Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi változtatta meg a férjed, feleséged? fórum

Mi változtatta meg a férjed, feleséged? (beszélgetős fórum)


1 2
59. 832344dc9d (válaszként erre: 39. - Jasmine24)
2014. jan. 20. 11:19

", hogy meg mindig vajon 1 celuk van-e,"


hü, csak így megy, azért kell valaki hogy segítsen célba jutni? Nekem mondjuk azért kell valaki, hogy legyen egy párom, kész ennyi és ez bőven elég.

58. 832344dc9d (válaszként erre: 25. - Wanda8)
2014. jan. 20. 11:13
Félt, hogy otthagyod ha nem lesz lové?
2014. jan. 15. 18:41
a betegségem(egy picit)
2014. jan. 15. 18:27
az új környezet, illetve nagyon nyeregben érezte magát :(
2014. jan. 15. 17:55
aszem a csajok mert csajozik
2014. jan. 15. 17:54
aszem a szerelem
53. fókamama (válaszként erre: 51. - Hancsalean)
2010. dec. 23. 15:27
Nagyon sajnálom,így talán még rosszabb a helyzet:((Akár megjátszotta magát,akár más van a háttérben mindenképpen nagyon felelőtlen és önző!Aki olyan nővel(férfival)kezd akinek már gyereke gyerekei vannak,ott jobban meg kell gondolni mit teszünk hogyan döntünk,biztosak vagyunk e az érzéseinkben,abban,hogy együtt tervezzük leélni az életünket,mert a gyerekek életére is nagy hatással vannak a döntéseink a változások.
52. hancsalean (válaszként erre: 50. - Pancsika37)
2010. dec. 23. 14:21
Megmondtam Neki, hogy nem akarom ezt tovább csinálni, inkább egyedül maradok a gyerekekkel, mint hogy tönkremenjen mindenki ebben.
51. hancsalean (válaszként erre: 45. - Fókamama)
2010. dec. 23. 14:19
Igen ez lehet, hogy nem magát adta, nekem akart megfelelni és belefáradt. Viszont én nem akartam belemenni vele semmilyen kapcsolatba, mivel már gyerekeim voltak. Mindig elmondtam miért és Ő mindig változtatni akart a dolgokon, hogy megfeleljen nekem. Aztán amikor láttam mennyire akarja a dolgot, akkor igent mondtam. Utána viszont nem sokkal már megváltozott a viselkedése. Talán úgy gondolta, hogy már úgyis az övé maradok. (várandósság alatt)
2010. dec. 17. 14:34
Na hol vagy hancsalean? Úgy eltűntél. Remélem próbálod megoldani a problémát.
49. noraelizabet (válaszként erre: 24. - Hancsalean)
2010. dec. 16. 23:51
húúúúúúúúúú de ismerős!már mint a férj részről ez a fajta viselkedés :(
48. fókamama (válaszként erre: 28. - Hancsalean)
2010. dec. 16. 19:02
?????És,nem mondtad neki,hogy itt az alkalom,beszélhet?
47. fókamama (válaszként erre: 24. - Hancsalean)
2010. dec. 16. 19:01
Akkor pakolj össze vagy magadnak,vagy neki,és valaki költözzön.
46. fókamama (válaszként erre: 9. - Hancsalean)
2010. dec. 16. 19:00
Leültetni,és megbeszélni vele.
45. fókamama (válaszként erre: 8. - Hancsalean)
2010. dec. 16. 19:00

Felszívódott a rózsaszín köd.Vagy,Ő már mást szeret,ezért változott meg a viselkedése.

Vagy nem saját magát adta amíg nagyon szerelmes volt,hanem megfelelni akart neked,és belefáradt ahogy csillapodnak az érzései.Magyarul kimutatja a foga fehérjét.Nem sejtesz 3-ik felet a háttérben?

44. 7777ff52ae (válaszként erre: 43. - Survivor3)
2010. dec. 16. 16:33
Az nekem sincs :)
2010. dec. 16. 16:17
nincs feleségem
2010. dec. 16. 14:45
A ráncok meglenenését a kollagén szint csökkenése okozza :)
2010. dec. 16. 14:41

Szerintem ez minden kapcsolatban bekovetkezik elobb-utobb, ha nem figyelunk oda tudatosan. Lehet, hogy annyi az oka, hogy megszoktatok egymast es mar nem tesztek meg annyi mindent a masik kedveert, nem tisztelitek egymast.

En is nemreg kezdtem el gondolkodni, hova tuntek a viragok, a labremeges, a szenvedely...

Mi meg nem allunk rosszul, de mar kellene tenni valamit. Rajottem, hogy ha nem ugy nezem a dolgot, hogy o miert ilyen velem, hanem hogy o mit kap tolem, akkor bizony rajovok, hogy en is elengedtem magam egy kicsit.

Most probalok alakitani a dolgon, hogy erezze: a szememben o egy szuper ferfi. Es varok, hogy ez szuper not faragjon belolem. :)

(csak egy pelda: a legelejen, ha foztem neki, az szinte szertartas volt, szepen, szeretettel, mosolyogva. Ma mar osszedobom, mert rohanok, faradtan elmondom, hogy milyen hulye napom volt, gyorsan eltuntetjuk es ennyi. Talan a reszletekre kell odafigyelnem, es nagyon turelmesnek lennem.

2010. dec. 16. 14:21
Hajaj ismeros a " talald ki bajom" alapot. Nallunk ezt egy akkori veszekedes oldott meg a dolgot , hogy a szomszedok is koltozni keszulttek.Ha jol emlekszem elkuldttem ahhoz akinek el meri meseli mi baja, mert engem az anyukam nem tanitot meg gondoltatot olvasni
2010. dec. 16. 14:20

Szerintem egy kapcsolat/hazassag alatt minketto fel sokat valtozik. Hiszen az eletunk soran allandoan valtozunk. A kornyezet, munkahely, uj baratok/ismerosok, gyerek, stb. befolyassal vannak az ember eletere es ezaltal valtozik is. Itt csak az a kerdes, hogy a 2 fel egyutt eli meg ezeket a valtozasokat, vagy kulon. Ezalatt azt ertem, hogy meg mindig vajon 1 celuk van-e, vagy az evek alatt mar elhalvanyultak-e ezek es mindenki mas-mas hajoban evezik.

A helyzet az, hogy az ember mindenkeppen valtozik es ezellen semmit nem lehet tenni. Ez az elet rendje.

38. Pancsika37 (válaszként erre: 37. - Gumimaci22)
2010. dec. 16. 14:17

Hát igen lehet hogy te változtál csak te nem veszed észre, és esetleg ez nem tetszik a párodnak. Mondjuk akkor sem az a megoldás hogy homokba dugom a fejem.

Gondold át mitől lehet ilyen a viselkedése.

2010. dec. 16. 14:02
Ja meg gondold végiga saját viselkedésedet is...
2010. dec. 16. 13:49

Mikor változott meg a férjed? Mióta tart ez a számodra elviselhetetlen állapot?

Kérd meg hogy mondja el, mi nyomja e lelkét, miért mondja azt hogy ő csak nyel!

Nehéz így megoldani egy problémát ha a másik szóra sem méltat.

35. Gumimaci22 (válaszként erre: 33. - Gumimaci22)
2010. dec. 16. 13:39
Javítok:annó=attól
2010. dec. 16. 13:37

Szerintem a legjobban az változtat meg egy férjet, ha már másba szerelmes, vagy ha csalódott benned, vagy ha fél vmitől (pl. anyagi gondok).

Valahogy pedig el kell vele beszélgetned!

Próbáld meg a haverját, vagy az anyósodékat faggatni, ha sehogy sem beszél a párod, hogy mi lehet vele...Mondják meg őszintén, mert veled nem beszél...

33. Gumimaci22 (válaszként erre: 8. - Hancsalean)
2010. dec. 16. 13:35

Szerintem,ha ikszidő után rossz irányba áltozik a párod akkor az azért van mert bár már elérkezett az ideje,h a kapcsolat egy komolyabb szintre emelkedjen az mégsem történt meg...azaz unalmassá vált a kapcsolat...mi segít ilyenkor?hm...az annó függ mennyire akarjátok még,h újra működjön!

Mi akkor vállaltunk gyereket és sokkal jobb is lett a kapcsolatunk mint annó.Félre értés ne essék,nem hiszek abban ha a gyerek megtartja a pasit!!!Szimplán attól lett jobb,h történt valami változás ami mindkettőnkből kihozott valami újat valami jobbat!

32. wanda8 (válaszként erre: 31. - Hancsalean)
2010. dec. 16. 13:22

Igen értelek.Sejtésed sincs mi lehet a változás oka?

Munkahelyi zűr,stb....

31. hancsalean (válaszként erre: 29. - Wanda8)
2010. dec. 16. 13:20
Az a helyzet, hogy én azt a férfit látom magam előtt, akivel még jó volt minden!
2010. dec. 16. 13:19
Nincs férjem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook