Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a teendő a berepedezett/baba álltal feláztatott/ fájó mellbimbóval? fórum

Mi a teendő a berepedezett/baba álltal feláztatott/ fájó mellbimbóval? (tudásbázis kérdés)


14. Leoborta (válaszként erre: 8. - Szilakati)
2008. szept. 2. 12:30
Azt a tejes dolgot én is hallottam, a kórházban mondták még a nővérkék. Mindig elfelejtettem kipróbálni, de 5-6 nap után magától elmúlt, aztán már sosem fordult elő.
2008. febr. 5. 12:32
Szia!!Én is voltam így nagyon sokszor,17 hónapos koráig szoptattam a kisfiamat és volt hogy egyszerre mindkét mellbimbóm berepedt...azt hittem sokszor hogy megőrülök szoptatás közben!!Nekem a Garmastan kenőcs mindig bevált,bátran ajánlom neked is!!Bekentem vele és másnapra már alig fájt!!!Remélem tudtam segíteni!!!:)))
2007. aug. 30. 17:56
A tej tényleg jó lehet,ha van mód arra hogy a cici megszáradjon...az én esetemben nem volt...
11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 7. - Dus)
2007. aug. 30. 17:55
Nekem már nagyok,6 és 3 évesek:-)
10. vapi
2007. aug. 29. 13:03
Tényleg a tej a legjobb.
9. dus (válaszként erre: 8. - Szilakati)
2007. aug. 29. 08:26
Szia Kati! Köszi a segítséget, próbálkozok én már minennel! Kenem két féle krémmel, de múlik már és nem is fáj! Majd csak meg leszek valahogy! :)
2007. aug. 28. 22:37

Szia Dus! Az én babám már 16 hónapos és nem szopizik, de semmilyen krém nem vált be. Aztán egy nagymama mondta, h a szopi után kenjem be pár csepp tejcivel és hagyjam megszáradni. Pár nap múlva csodákat tett!!!J ha picit fájt mindig ezt csináltam és többé nem repedt ki a cicim.10 hós koráig csak szopizott Fannikám. Próbáld ki és kitartást kívánok!!

Üdv. Kati

7. dus (válaszként erre: 6. - Ccd9bb7d17)
2007. aug. 28. 09:19

Szia Jutka!

Köszi a bíztatást! Azt semmi képp nem választom: "Hagyja abba a szoptatást"!!!! KI mondott ekkora marhaságot??? Fogadjunk, egy férfi!!!:((

Kenegetem, kenegetem, már annyira nem fáj. Bébikém szopik rendesen, minden szó nélkül! Van tejem bőven, nem választom le a a ciciről! De az anyatejes kenés nem segített!

Neked mekkora a babád?

2007. aug. 27. 22:32

Sziasztok!Én anyatejben úsztam,így nem kellett kenegetni...emiatt szárazon sem tudtam tartani,babó meg rajtam lógott...volt hogy sírva,nyögve szoptattam...egy éjjelt miután végigsírtam,mentem ügyeletben a patikába bimbóvédőért...nem szerette baba,de éhezni sem,tehát muszáj volt neki pár napig,mert nem bírtam...kenőcsök nekem sem segítettek,,,azt a tanácsot kaptam csaak,hogy adjam fel a szoptatást:-( na azt nem...

Remélem bevállik a krém,és még sokáig tartó szopcsit kívánik nektek!

5. dus (válaszként erre: 4. - _kleo_)
2007. aug. 27. 21:25
Köszi a segítséget! Ezt ki fogom próbálni! Az anyatejjel kenegetés nálam nem vált be! Remélem ez a krém segít! Már két krémet ajánlottak itt a Hoxa-n, mindkettőt ki fogom próbálni!
2007. aug. 27. 21:05
Dus, nekem az Avent bimbovedo kreme csodakat tett. Egyebkent pedig sokat szelloztetni, minel kevesebb ruha. Meg tart a joido, le a cicifixszel! A vedonom szerint a legjobb megoldas ha anyatejjel bekened minden szoptatas utan. De nekem a krem jobb volt sokkal. Kitartas!
3. dus
2007. aug. 27. 16:34

Szia Dee! Köszi a segítséget! meg fogom próbálni! Van itthon Garmastan krém (kék színű), de nem veszem sok hasznát, legalább is eddig nem javult tőle!

A bimbóvédőt Bálint nem hajlandó bekapni! Meg kínlódtam vele szüléskor is! Inkább éhezik, mint hogy azt a darab műanyagot a szájába vegye!

De az általad írt krémet még nem próbáltam! Ma már nincs patika, de reggel elszaladok, veszek egyet! Remélem ez használni fog! Köszi, hogy írtál!

Jól vagytok? A másikon nem fórumozol?

2. dee (válaszként erre: 1. - Dus)
2007. aug. 27. 16:22
Patikában lehet kapni Unguentum contra rhagad mamillae nevezetű kenőcsöt.Javaslom még a bimbóvédő használatát.
1. dus
2007. aug. 27. 16:06
Az én kisfiam 4 hónapos és mostanában akkora vákuumot képez a cicin, hogy a mellbimbóm kisebesedik és rettenetesen fáj! Van valakinek valami házi gyógymódja, praktikája a kis " vámpírra" szemben? Ha valaki tud segíteni, kérem tegye! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook