Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kacsa és kacsamáj sütése?! fórum

Kacsa és kacsamáj sütése?! (beszélgetős fórum)


12. a14deb9047 (válaszként erre: 10. - Robko)
2010. dec. 15. 16:19
Csak bors és fokhagyma. És nem fedő alatt!
11. c33bd8536b (válaszként erre: 8. - C33bd8536b)
2010. dec. 15. 16:03
Ez persze, a kacsacomb.:)
10. robko
2010. dec. 15. 16:03
köszi mindenkinek! és te,hogy füszerezed a májat Zsóka?
9. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Robko)
2010. dec. 15. 16:01
Ahogy én tanultam a májat sütni (zsidósan): egy réteg kockára vágott hájjal kibéleljük a lábast, rátesszük a májat fűszerezve, betakarjuk szintén hájjal és lassan sütjük. Sózás csak a tányéron.
8. c33bd8536b (válaszként erre: 4. - Robko)
2010. dec. 15. 15:55
Én sütőzacskóban sütöm. Elötte való nap befűszerem, beteszem a zacskóba és öntök utána egy kis sört. Másnap a zacskó alá a tepsibe öntök egy kis vizet, úgy megy a sütőbe. Kb. egy óra alatt kész, puha lesz és piros. A végén kihasítom a zacskó tetejét és még visszateszem, akkor ropogós is.
2010. dec. 15. 15:51
Ja, és ha a máj már bennevan, akkor nem szabad keverni!
2010. dec. 15. 15:50

Mi odahaza a következő módszerrel szoktuk sütni a kacsát:


A feldarabolt kacsát a darabokra vágott hájával egy óriási lábasba tesszük,(kivéve a májat), és öntünk alá némi vitet. kb. 1 decit. Sózzuk, és lefedjük. Közepes lángon sütjük amíg jó sok zsírt ereszt. Ha már van zsírja, akkor én bele szoktam tenni 2 gerezd fokhagymát. És sütöm, amíg el nem kezd puhulni a hús. Közben olykor megkeverem. Fontos, hogy ha már van elég zsírja,és nem ér le a húsok alja, ne önts alá vizet, mert akkor nem lesz ropogós. Ha puhul, és még van benne víz, akkor leveszem a fedőt, és zsírjára sütöm. Amikor már biztosan nincs benne csak zsír, akkor jöhet bele a máj. Mikor a máj kicsit elkezdett sülni, öntök rá egy kis tejet (az egészre), azzal sütöm még. Attól szép piros lesz. Ha máj is kész, a hús is puha és ropogós, akkor kész.

2010. dec. 15. 15:44
a pekingi kacsám finom szokott lenni de ez a sima(majorannás)nem lessz olyan ropogos.
4. robko (válaszként erre: 2. - Cac78ceb03)
2010. dec. 15. 15:42
sütöben mert 6 combocska lenne...a máj mehet lábasban is.
2010. dec. 15. 15:42

Nekem nagymamám mindig sütőben süti, hiába takarja le a végén kiszárad.


Apósom viszont lábasban készíti takarékon, természetesen letakarva. Sózza, vegetázza és vagy 2,5 órán keresztül készül, de a végeredmény egy utánozhatatlan omlós finom kacsa. A vége felé ad hozzá némi paradicsom sűrítményt, ez amikor már leveszi a fedőt akkor nagyon színűre pirul.

Isteni!!! Pedig annyira egyszerű.

2. cac78ceb03 (válaszként erre: 1. - Robko)
2010. dec. 15. 15:39
Hogyan szeretnéd sütni? Sütőben vagy lábasban?
2010. dec. 15. 15:36
Sziasztok! kacsacombot és kacsa májat szeretnék sütni de valahogy sosem sikerült eddig jó ropogosra a comb,májat viszont most sütnék elöször..föleg ez érdekelne,hogy smint süssem és jöhet mellé valami jól bevált recept is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook