Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig fórum

A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
188967. fatdragon (válaszként erre: 188964. - Zebracsikó)
2017. nov. 1. 13:46
köszönöm a gondolatokat, de tökéletesen beállt :) ez olyan alacsony hormon tartalmú, hogy nem számít. anyósom gyógyszerész, a fél család orvos, megvagyunk :)
188966. zebracsikó (válaszként erre: 188965. - Lola12.)
2017. nov. 1. 13:36

Előfordul, hogy kimarad vagy eltolódik egy ciklus.

A műtéted is közrejátszhatott.


Menj el fizetős Hcg vérvételre és fény derül arra, várandós vagy-e.

188965. Lola12. (válaszként erre: 188963. - Zebracsikó)
2017. nov. 1. 13:29
Még azt kihagytam,hogy pecsételo vérzés kis barnazas jelenkezett nem várt utan9nappal de rendes menzi nem.kicsit több mint Két hetes lenne, mire megyek dokihoz, persze lehet Tényleg korai mert még úgysem látná. A tesztben bíztam mert azt olvastam hcg már termelődik ilyenkor mar pozitívat kéne mutatnia két hét után.
188964. zebracsikó (válaszként erre: 188961. - Fatdragon)
2017. nov. 1. 13:16

Nem volt okos dolog hónap közepén abbahagyni a tablettaszedést.



Felborul a mesterséges ciklusod, de a természetes még magához sem tud térni.


Így ne próbálkozz még teherbeeséssel.


Várj két ciklust, meglátod, beáll-e szépen és utána próbálkozzatok.


A hormonrendszer nem játék. Stabil, jól működő rendszer kell ahhoz, hogy legyen peteérés, normális hormonszintek, amik lehetővé teszik és támogatják a beágyazódást.


Ne kapkodj!

188963. zebracsikó (válaszként erre: 188962. - Lola12.)
2017. nov. 1. 13:12

Én ezekkel a tünetekkel nem jelentkeztem volna be orvoshoz, várnék még.


Nagyon kis terhességnél úgysem lát semmit, bolygatni meg nem tanácsos. És mehetnél kétségek közt újra vissza hozzá 1-2 hét múlva.

Türelem!


Hagyd békében beágyazódni azt a babát, ha sikerült a fogantatás.


Ha meg mégsem, ráérsz orvoshoz menni, ha továbbra is vannak kellemetlen tüneteid.

188962. Lola12.
2017. nov. 1. 11:49
Sziasztok! A nem várt után 11nappal teszteltem mert nem jött meg és még a nem várt előtt Ill után is volt pár tunetem ami miatt babára gondoltam, szurkalas a mehbe két napig majd hébe hóba émelygés aztán ugye a menzi is elmaradt.. hőemelkedésem is van bár volt egy műtétem és ez akár attól is lehet.elkezdett pattanasosodni a szam körül. Ezek a tünetek, A teszt mégis negatív így 11 nappal a nem várt után. A dokihoz csak jövő hétre kaptam időpontot.. szerintetek lehet baba?volt valaki akinek nagativ ellenére mégis baba lett? Köszönöm előre is a válaszokat :)
188961. fatdragon
2017. okt. 31. 10:29

Sziasztok! Második fórum amihez csatlakozom, holnap/holnaputánra nem várom.

Mindenféle tüneteket produkálok, ma reggeli, tegnap esti teszt negatív.

Első hónapunk a próbálkozásban, gyógyszeres hónap 10. napja körül abba is hagytam, hogy akkor uccu. Hetfőn este vettem be az utolsó Jangeem, csütörtökre meg is jött. Ez egy 15 napos ciklus volt így. Azóta sajnos nem kellő időben kezdtem el ovutesztet csinálni, 13-14. ciklus napon már csak halvány volt, tehát előtte kellett legyen. Vettem ovu mikroszkópot is, az egy hete tele van páfrányokkal, előtte 2 napig meg csak amőbák voltak. Magasabb a hőm is, de kicsit mintha meg is lennék fázva. Ideglieg tiszta PMS vagyok, sok pisi, fájdogál néha a hasam is, cici érzékenység sehol, pedig szokott mensi előtt...


remélem nem volt túl hosszú, Üdv mindenkinek:D

mielőbbi babásodást mindenkinek, megy a drukk és a pozitív energia!

188960. Klaudia20 (válaszként erre: 188958. - Hope27)
2017. okt. 28. 10:23

Na? Mi lett? Nem jött meg?


Drukkolok, de nem tudom, hogy mit szeretnél, hogy babás legyél vagy hogy ne legyél. Mindenesetre azt kívánom, hogy a vágyaid szerint alakuljon +++ <3

188959. reni0327 (válaszként erre: 188957. - Talpraállok)
2017. okt. 22. 19:48
Nem bírom a tű látványát, főleg ha magamnak kell beadni. Nekem elvileg amint terhes leszek adnom kell magamnak. Végülis mindent a cél érdekében, nem számít hogy mennyire fáj, csak vele legyen minden rendben. ☺😊
188958. Hope27
2017. okt. 22. 18:19

Sziasztok

3-4 napja enyhe hányingert érzek de nem csak reggel ,mármint napközben úgy dönt és jön , hosszabb -rövidebb időre

A napokban kellene megjönnie

27 éves vagyok és már jó ideje vágyom rà

A párommal 4 éve együtt élünk és ő nem akar “még” babát (30 éves )Talán ezért is vagyok így betojva ,vágyom is rá és félek is egyben

Nem vagyok mell fájós most sem érzem

2 napja van olyan mindjárt megjön érzésem.Menzesz elott nagyon rá vagyok indulva a páromra sexuális téren 🙈most is így érzek .. talán kepzelődöm csak :( csinaltam tesztet, semmi

Tanácstalan vagyok es türelmetlen .. par nap es kiderül szoritsatok

188957. talpraállok (válaszként erre: 188956. - Reni0327)
2017. okt. 22. 15:32
Szia! Császár után elvileg mindenkinek kell. Azt hiszem, 1 vagy 1,5 hónapig kellett nekem is. Egyáltalán nem volt fajdalmas, max kicsit kellemetlen. ☺
188956. reni0327
2017. okt. 22. 12:53
Van itt vki, akinek véralvadásgátló injekciót kellett magának beadni? Mennyire fájdalmas? 😕
188955. Zenit040324
2017. okt. 22. 00:39

Sziasztok!

Még új vagyok itt, de szeretném, ha segítenétek... Nekem mar pé. előtt szokott fájni a mellem, mindig használok ovu tesztet, mi meg csak 3 hónapja próbálkozunk ugyan, de most lenne aktuális a pé. és vele együtt a mellfájdalom, de egyiket sem tapasztalom... Volt aki tapasztalt magán hasonlót és babás lett? 😊😊 Vagy itt inkabb mas baj lehet? Köszönöm a segítséget

188954. Titike2434
2017. okt. 20. 19:23
Sziasztok! 1,5 év próbálkozás után 17-én volt az első inszeminációm. Nagyon izgulok. Enyhe ÍR-t diagnosztizáltak, minden más rendben volt. Szorítása tok nekem, sok kudarc van mögöttem is.
188953. nutellalány (válaszként erre: 188952. - Kataleszek)
2017. okt. 20. 10:36
Személy szerint engem a mensi viselt meg mindig. A negatív teszt még lehet pozi, ott még van remény..de a mesni az mensi 😢
188952. Kataleszek (válaszként erre: 188951. - Nutellalány)
2017. okt. 20. 10:13

Lehet azért nem foglalkozott vele, mert első kérdésem valóban az volt hogy mikor folytatódhat a projekt. Erre ő közölte hogy bajom nem lesz, de papírforma szerint várjunk még egy hónapot a teherbeeséssel. Egy hetet vártuk, aztán már azt gondoltuk túl vagyok a peteérésen. Igen, reménykedem még, attól függetlenül hogy elkenődtem hajnalban. :)

Du kipróbálom az xepilt, meg talán reggel is majd.

Nem is tudnám megmondani melyik a rosszabb, ha negatív a teszt, vagy ha megérekzik a mikulás.

188951. nutellalány (válaszként erre: 188949. - Kataleszek)
2017. okt. 20. 10:02
Értem. Nem értem a dokikat, némelyikből úgy kell kihuzni a dolgokat. Így hogy nem tudjuk az akkori méretet nehéz. De így még semmi nincsen veszve 🙂
188950. Kataleszek (válaszként erre: 188948. - Veronka30)
2017. okt. 20. 10:02

Szia!

Gratulálok :)

Nem vettem még Xepilt eddig. Ahogy látom van több fajta belőle. Mi a különbség a kék és a rózsaszín között?


[link]


[link]

188949. Kataleszek (válaszként erre: 188947. - Nutellalány)
2017. okt. 20. 09:49
Szia. Sajnos nem tudok mit mondani... Az utolsó mensim is időben jött mióma műtét után. 09.16-ra. Mivel 24 max 25 napos vagyok igy, így nekem 10-11. napon van pé-m. 09.25-26. Október 10-re vártam a mikulást,de azóta se ért ide. A Mikulás nem késett, mert akkor pozitív penne a tesztem. De nagy valószínűséggel a peteérésem igen, csak nem tudom mennyit :( mikor voltam kontrolon 09.25., mondta a doki hogy látja a tüszőt, de nem firtatta azt sem hogy mekkora.
188948. Veronka30 (válaszként erre: 188946. - Kataleszek)
2017. okt. 20. 08:43

Én X epilt vettem anno amikor biztosra akartam menni. Először vmi 4 eve lejartam volt..az is mutatta amit kellett,az mellé hirtelen egy ovu tesztet csináltam-az is megfelelt. Sztem felesleges egy pisire több tesztet használni. Jók ezek a tesztek mind. Várj holnapig és hátha..

Én férjem 30-adik szülinapjára szerettem volna tesztet ajándékozni. Sajnos nem jött össze! Viszont a 31-re ha minden jól megy ott lesz a kezében a babó 😉

188947. nutellalány (válaszként erre: 188946. - Kataleszek)
2017. okt. 20. 08:39

Pont ahogy írod egyéni kinek mikor kezd el termelődni és milyen mértékben. Van akinek az x-epil nemvárt napján is negatív van akinek pozi már előtte több nappal.

Te most hanyadik dpon jársz?

188946. Kataleszek
2017. okt. 20. 08:26

Amúgy Ti melyik tesztet tartanátok a "legjobbnak"? Persze gondolom szervezet függő is, meg van akinél később kezd el termelődni a HCG.

Barátnőm azt tanácsolta hogy du vegyek Xepilt a Rossmannban. Eddig eszembe se jutott nem gyógyszertárba venni.

188945. Kataleszek
2017. okt. 20. 06:44

Jó reggelt!

Negatív még mindíg 😣 Persze a remény miatt és hogy biztosra menjek, három különböző tesztet használtam.

Gólyahír, clearblue, Gabriel.

Ma lett volna az igazi ha sikerül, de még a holnap reggeli is belefér. Annyira szerettem volna erre ébreszteni...

Tegnap egész nap apró görcsök voltak a hasam alján, folyamatosan azt hittem mindjárt megjön, rohangáltam a mosdóba, de semmi. A hányingerem csökkent, a nyűgösségem és fárdtságom nem.

Szép napot mindenkinek!

188944. Judit d1a4 (válaszként erre: 188940. - Kataleszek)
2017. okt. 19. 21:40

Megy a drukk!

🍀

188943. juhasznoemi (válaszként erre: 188942. - Kataleszek)
2017. okt. 19. 17:24
Megy a drukk!!!
188942. Kataleszek (válaszként erre: 188941. - Juhasznoemi)
2017. okt. 19. 16:38

Köszönöm szépen :)

Holnap reggel tesztelek, izgatottan várom :)

188941. juhasznoemi (válaszként erre: 188940. - Kataleszek)
2017. okt. 19. 14:33
Drukkolok neked hogy baba legyen a dologban. Az biztos hogy szép ajándék lenne. Írj majd hogy alakultak a dolgaid.
188940. Kataleszek
2017. okt. 19. 12:50

Sziasztok! :)

Szeretném én is megosztani veletek a mindennapjaim az elmúlt két hétről. Mi másfél éve próbálkozunk párommal, két alkalom volt hogy késett a mensim, de semmit nem éreztem, utána elsöprő erővel meg is jött. Utolsó alkalommal elmentem dokihoz (idén júniusban), majd közölte hogy van egy három centis cisztám, és egy 5 milis polipom vagy miomám. Sokkot kaptam, de szerencsére párom mindenben támogatott, leginkább lelkileg. Szóval hogy hitetlenségem igazolják, elmentünk Bp-re is, és ott is ezt a diagnózist kaptam. Addigra persze a ciszta eltűnt, csak a mióma maradt. Ami hirtelen el kezdett nőlni. Augusztus utolsó napjaiban volt a műtétem időpontja, pont azután kellett, hogy elmúlt a mensim. Rettegtem, amit a doki mosolygással reagált, és rövid válaszként "rutinműtét, nyugodjak meg", mondta. Műtét napján már 5mm helyett 19 mm volt :/ Reggel mentünk, du hazaengedtek. Fél óra alatt kész voltam állítólag, hiszteroszkópiás beavatkozás után. Majd hazaengedéskor közölte az orvos hogy egy hónap ramadan. Aztán kontroll és beszélünk. Így is volt. Nem késett a mensim, majd szeptember végén elmentünk az egy hónapos kontrollra. Minden rendben volt. Azt mondta a doki még nem lenne baj ha egy mensit várnánk és utána folytassuk a babaprojektet, de védekezve már lehet szexelni :) pont aznap vagy másnap lehetett a peteérésem matek alapján, mert 99 százalékos pontossággal 24 napos vagyok, nem használtam ovut, sem hőmérőt eddig. Vigyáztunk is, de rá egy hétre, már nem. Én két orvostól is azt tanultam, hogy a menstruáció nem késik, kivéve ha terhes a nő, csak a peteérés késik, és onnantól kell számolni 14 napot mensiig. A 14 nap a fix mindig a ciklusban. Szóval mivel gondoltam most is időben jön (október 10), október 3-án és 7-8-án sem védekeztünk. Már 9 napja késik... A vicc, vagyis hál' Istennek más is írt ilyet nemrég, október 10-én éjjel azt álmodtam hogy orvosi vizsgálat volt a munkahelyemen és a laboreredmény alapján terhes vagyok. Akkor még eszembe se jutott, mert egy nap késés,ráadásul azt gondoltam peteérés utána vagyunk együtt. Csináltam két tesztet, egyet 12-én, és egyet 18-án du. Gólyahírt, és negatív. Persze nem örültem. De utána jutott eszembe, hogy ha késett a peteérésem, még lehet korai. Ma reggel nem csináltam, de bebiztosítottam magam még 4 különböző tesztel :) a tüneteim. Két hete, kb azután kezdődően hogy nem vigyáztunk, nyűgös vagyok minden nap. Néha utálomazembereket napom van :) hányinger kerülget második hete. Nem reggel. Kaja után, vagy spontán napközben, de volt hogy este lefekvéskor. Múlt héten erősebben éreztem, de azért még tart. Nem fáj a mellem, viszont ma reggel óta kicsit fáj a hasam, és reggel óta a megakarjönni érzésem van. És a szagok is erősek az utóbbi időben. Páromnak a napokban lesz a szülinapja, és tudom hogy élete legszebb ajándéka lehetne ha pozi tesztet tudnék neki adni :) ma reggel féltem a csalódástól, így inkább nem teszteltem. Majd holnap :) nagyon kíváncsi vagyok mi történik bennem, mert elméletileg már minden rendben van belül műtét után. Hormonálisan is minden vizsgálat oké. Első baba lenne, úgy örülnék :)

Szép napot mindenkinek!

188939. Keira777
2017. okt. 11. 10:51

Én is félek kicsit, h csak beképzelem... :(

Pé óta érzem, fájdogál a hasam... de még csak a 7. dpo-nál tartok... jövő szerdára nem várom...

188938. Veronka30 (válaszként erre: 188937. - Annie06)
2017. okt. 10. 17:53
Én az ovu teszteknek hiszek s ha tutira szeretnél menni akkor hajrá ma is 😉
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook