Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mikor kapott értesítést a MÁK-tól, hogy elrendezték számára a kötvényt? 5 hetes a babám. fórum

Ki mikor kapott értesítést a MÁK-tól, hogy elrendezték számára a kötvényt? 5 hetes a babám. (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 28. 15:45
szia mi oktober 17-én születtünk kb 1 héttel ezelőtt kaptuk meg a papirt. a mák -nál van egy számlaszám amire a 42500.pénzt az állam utalt. (MÁK honlapján rajta van a bank lista) ma voltunk intézni a takszövbe a start számlát amire az önkormányzatunk utal 65000.ft ugyhogy az illetékes önkormányzatnál érdeklödj. a papiron kiküldik a gyerek ado számát is.
8. Banita76 (válaszként erre: 5. - Dallam'75)
2010. dec. 15. 22:08

Szia!

Mi 3 hósan kaptuk meg a papírt a babakötvényről. A biztosítós csajszi, amit mondani akar, annak pedig semmi köze nem lesz a babakötvényhez. Hozzánk két biztosítótól is jöttek ezzel az ürüggyel, de arra akartak rábeszélni, hogy havi 20-30 ezer forintot gyűjtsünk a gyereknek 18 éves koráig. Mikor mondtuk, hogy ez nem áll módunkban, mivel 2 gyerekünk is van, akkor azt mondták, hogy felelőtlenek vagyunk, hogy nem gyűjtünk a gyerekeinknek. Több biztosítóst biztos, hogy nem engedek már be.

2010. dec. 15. 12:19
Én a héten kaptam meg. Már betöltötte a 9 hetet. Engem az OTP megbízásából hívtak. Addig persze semmit nem lehet tenni, amíg nincs meg a MÁK-levél. Egyáltalán hogy kerültek az adataim a kórháztól az OTP-hez????
2010. dec. 14. 12:54

szia!

mi 9 hetesen kaptuk meg az értesítőt.

2010. dec. 14. 12:43
Hétvégén bejelentkezett az egyik biztosítótól egy csajszi, nekik még a kórházban félkómásan adtam meg az adataimat. Meghallgatjuk, meglátjuk ők lesznek-e a nyerők. Viszont nem értem, hogy jöhet, hogy köthetek vele bármit is, amig egyáltalán a MÁK nem intézte el a babakötvényt? Vagy nincs összefüggés a Start babakötvény közt?
2010. dec. 14. 12:31
Az én kisfiam is majdnem 2 hónapos volt, mikor megkaptam az értesítést. Sajnos a MÁK nem a gyorsaságáról híres...
2010. dec. 14. 12:29
Az én lányom 2 éves elmúlt és semmit nem küldtek....
2010. dec. 14. 12:24
Legalább 2 hós volt a kisfiam mire kaptam róla értesítést. Ez már majdnem 1 éve volt.
2010. dec. 14. 12:20

Sziasztok!


5 hetes a babám, ki mikor kapott értesítést a MÁK-tól, hogy elrendezték számára a kötvényt? Még semmit nem kaptam....:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook