Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Esküvői képek "mögé" milyen hátteret raknátok be? fórum

Esküvői képek "mögé" milyen hátteret raknátok be? (beszélgetős fórum)


5. 8dc02726ef (válaszként erre: 1. - Cincinke)
2010. dec. 16. 10:52

A fórumcím olvasásakor azt gondoltam, hogy ez az év fórum kérdése.

Azután lelombozódtam, mert láttam, hogy te fizikailag és nem átvitt értelemben gondoltad.

Arra gondoltam először, hogy pár évnyi házasság után mi lenne a legjellemzőbb háttér.

Szerintem ez szórakoztatóbb lenne.

Én például egy éttermet tennék háttérnek, mert a feleségem mániásan imád étteremben étkezni. A legegyszerűbb, legolcsóbb hely is megfelel, tehát nem "flancolós", csak szereti azt a hangulatot.

Egyik barátom esküvői háttere az OBI üzletlánc lehetne, mert amióta megnősült (3 éve), szinte minden másnap ott van, mert a házukat készítgetik. Tehát ez ideig neki a házasság = mi olcsóbb az OBI-ban:)

2010. dec. 16. 10:49
tengerpartosat :)
2010. dec. 16. 10:44
Piramisokat :-)
2010. dec. 16. 10:41
Egy barátnőm esküvői fotózása rossz idő miatt műteremben volt, ahol csak egy színes vászon volt mögéjük rakva. Szeretném őket meglepni karácsonyra pár egyedi fotóval. Gondoltam, kicserélem a hátteret, de nem tudom, mit rakjak a helyére....
2010. dec. 16. 10:41
Esküvői képek „mögé” milyen hátteret raknátok be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook