Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Hold hogyan befolyásolja a fodrászati műveleteket? fórum

A Hold hogyan befolyásolja a fodrászati műveleteket? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 16. 12:42
Kizártnak tartom, hogy a Hold befolyásolja a haj növekedését. Olvass utána a szőrképzésnek, ott megtalálod a 3 fázist is. Nekem mindigis gyorsan nőtt a hajam, a Holdtól függetlenül.
8. Berbooo (válaszként erre: 7. - Jsanett)
2010. dec. 15. 14:36

hmm

melyik tv műsora volt ?

2010. dec. 15. 14:20
Ma a reggeli TV musorban PONT ERROL a temarol beszeltek, talan taalsz valami videot errol.
2010. dec. 15. 14:11
hát mikor fent van a hold akkor éjszaka van.. és a rosszabb fényviszonyok miatt nem biztos, hogy remekel a fodrász :))))
5. Berbooo (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2010. dec. 15. 14:07
hát én úgy tudom hogy mivel a vízháztartásunkat megbojgatja a hold , ugy mint a tengerek dagály apály jelensége ugyanúgy mozog bennünk is a víz a holdfázisok miatt , és állítólag ezért nem mindegy a fodrász meg a kozmetikus
2010. dec. 15. 14:06

Én azt hallottam, hogy a női ciklus is hatással van a hajász műveletekre. Pl. a mensis napokon nem úgy sikerül a hajfestés, mint máskor.


Gondolom növő holdnál gyorsabban nő a haj. Guglizd ki, bizti írnak valamit róla. :)

2010. dec. 15. 14:05
Szerintem ez butaság.
2010. dec. 15. 14:04

most akarok hajat-vágatni , a célom az hogy gyorsan nőjön , épp csak a végét vágatom le , azt halottam hogy függ a haj növekedésesnek gyorsasága attól is hogy mikor megyek fodrászhoz ,

ja és azt is befolyásolja a hold hogy a festék menyire marad meg a hajban , szerintetek ?

2010. dec. 15. 14:02
Hold hogyan befolyásolja a fodrászati műveleteket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook