Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki, mennyi idős kortól lehet bioptron lámpát használni a kicsiknél? Illetve, hogy használható -e haemangioma kezelésre? fórum

Tudja valaki, mennyi idős kortól lehet bioptron lámpát használni a kicsiknél? Illetve, hogy használható -e haemangioma kezelésre? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 15. 17:12
Hát köszönöm a segítséget!
2010. dec. 15. 17:05
A lila a jó rá,ez jó a fejbőrre és ezt használjuk a korona-,vagy fejtetőcsakránál is.
2010. dec. 15. 16:57

:)


Esetleg nem tudod, melyik színt kellene használni a Haemangiomára?

Van vagy hat féle szín benne... :)

2010. dec. 15. 16:35
Bioptronoztam,tudom,hogy nincs semmi mellékhatása,nyugodtan használható és nem lehet túladagolni.Szerintem nyugodtan használd.
2010. dec. 15. 16:29
Én is úgy tudom, majdnem mindenre jó a cucc, csak amikor még terhes voltam, anyu azt mondta, inkább ne kasználjam. Most 4 és fél hónapos a Manó és a kis kobakján van neki haemangiómája, amit fagasztatunk, de arra gondoltam, hátha kicsit fel lehetne gyorsítani neki a visszahúzódás folyamatát.
2010. dec. 15. 16:21
Szia!Annyit tudok,hogy bármennyi idős kortól lehet használni,és mindenre jó.Mi is használjuk mindenre.
2010. dec. 15. 16:17
Tudja valaki, mennyi idős kortól lehet Bioptron lámpát használni a kicsiknél? Illetve, hogy használható -e Haemangioma-kezelésre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook