Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debrecenben Dr. Timkó Tamás nőgyógyászhoz jár valaki? fórum

Debrecenben Dr. Timkó Tamás nőgyógyászhoz jár valaki? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 9. 17:08
Nekem a lányom jár hozzá de nagyon meg van elégedve! Kedves , alapos és szakmailag a legjobb!! én mindenkinek csak ajánlani tudom! Empatikus, és a beteget Embernek tekinti!!!
12. lius87
2012. ápr. 17. 09:59

Sziasztok!


Én már sajnos Debrecen (szinte)összes dokijánál jártam! Pedig elég fiatal vagyok! Egyik flegmább, mint a másik, nem érdekelték, hogy az ember mennyire szenved, félrekezeltek, stb.! Anyukámról nem is beszélve, ő 10 évig szenvedett, sosem csináltak vele különösebben semmit, a vége az lett, hogy ki kellett venni a méhét! Már azt hittem, hogy minden doki tényleg ilyen, ezt el kell fogadni! Erre az egyik kolléganőm ajánlotta Dr. Timkó Tamást! (Ő sem véletlenül dolgozik már egyik kórházban sem!) Elmentem hozzá és annyira örültem, hogy végre egy doki, aki végighallgat (ezt sosem tapasztaltam senkitől azelőtt), kikérdezget, mindent etikai részletességgel elmagyaráz érthetően! Maximális tiszteletet, türelmet ad a nőknek. Egy percig nem éreztem magam zavarban! Nem futószalogon vizsgálja a nőket, vagyis ha kell, akkor akár több, mint fél órát is rászán a betegeire! Ha kell, akkor még többet is! Nagyon tiszta és igényes a rendelő is! Ezeken felül, AMI A LÉNYEG, hogy szakmailag NAGYON érti a dolgát!!! És egy rákszűrés eredmény sem 6 hét, hanem 1, max. 2 héten belül értesít e-mail-en! A vizsgálatokat is úgy végzi, hogy mindent láttam a monitoron és mindent elmagyarázott! Szóval minden pénzt megér!!! CSAK őt tudom ajánlani minden nőnek!!!

2010. dec. 17. 07:48

Fú, a doki nagyon nagyon jó.:))

Mind emberileg, mind szakmailag.

Ezentúl csak hozzá fogok járni:))

Szerencsére nincsen semmi baj, sok volt a stressz mostanában és így jött ki rajtam.:)Magától elmúlik majd.:))

2010. dec. 15. 14:21

Örülök hogy felhívtad:D

És nyugi csak pozitívan!

2010. dec. 15. 14:21
Hová valósi vagy,ha megkérdezhetem?
2010. dec. 15. 14:11

Nem vagyok debreceni, de csak 25 kmre vagyok.Felhívtam, fogad holnap.:)

Azt mondta, hogy ha kell akkor rögtön megcsinálja a biopsziát is, úgyhogy holnap estére minden kiderül.

Hát remélem semmi gond nincsen, csak itt a doki már olyan vészjósló volt, hogy ő nem szeretne semmit mondani..stbstb,hogy majdnem elbőgtem magam, hogy nem igaz, hogy itt nem válaszolnak az ember kérdéseire.

2010. dec. 15. 14:01
Van egy csomó doki ismerőse ha gáz van oda tovább!Ne aggódj nekem is volt már ilyen és csak izomcsomó volt!Hívd fel mond el neki mit tapasztaltál és ő arra ír be amire szükség van!HA mondod neki hogy te nagyon kivagy akkor megpróbál korábbra hívni!Helyi vagy?
2010. dec. 15. 13:39
És ha úgy látja hová küld még el? Én úgy tudom, hogy ő mindent de mindent csinál.Csak szüléseket nem vállal már.
2010. dec. 15. 13:37

És ha biopsziára van szükség azt egyből megcsinálja akkor is, ha én uh-ra jelentkezem be?

Romon vagyok.:(

2010. dec. 15. 13:33
Én elmennék a helyedben!Iszonyt alapos és felszerelt!Én nem mennék az emlőcentrumba ha ő nem talál semmit akkor semmi nincs, ha talál akkor küld tovább célirányosan!
2010. dec. 15. 13:32
Én hozzá járok!
2010. dec. 15. 13:28

A mellemben egy tömött, kemény diónagyságú csomót találtam. Voltam dokinál, aki elküldött az emlő centrumba, nagy nehezen sikerült most péntekre időt kapni.

Viszont nagyon sokat hallottam már Timkó doktornak a modern felszereléseiről, voltak akik azt mondták, hogy olyat észrevett, amit a mammographia nem mutatott ki.

Ezenkivül nekem nem is csinálnak mamographiát, mert még nem vagyok 30, csak uh-t és szükség esetén biopsziát.

Esetleg vki vmi infot tud e mondani, érdemes e a pénteki emlőcentrum előtt elmenni Timkóhoz, vagy eléggé gondosak az emlőcentrumban is?

2010. dec. 15. 13:24
Debrecenben Dr. Timkó Tamás nőgyógyászhoz jár valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook