Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet kapni olyan celofán zacskót, amibe mézeskalácsot lehet tenni? fórum

Hol lehet kapni olyan celofán zacskót, amibe mézeskalácsot lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


6. 8285925b39 (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2010. dec. 15. 10:35
... hááát asszem, az a másik fajta csomagolóanyagokhoz van... a nylonhoz, nem a szép celofánoshoz... nylonzacsit meg lehet kapni amúgy is. :) De... próbacseresznye. :))
2010. dec. 15. 09:47
közbe kiderult h baratoméknak van valami fóliahegesztőjük.. nem tudom mi az, de állitasa szerint, tudunk majd zacksokat csinalni, mert naluk van ilyen szép celofan cosmagolopapir átlátszó, azt multkor vettuk. na majd kiderül :)))
4. 8285925b39 (válaszként erre: 3. - Gubóka)
2010. dec. 15. 09:26

Aham, igen... akkor ugyanazt kerestük. :)

Sima celofán csomagolóba szépen be lehet csomagolni, esetleg veszel alá egy kis karácsonyi mintás tálcát, tányért... azt tuti kapsz most mindenhol... :)

2010. dec. 15. 09:24

en valami sima kis egyszerure gondoltam, vagy teljesen átlátszó vagy az egyik oldala csak a masik nem, igy enm látszik a suti hata. :DD


de neztem sparba, cba-ba, szaz ft-osba és nem talalok :S

2. 8285925b39 (válaszként erre: 1. - Gubóka)
2010. dec. 15. 09:23

Pontosan mit szeretnél?

Én olyan celofánost kerestem, hogy egyik fele a zacsinak olyan ezüstös, aranyos mintás, a másik fele celofán, ajándékcsomagoláshoz... noh, ilyent már nem kaptam, tavaly még volt a nagyobb üzletekben.

2010. dec. 15. 09:21

Mindenhol néztem, és sehol sem találtam.


Valaki, ötlet?


köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook