Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfestés barnára fórum

Hajfestés barnára (beszélgetős fórum)


8. szabcsi22 (válaszként erre: 7. - Picilányka25)
2011. máj. 24. 08:37
Miért hullana ki?Az egy egészen sötét szín,szerintem semmi baja nem lesz a hajadnak,hullani meg nagyon eltörni inkább a szőkétől szokott.Én egy olyan 7-8-as színt szeretnék alfaparfból!
2011. máj. 23. 12:48

Sziasztok!


Nemrég vettem Alfaparf hajfestéket, 5-ös színmélységűt. Valaki már festette ezzel a haját? Tényleg hullott utána és töredezett lett? Mert ha igen, akkor inkább kidobom. :(

2011. máj. 17. 09:47

Sziasztok!

Nekem most világos barna palettével volt festve a hajam(ami majdnem fekete lett) és ebből szeretnék olyan szép kellemes barnát,ami a fodrászoknál egy olyan közép szőkének felel meg.Tudnátok nekem segíteni,hogy mivel fessem?Tudom,hogy előtte le kellesz szőkíteni vagy radírozni,mert az enyém sötét,de nagyon szeretném azt a hajszínt.köszönöm

2011. febr. 6. 22:02
Kérdezni szeretném, hogy milyen festéket vegyek?most vellatont vettem, és gyalázatos az eredmény. Az elválasztásnál az ősz lenőt részt alig fogta be.
2010. dec. 18. 14:16
köszönöm szépen:) én is így hallottam hogy a barna nem roncsol.nekem véletlen bakiból lett a szőkéből barna.bebarnult a palette világosszőkéje a hajamon,de mindenki azt mondja hogy sokkal jobb így,szóval nem bánom ráadásul a szőkétől úgy tört a hajam hogy csak na.és igen sajnos lehet így járni hogy bezöldülsz tőle ha természetes vagy hamvas árnyalatot kensz a szőkített hajadra:)csak gondolta a franc hogy egy világosszőke így megfogja barnára a hajamat.
3. baba73b (válaszként erre: 1. - Alexaa87)
2010. dec. 18. 14:02
Szia!Én is most lettem szőkéből barna.Igen,lehet úgy járni,mint te,hogy zöldes lesz.Nekem nagyon jó festéket ajánlott a kolleganőm(kozmetikus vagyok).Gyönyörű aranybarna lettem.A lényeg,hogy arany csokoládébarnát vegyél,mert az aranytól csillogós lesz.És 2 hónapja nen dobta le.Pedig előtte még szívatva is volt a szőke.És szerintem bármikor rákenheted,nem roncsol.Sok sikert.
2010. dec. 18. 13:55
Zöldes?Hú ilyet még nem hallottam.Én sima nagyon szőkét festettem be sötétbarnára,amit 1-2hét után ledobott a hajam és karamelles színű lett.Utána festettem még párszor és már nem fakult ki.Amíg szőke volt a hajam,1 centit sem nőtt,viszont a fekete felsőim tele voltak 1-2mm-es hajakkal...Én egyedül vágtam bele a festésbe,de azért ajánlom h fordulj szakemberhez:)
2010. dec. 18. 13:45
sziasztok!remélem tudtok válaszolni a kérdésemre:)...szőkített hajamat befestettem barnára ami kicsit zöldes lett.azt szeretném tudni hogy mikor festhetem újra hogy ez a zöld eltűnjön?mert azt hallottam hogy a barnára festés nem olyan káros mintha feketére vagy szőkére festeném.köszönöm előre is válaszotokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook