Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújult a teszvesz és azóta nem tudom hogyan kell eladás után kérni a vevő adatait, segítenétek? fórum

Megújult a teszvesz és azóta nem tudom hogyan kell eladás után kérni a vevő adatait, segítenétek? (tudásbázis kérdés)

16. petrikek (válaszként erre: 15. - Zsanci79)
2010. dec. 18. 07:04
köszi, nekem még semmi, de a ruha méreteket mára visszaállították,
15. zsanci79 (válaszként erre: 14. - Petrikek)
2010. dec. 17. 17:11

Hát én már 16-án egyesítettem. még éjfél után pont fent voltam. Ma küldték a emailt, hogy sikeresen egyesítették, és ma már végre visszakaptam a teszes több értékelésemet is :)

Amúgy én amint egyesítettem, utána simán be tudtam lépni a teszes oldalamra, nem kellet arra konkrétan várni.

14. petrikek (válaszként erre: 13. - Zsanci79)
2010. dec. 17. 15:55
Neked már egyesítették a két fiókot? Én tegnap kértem, el is küldték a két linket, de eddig semmi nem történt.
13. zsanci79 (válaszként erre: 11. - MÁRKATA)
2010. dec. 17. 15:31

Szerintem próbáld meg az a link által, amit az email címedre küldtek. Mert nekem is megváltoztatták a teszes felhasználói nevemet, holott a vaterás kevesebb értkeléssel volt....

Én először egyesítettem a fiókokat, és mostmár be tudok lépni a régi teszes nevemmel. csak a vaterás értékeléseket adják hozzá:(

2010. dec. 17. 15:28

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy most akkor a teszes licitális is olyanná vált mint a vatera? Hogy az eladó adja meg a licitlépcsőt? Vagy maradt a teszes licitálás ugyanúgy.

Szerintem is szörnyű lett, a tetejéba úgy, hogy leírták, hogyha a teszen és a vaterán is felhasználó vagy ugyanazzal a névvel, akkor ha egyesíted, akkor azoka az értékeléseid maradnak meg, ahol több van belőlük. Hát erre nekem a 20 db vaterásat hagyták meg a 130 db-os tesz helyett. Más nem járt így? Írtam nekik ez ügyben, de még nem válaszoltak.

Szerintem sokkal jobb volt a tesz, én nem szerettem a vaterát.

2010. dec. 17. 11:20
Beenged a saját oldalamig belépek és kiirja,hogy müvelet megszakad!!!
10. MÁRKATA (válaszként erre: 8. - 35ff99b5cc)
2010. dec. 17. 11:06
Én sem tudok belépni!Ti hogy tudtatok????
9. csandi1973 (válaszként erre: 5. - Anuk76)
2010. dec. 17. 09:18
"Megnyugodtam", azt hittem, hogy anno mérés nélkül tettem fel, amit most ismét meghirdettem. A többinél meg sem néztem, hogy a mért adatok ott vannak-e. Pedig egy csomó időm rámegy mindig. Ezentúl érdemes lesz a szöveges részben is leírni a méreteket. De ez a változás... csatlakozom az előttem szólókhoz: egy nagy rakás kaki.
2010. dec. 17. 09:15

éppen most írtam a naplómban én is....egy nagy szar lett az egész:(

én belépni sem tudok,pedig nem írtam el semmit!!!!

2010. dec. 17. 09:04
Szóval akkor ne is keresgessem mert nem ad ki címet??
2010. dec. 17. 08:42

Csajok!hatalmas kaka lett az egész tesz..Sokkal jobb volt a régi.

Tuti,hogy a zsibit is fel fogják vásárolni!!!!!!!

2010. dec. 17. 08:35

Mert felvásárolták egymást és ahelyett, hogy törölték volna az egyiket a vaterás beállítások kerültek rá a teszveszesre.


Egy nagy határ kaka az egész!!!! :(


Azt viszont a zsibvásárról lopták, hogy nem ad ki címet...


Nem tudom, azt észrevettétek-e hogy az összes ruha mérés eltűnt! Most mérhetek mindent újra, meg módosítgathatok...

4. Serry (válaszként erre: 3. - Jesse)
2010. dec. 17. 08:31
Miért nme kérded meg emailben a vevődtől. Én mindig ezt teszem.. hiába kaptam meg. Ugynais mindig lehetnek változások.
2010. dec. 17. 08:25
Mert csak a felhasználó nevét, a mail címét és a telefonszámát adja ki. De a címét miért nem?
2010. dec. 17. 08:24
lekérni a vevő adatait. Segítenétek?
2010. dec. 17. 08:23
Megújult a teszvesz és azóta nem tudom hogyan kell eladás után...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook