Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Missed AB után...nagyon szomorú vagyok!!:( fórum

Missed AB után...nagyon szomorú vagyok!!:( (beszélgetős fórum)


2011. okt. 15. 21:03

sziasztok

sajnos már én is ide tartozom,2.terhesség,van egy 14 hónapos kisfiam Ezzel a babával 8.héten kis vérzés jelentkezett,haematomát találtak az elő magzat mellett,de ott 1 héttel ugyan kisebbnek mérték tehát 7 hetesnek. Kaptam utrot,pihenés...11.héten újra vérzés...UH...kb 7 hetesnek megfelelő magzat szívműködés nélkül..tegnap estem túl a műtéten..és nagyon fáj :((

18. Pettka
2011. jún. 9. 15:46
De fel kell állni ebből is,és tovább kell menni.Ez a topic már elég régi,de sajnos mindig aktuális a téma.Kívánom mindenkinek,akit érint,hogy minél előbb szülessen egy gyönyörű,egészséges kisbabája!!!!!Bízni kell,anélkül nem megy!!!!
17. Pettka
2011. jún. 9. 15:43
Nekem május 3-án volt a missed ab.om...akkor töltöttem a 8.hetet.Az 5.-6.hétnél állt meg a fejlődés,be se indult a szive...Nagyon nehéz volt,főleg,hogy a 4 éves kislányunk is tudta,és annyira várta!!!!
16. anikko
2010. dec. 16. 18:27
Persze, majd folytathatjuk, de szerintem jobb lenne Neked, ha valami vidámabb témában folytatnánk.
2010. dec. 16. 16:30

Igazad van de ha nem éljük bele magunkat és úgy teszünk mintha semmi sem lenne akkor nem fáj talán annyira ha baj történik.Gondolom....

Most mennem kell.De holnap is jövök majd!

Köszönöm a beszélgetést,remélem fojtatjuk majd még!

szia!!

14. anikko (válaszként erre: 13. - Anyuccci)
2010. dec. 16. 16:24

Ezt megtartani nagyon nehéz. És nem ezen múlik sajnos, :( mert akkor könnyű dolga lenne az embernek, csak nem beszél róla és kész, védve van! :)


Amúgy Nekem is hasonló volt Milánnál, nagyon biztos voltam benne, hogy fiú, de a 2.terhesség teljesen más, ezért nem tudtam biztosra mondani

2010. dec. 16. 16:12
De megfogadtam ha megint terhes leszek senkinek sem mondom el.Még a férjemnek se.Majd ha betöltjük a 12. hetet,majd akkor.
2010. dec. 16. 16:11

Mindig megéreztem hogy milyen neműek és be is jött.Ezért voltunk biztosak benne hogy fiú.Azt is megéreztem mikor fogant.

A dokim szerint ki vagyok élezve erre.

11. anikko (válaszként erre: 10. - Anyuccci)
2010. dec. 16. 16:05

csak azért kérdeztem, hogy írtad, hogy tudtátok h fiú lesz. Meg már neve is volt.

Én is nagyon az első 3 hónapban, nehogy baj legyen, még beszélni se beszéltem nagyon róla. Még gondolni is rossz erre, nem hogy átélni!

2010. dec. 16. 16:02

Nagyon kicsi volt.8 hetes.De nem is az a lényeg,hanem hogy mennyire hittük hogy meg fog születni.

Jó nagy pofont kaptunk a sorstól...

Örülj hogy még nem élted ezt át...Kívánom hogy soha ne is keljen,mert ez egyszerűen borzasztó....:((

9. anikko (válaszként erre: 8. - Anyuccci)
2010. dec. 16. 15:50

Jesszus! Mennyi idős volt?

Nekem nem volt vetélésem, se abortuszom, de borzasztó lehet.

2010. dec. 16. 15:45

Már a testvér babakocsikat nézegettük meg terveztük hol fog aludni.Annyira bele éltük magunkat hogy négyen lesznek.Szinte láttam ahogy játszanak.

Erre nincs...Ez már csak álom marad...

Már a nevét is tudtuk meg hogy fiú!

Nagyon beleéltük magunkat talán ez volt a baj...


Amikor az elsőt elvesztettem úgy éreztem Nekem sose lesz gyerekem....rá 2 hónapra kétcsíkos lett a tesztem.El sem mertem hinni.Minden Uhn remegtem annyira féltem.

Ma már 3 éves és imádom!!!

7. mártika69 (válaszként erre: 6. - Anyuccci)
2010. dec. 16. 15:40

Nekem is azzal vigasztalnak , hogy lesz majd másik.

De Ö már akkor se lesz.

Igen nektek van 3 de az nem azt jeleni hogy helyetesíti akit elvesztettél.

6. anyuccci (válaszként erre: 4. - Mártika69)
2010. dec. 16. 15:36

Nagyon sajnálom!!!

Nekem mindenki azt mondja hogy ott a 3 gyermekem,merítsek belőlük erőt.

Akkor nincs is gond ha ők is velem vannak,de amikor egyedül maradok elkezd járni az agyam és szó szerint fáj hogy nem maradt velem a babám!!!:.(((

2010. dec. 16. 15:34

Ti hogy vészeltétek át?

Én még az elsőt sem felejtettem el és nem gondoltam volna hogy újra megtörténik...Ez most jobban fáj.Normális dolog ez?Minden vetélés után jobban fáj?:(

4. mártika69 (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2010. dec. 16. 15:33

Nekem 06.25-én volt a műtétem az első babánk lett volna:(

Lassan fél éve volt a műtét és még mindig sokat sírok és nagyon elvagyok keseredve.

Nagyon együtt érzek veled.

2010. dec. 16. 15:29

Köszönöm!!!

Nem is tudom...Csak ülök a gép előtt és nézek ki a fejemből...de szó szerint.

Nem is tudom hogy miért visel meg ennyire.Kudarcként éltem meg ezt a vetélést...:(

2010. dec. 16. 15:26

Persze, hogy segítünk!

fogadd részvétem először is!

Miről szeretnél beszélni? Kibeszélnéd magadból, vagy inkább másról beszélgessünk?

2010. dec. 16. 15:23

Csütörtökön volt a 2. missed abm.Van 3 gyermekem de nagyon magam alatt vagyok.

Bár véletlenül jött ez a baba,de nagyon örültünk Neki.

Megkérdeztem a párom mi lenne ha....de ő nem akar.Én meg nagyon kivagyok miatta.

Azt hiszem jobban megvisel mint gondoltam.

Nem tudom mit tehetnék.Tudom ott van a három gyönyörűségem de akkor is.Mintha a lelkem egy darabja halt volna meg ezzel a babával...:(((

Szeretnék kicsit beszélgetni itt hogy tereljem a figyelmem.

Segítenétek Nekem átvészelni ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook