Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakpiercing... Kinek hogy volt? Miért ilyen? fórum

Ajakpiercing... Kinek hogy volt? Miért ilyen? (beszélgetős fórum)


14. russodebby (válaszként erre: 13. - Russodebby)
2010. dec. 17. 17:03
mer=mert
13. russodebby (válaszként erre: 12. - Bogonesz)
2010. dec. 17. 17:03
Előfordulhat,hogy nagyon bedagad az elején,de ennek másnapra el kell(ene) múlnia. 1 hét után cseréltam,mer nagyon kilógott és zavart.
12. bogonesz (válaszként erre: 11. - Russodebby)
2010. dec. 17. 13:58
Köszi szépen :) meg másnak is a hozzászólást. Nekem azt mondta aki csinálta, hogy ez 12 mmes, de nem tudom, mert ahogy megnézem belülről totál ott van a helye körbe, oda van feszülve. tehát se kívül se belül nem áll ki hosszabban ... na nem tudom ez érthető e. azt hiszem elmegyek egy másik szalonba, akikről csak jót hallottam (nem is tudom miért nem hozzájuk mentem :S )ráadásul ő szilikon szárúval nem is "foglalkozik". Bár négy hétig ki se lehet venni....
2010. dec. 17. 09:08

Szia!Valószínű,hogy pici a kő és rövid a pc szára is. 12mm-est szoktak berakni elsőre és ezt cserélik/cseréled rövidebbre,ha már meggyógyult.

Nekem nyáron lett átszúrva másodszor,mert az első nagyon lent volt és piszkálta a fogamat.

Eleinte míg meg nem szoktam,nekem is beleakadt a fogamba evés közben. Most 6mm-es szilikon szár és közepes golyó van nekem,de ha pici kövest szeretnék,akkor kell hosszabb szár,mert ez a méret behúzza nekem is a pici követ.

Octenisept spray-vel is tudod kívűl-belül fertőtleníteni,én ezt használtam.

2010. dec. 16. 22:18
ettől a hegesedéstől meg vadhústól rohadtul félek!! ezt már máshol is olvastam :(
9. bogonesz (válaszként erre: 7. - 3436656412)
2010. dec. 16. 22:16
nekem meg pont fordítva, majdnem hogy totál bent van!!
8. border05 (válaszként erre: 1. - Bogonesz)
2010. dec. 16. 22:15

én is így jártam

rossz helyre szúrták.

újra kell szúratni, és neked kell jobban odafigyelned, hogy ne érjen a fogadhoz.

persze nem azon az oldalon, ahol most van.

2010. dec. 16. 22:13

szia!nekem volt és begyulladt,nagyon fájt ,ki kellett venni. Nekem nagyon kinyomódott,állandóan kívül volt szinte az egész.

A köldökömbe 2 szer lett próbálva,arany,orvosi fém..egyiket sem bírta..szétszakadt,kifordult. Egyedül a orromba bírta 4évig.

6. bogonesz (válaszként erre: 4. - 91d4989ab9)
2010. dec. 16. 22:12
csak annyira tetszett, meg már régóta akartam... amúgy mikor csináltattam 3szor lettem rosszul!
5. bogonesz (válaszként erre: 3. - Mummoska11)
2010. dec. 16. 22:11
Igazából nem is volt bizalomgerjesztő az illető...:S most már mindegy, illetve azért nem!! azt mondta 4 hét múlva cseréli rövidebb szárúra. lehet pici a kő.... nagyon aggódok az egész miatt :( eléggé gennyes is.
4. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Bogonesz)
2010. dec. 16. 22:03
én attól rosszullettem amit irtál róla, áá, mi a francnak ez az önkinzás sose fogom felfogni
2010. dec. 16. 21:58
Szia! Hát azért az a piercinges is megéri a pénzét....nem mondott semmit sem??? Igazából annyi a titka, hogy egy-két hétig semmi tejtermék, mert gombásodást okozhat! Belülről is lehet fertőtleníteni, bár arra a glicoseptet vagy propoliszt ajánlom és nem normális, hogy átmegy az ékszer a lyukon, nem nagyon pici a kő? Vagy túl rövid a szár vagy nem tudom....nekem már több mint 3 éve megvan, de soha nem ment át a lyukon az ékszer és soha sem akadt el a fogamba! Azt tanácsolom, keress fel egy normális szakembert, nehogy nagyobb baj legyen...mert később csúnya heges is lehet vagy "vadhús" is nőhet mellé, szóval nem játék az tuti!
2010. dec. 16. 21:54
Szia! nekem volt. csak kívülről kellett kenegetnem tetránnal.. Lehet vastag-vékonyabb, rövidebb -hosszabb, kisebb-nagyobb köves piercingeket venni... kinek milyen a "mérete" én kiszedtem két éve, nagyon szerettem... de folyamatosan bántotta a fogam felett az ínyembe bele akadt, és fel-fel tépte... választanom kellett... vagy a fogam vagy a piercing... a fogamat választottam nyilván, de azért sajnáltam mert nagyon szerettem.... a helye a mai napig látszik, és már meg is marad. De ennek ellenére én nem bántam meg.
2010. dec. 16. 21:50

Sziasztok!

Én hétfőn csináltattam magamnak egy ajakpiercinget (felülre), már nyolc éve akartam. És nagyon örültem, hogy végre eljutottam odáig... most viszont már lehet kezdem is megbánni! :( Már kétszer evés közbe kijött a helyéről!! vagyis átbújt a kő része, aztán visszatoltam, vérzett rendesen. Nagyon nehezen megy az evés. mindig beleakad a fogamba. De nekem aki csinálta nem mondott erről semmit. Kinek hogy volt ez az elején? Nektek voltak ilyen gondjaitok? Lehet ez hülyeség, de nem túl nagy a lyuk? Mégis hogy bújhat át rajta az ékszer?? :(( Gondolom ez nem is tesz jót a gyógyulásnak... És még azt akarom kérdezni, hogy ti otthon kezeltétek valamivel? Betadin elég vagy belülről is kell fertőtleníteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook