Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párunkkal maradni fórum

Párunkkal maradni (beszélgetős fórum)


15. ina87
2016. febr. 19. 13:17
ha màr màsal randizgatàl akk talàn règ meguntad a párodat csak mèg nem vagy kész kilèpni az èletèböl.egy kapcsolatot minden nap izgalmasà kell tenni vagy legalàbb meg kell probàlni ès nem akor mikor màr kezd el laposodni ès ahogy telik az idő èrtèkelni kell meg becsülni nem pedig kifelè kacsingatni.
14. Isti83
2016. febr. 19. 11:53
Szerintem ilyesmi mindannyiunkal megtörtént már vagy még meg fog történni, mert néhány év után észrevesszük az idegesítő és a nem annyira vonzó oldalát annak, akivel élünk. A kérdés az, hogy ilyenkor ki mit tud kitalálni/tenni azért, hogy ne végződjön minden párkapcsolat ugy, hogy feladjuk.
2015. dec. 13. 04:31
szeintek ok is igy velekednek rolunk,hogy minden no egyforma.
12. Fibonacci (válaszként erre: 11. - 6924121179)
2010. dec. 18. 12:37

Nagyon egyetértek veled.

Illetve bennem még az is felmerül, hogy miért kell olyan összehasonlításokat tenni, hogy a többi férfi sem különb. Nem férfiakban kell gondolkodni szerintem. Tisztán azt a kapcsolatot értékelni amiben vagyok. Ha valaki nem érzi jól benne magát akkor nem szabad fenntartani csak azért, hogy legyen férfi mellette, mert a lelke megnyomorodhat, és az értékrendje is torzulhat. És az is rossz felfogás, hogy a csak rosszabb akad. Először is egyedül kell jól éreznie magát az embernek, és azt bevinni egy kapcsolatba, de sohasem mindenáron. Én így gondolom.

11. 6924121179 (válaszként erre: 8. - Martin3)
2010. dec. 18. 08:58
Ez így van! Csak az a bibi, hogy mindkettőnek tennie kellene, mert egy ember nem válthatja meg a világot egy kapcsolatban, vagy házasságban!
10. 859d58d4d8 (válaszként erre: 8. - Martin3)
2010. dec. 18. 08:39
Aztán meg már késő bánat!
9. martin3 (válaszként erre: 8. - Martin3)
2010. dec. 17. 21:38
döbbenek rá- ez akart lenni a vége, bocsi
8. martin3 (válaszként erre: 1. - Miracle 2008)
2010. dec. 17. 21:37
ez pont így van! csak, ha ezt mindenki így gondolná, akkor nem is lenne ennyi válás..könnyebb elmenekülni, másba beleszeretni, legyen az épp szingli vagy házas, a meglévőért viszont tenni kellene, az nehezebb. Pedig a szomszéd fűje sem zöldebb..csak egy ideig. kár, hoyg egyesek erre csak "későn" többenek rá!
2010. dec. 17. 11:23
Van benne igazsàg,amit leirtal.Valóban egy idõ utàn ugyanugy lehetnek a következõvel is gondok.DE amikor élsz egy hosszu kapcsolatban ill.hàzassàgban és azt érzed,hogy egész életedben kiszolgàltatott vagy,sokszor megalàzva.Mégis mindig ujra azt mondod,hogy talàn a màsikkal is ugyanaz lesz.A bàtor nõk viszont lépnek,mert elegük lesz.Hàl"istennek sokan ràjönnek,hogy érdemes volt megtenni a lépést.
2010. dec. 17. 10:12

Jelen kapcslatomban nem volt ilyen kilengésem, de ettől függetlenül rájöttem, amire te:)

Nagyapám annó azt mondta, hogy az asszony dolga az, hogy vigyázzon, le ne csússzon a terítő az asztalról. Ebben az is benne van, hogy becsüljük egymást:)

5. a25b44f6a3 (válaszként erre: 4. - Sunshine24)
2010. dec. 17. 10:09
Ez így van, jól mondod.
4. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Miracle 2008)
2010. dec. 17. 10:06
Na, tudod te a lényeget. Hidd el, egy idő után minden kapcsolatban beáll az unalom, ha nem tesztek ellene. Hiába hagynád el a párod egy másikért, egy idő után az újabbat is unnád. Csak van aki képes ezt kezelni, és tenni azért, hogy a meglévő kapcsolata jobb legyen, más meg rohan egyik férfitől a másikig, és nem érti miért nem működik egyik kapcsolata sem. Rajtad áll melyik utat választod.
3. bb102acbcc (válaszként erre: 1. - Miracle 2008)
2010. dec. 17. 09:59
Nekem nem volt ilyen kilengésem, de jól mondod,hogy egyik sem jobb a másiknál és mindenkinek van hibája. Lehet a másik rosszabb lenne.
2. a25b44f6a3 (válaszként erre: 1. - Miracle 2008)
2010. dec. 17. 09:57

Ha így gondolod, akkor tegyél a mostani kapcsolatért, ne hagyd, hogy még jobban ellaposodjon.

Egyetértek veled, hogy ha vm nem működik nem kell egyből lelépni, hanem meg kell keresni az okokat és az után dönteni.

2010. dec. 17. 09:48

Sok éves párkapcsolatban élek amiben volt jó is rossz is. "Ahogy lenni szokott" ez a kapcsolat is szürke lett és ellaposodott. Egy idő után már nem is érdekelt és nem is akartam ellene tenni, egyszerűen untam. Annak ellenére, hogy a barátomat, élettársamat tartom az egyik legjobb embernek a földön.

Az utóbbi pár hónapban nyitott szemmel jártam. Kíváncsi voltam más férfiakra, hogy milyenek ők.

Nem csaltam meg a barátom, de volt pár randim, ahol beszélgettem, ismerkedtem másokkal.

Aztán ezeket a fiúkat elmarasztaltam, mert annyira egyik se tetszett, hogy bevállaljak más dolgot is.

Arra jöttem rá, hogy egyik se jobb, mint a másik és azt az embert kell megbecsülni akivel vagyok és azon a kapcsolaton is dolgozni amiben vagyok. (vagyunk)

Másnak volt ilyen kilengése? Mire jött rá, ezalatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook