Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Férjemnek szeretnék karácsonyra valami sajátkezű ajándékot, amiben esetleg valamit a 3 kisfiam is tud segíteni fórum

Férjemnek szeretnék karácsonyra valami sajátkezű ajándékot, amiben esetleg valamit a 3 kisfiam is tud segíteni (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Készítsünk együtt karácsonyi ajándékokat házilag!

2010. dec. 18. 14:30

A helyzet az hogy már öt éve együtt vagyunk van két gyönyörű kisfiunk,a nagyobbik 3 éves a pici pedig 9 hónapos!

Voltak eddig rosszabb és jobb éveink boldogabb és boldogtalan is de ki tartottunk egymást mellett és a házzaságunk azóta már teljesen helyre jött és most mondhatom el talán először hogy igazi boldog karácsonyunk lesz:-D

Tudom hogy ő is érzi hogy az idei karácsony különleges lesz rengeteg időt és pénzt fordított az én karácsonyi ajándékomra is hogy most az egyszer én is azt kapjam amire vágyok pedig már meg kaptam:-D (boldogságot)

És most szeretnék én is szent este valamivel mindezt kifejezni valami olyasmivel amitől esetleg még azt a bizonyos könny cseppet is meg látom a szeme sarkában...azért gondoltam valami saját kézzel készített ajándékra mert amit konkrétan szeretett volna azt már meg kapta illetve tudja mi az de szeretnék még valami kis apró meglepetést neki a fa alá csempészni:-)

Sajnos az én fejem a szó szoros értelmében zsong,esetleg tudnátok segíteni picit:-)

Előre is köszönöm és el nézést a picit hosszúra sikerült hozzászólásért:-)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook