséget, hogy "mindegyik jöhet!" :)
184171. tsfmvk
jan. 1. 20:57
És a tejszínes palacsinta? Már sz@rt sem ér?
184170. Channa*
dec. 31. 12:18

"Munkahelyen dolgozol szilveszterkor?"


Ha munkanap, akkor igen.

184169. srcrss
dec. 31. 11:57

Szereted, ha valami tökéletes?


Igen. Kényszeres vagyok.

184168. tien (válaszként erre: 184162. - Epresturmix)
dec. 30. 22:19

Backi ,ha látnál reggelente bemászni Prézli szobakenneljébe,és gügyögés ,hassimi ,bubópuszi(kis fejecskéjére puszi)

Mint egy dila😁


De pont letojom ,hogy ki minek gondol .

184167. Shukran
dec. 30. 16:42

Mindvégig olyan munkahelyen dolgoztam, ahol szilveszterkor őrületes hajtás volt.

Mindent le kellett zárni fordulónappal, dolgoztunk ezerrel.

Míg mások pezsgőztek, jókedvre hangolódtak, vidáman búcsúztatták az óévet.

184166. globus
dec. 30. 14:38

Munkahelyen dolgozol szilveszterkor?


Ha munkanapra esik, akkor igen.

Szerencsére idén nem.

184165. Channa* (válaszként erre: 184163. - Timycat)
dec. 28. 11:25

Igen, valahogy így!

Én se mentem volna hozzá a férjemhez, illetve nem barátkozok olyanokkal, akik felrúgják a kutyákat, tekergetik a süni lábát, hogy visítson, vagy húzogatják a macska farkát, mert viccesnek találják, hogy kínlódnak, de az nem zavar, ha nem hozzák haza az összes utcán talált állatot.

Ha van egy állatunk, akkor ellátjuk, nem bántjuk, de nem emberként tartjuk, nem gyereket pótolunk vele.

184164. Channa* (válaszként erre: 184162. - Epresturmix)
dec. 28. 11:21

Én szeretem a gyereket, az állatokat is, de a magam módján.

Egyiket sem úgy szeretem, ahogy Timy is mondta, hogy rátelepszek. A gyerekeknek is hagyok időt arra, hogy ők keressék a társaságomat, ami elég hamar megtörténik, mert érdekes? számukra az, hogy én ilyen vagyok.

Ahogy az is, hogy velem nem autókat tologatnak vagy babákkal báboznak, hanem érdekes kreatív játékokat játszanak.

Sok gyerek van a családban, és mind tudja már egészen piciként is, hogy ha hozzám jönnek vagy velem akarnak játszani, akkor olyan játékot hozzanak, amit velem tudnak játszani. Szívesen festegetek velük vagy játszok velük memóriajátékot vagy puzzle-zok, de nem vagyok hajlandó autókat tologatni, hacsak nem építettünk előtte autópályát;)


Az állatokkal is így vagyok. Amikor meglátnak az ismerősök kutyái örülnek nekem, azaz odafutnak, rám ugrálnak, stb., de tudják, hogy ennyi volt:D

184163. timycat (válaszként erre: 184161. - Channa*)
dec. 28. 10:34
Nálam párválasztásnál szempont volt az állatb.ziság. De én sem gügyögésről beszélek, hanem állatszeretet és tisztelet. Nem telepszek rá az állatra, nem kezelem őket emberként, de nagy fegyelmet sem tartok. A babusgatást szerintem nem is szeretik az állatok. Persze vannak a szeretethullámok mikor jön és bújik a kis jószág, de hagyni kell őket elvonulni is, az hogy valaki bármikor amikor kedvetartja felvegye, ölelgesse, babusgassa szerintem max eltűrik, de nem élvezik. Kell az állatnak is a magánszféra.
184162. Epresturmix (válaszként erre: 184161. - Channa*)
dec. 28. 10:12
Te ilyen vagy. Én meg ilyen. Sem a kutyát sem a macskát sem a csecsemőt nem bírom megállni, hogy ne menjek le totál idiótába, ha a közelemben van. Nem tudom. Amikor velük vagyok boldog vagyok! És aki ezt nem érti, vagy nem érzi amit én, számomra nem a barátom. 😊 Párvàlasztásnál is fontosak ezek. Szerencsére mindketten mind a háromért rajongunk. 😍 De más állatokat is szeretünk, gyakran járunk állatkertbe. Nekem a nagybetűs Ember aki hasonlóan állatbolond, mint én. Az nem érdekel ha nem egyforma zenét szeretünk, vagy más az érdeklődési körünk…azzal elvagyok! 😊
184161. Channa* (válaszként erre: 184155. - Epresturmix)
dec. 28. 09:52

És, hogy kell szeretni a kutyát és a macskát, hogy a barátod legyen?


Ez a kérdés számomra egy nagy hülyeség. Miért kellene mindenkinek az állatokat körbenyalni? Miért kellene mindenkinek azt mondani, hogy imádom őket, megmentem őket, befogadom őket és a többi?


Miért nem elég az, hogy nem bántja őket valaki?

Számomra annyira álszent, amit manapság művelnek az emberek az állatokkal. Kinyalják egy kutya fenekét, közben meg belerúgnak a kollégájukba. Na, nekem nem lesz jó ember az ilyen.


Tehát, nekünk volt cicánk, aki 17 évig élt. Sosem bántottam, kapott tőlem enni és inni, rendben volt a helye, stb., de pl. soha nem simogattam meg, nem tisztítottam az almát, mert azt a fiúk csinálták, stb.


A barátnőmnek és rokonaimnak is van kutyája, de soha egyiket sem szoktam simogatni, ölbe venni.


Nem vagyok ez a babusgatós típus.


Én egy ember csecsemővel is annyit teszek, hogy ellátom, azaz fürdetem, tisztába teszem, etetem és itatom, de nem babusgatom. Nem vagyok az a típus, aki tud gügyögni naphosszat.

184160. Epresturmix (válaszként erre: 184159. - Libikóka)
dec. 28. 09:20
Lehetetlen! Imádom! ❤️
184159. libikóka (válaszként erre: 184154. - Epresturmix)
dec. 28. 08:06
Hát ennek ellenállni?😛
184158. Biciklis_
dec. 28. 07:38

A bolti fagyasztott zöldségeket....


Ezután következik, hogy a darált húst megmosom-e?

184157. Egnisz (válaszként erre: 184153. - Enissa)
dec. 28. 01:19
Sokkal jobb íze van megmosva a zöldségnek. A simára gondolok, sonkást, fűszerest nem szoktam venni.
184156. Epresturmix (válaszként erre: 184155. - Epresturmix)
dec. 27. 23:11
valamiért szerencsére mindig olyanokat sodor felém az élet, akik szeretik őket. Egyetlen csaj ismerősöm kijelentette, hogy utàlja őket. Többet nem álltam szóba vele. 😊
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook