Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010.december 14-től update fórum

2010.december 14-től update (beszélgetős fórum)


2010. dec. 23. 09:58

Sziasztok!

Van egy másik update fórum, ami november 1-jén indult, miért nem csatlakoztok oda? Ott többen vagyunk és pörög is a fórum. :)

18. Curcus
2010. dec. 23. 05:46

Sziasztok!


Bocs,hogy nem jelentkeztem,de sajnos mind a két kisfiam beteg.Persze ők lázzal,náthával,arcüreggyulladással küzdenek.Nekem meg hasmenésem,lázam volt.:8Mondanom sem kell.Hát nem kellett az evésen gondolkoznom.:(

Még a fiúk mindig betegek,de ha tudok,jövök.

Kitartást Mindenkinek!!!!

17. Golddd
2010. dec. 15. 17:49
Annyira nagy a kísértés..:( van egy ínyenc bonbon a fiókomban, de nem fogom megenni, legalábbis ma este tuti nem..:) talán majd egy délben vagy tízóraira...:P
16. Mohika
2010. dec. 15. 06:17
SZia!Én is küzdök súlyfeleslegem is akkora mint a tiéd! Olvastam a cikked és én is felbuzdultam belevágok MA!! Csak kibirom, drukkolok neked és magamnak.
15. Golddd (válaszként erre: 12. - Curcus)
2010. dec. 14. 10:53

Bejelöltem kedvencnek ezt a forumot, vissza vissza nézek majd hozzád:).

Az update nagy vonalakban mit tartalmaz?

Én csak annyit tudok róla h kodok szerint be vannak sorolva a kaják, és abban a napszakban ehető csak.Tudni kell még vmit róla?

14. ybag (válaszként erre: 12. - Curcus)
2010. dec. 14. 10:53
Igen igazad van,ha ráhangolódtál és eldöntötted,hogy most állsz neki,akkor ne halogasd.Azt mondják,hogy fejben dől el minden,és ezt én maximálisan támogatom.Ezt már én is tapasztaltam.Legalább januárig,amire mi nekiállunk ,már pár kilóval könnyebb leszel.Nem írsz naplót az étrendedről?
13. Shirley2 (válaszként erre: 9. - Curcus)
2010. dec. 14. 10:52

Szia!


Én szobabiciklizek minden nap. Futni utálok, a dvd-s tornák nekem unalmasak. Felpattanok a szobabiciklire, nézek valami filmet, sorozatot, és tekerek. Hamar elrepül az idő.


Amikor még 110 kg voltam, kb 100 kg körül kezdtem el Norbi Ducitréningre tornázni. Örültem neki, ha végig tudtam csinálni, majd meghaltam. Aztán egyre könnyebben ment. Amikor elértem azt a súlyt, hogy nem féltem használni, elkezdtem taposógépezni, napi 30 percet. Az is használt akkor. Később kaptam egy szobabiciklit a születésnapomra, azóta azt nyúzom.


Szerintem a mozgás lényege - legyen az dvd torna, taposógép, futás, bicikli, bármi - hogy minimum 30 percet csináld naponta. Később persze lehet emeleni az időt, sőt tanácsos is. De nem kell első nekifutásra leterhelni a szervezetet.


A bőrömön sajnos meglátszik a fogyás nyoma, hiába vagyok 24 éves... de inkább ez, mint a kövérség, azt hiszem. :)

12. Curcus (válaszként erre: 11. - Golddd)
2010. dec. 14. 10:47

Szia!


Én is így gondolom,jobb minél hamarabb belevágni.Minek halasztgassam el?Ez tényleg csak kifogás.Csak magamat csapom be vele.

Köszönöm és Neked is sok sikert kívánok!

11. Golddd (válaszként erre: 1. - Curcus)
2010. dec. 14. 10:43

Sziasztok!


Sztem minél hamarabb kezded annál jobb, mert csak a kifogásokat keressük.

Nehéz lesz a karácsony, de sztem napi két szelet süti belefér, belekalkulálva a napi kalóriamennyiségbe, meg persze nem este enni, hanem magába délután vagy délelőtt egy szelet, sztem.

Én november 8 án kezdtem fogyizni, néha lecsúszik ez az, de azt csak magában eszem, és nem este, mint pl ma délben egy kakaos csiga lesz az ebéd:P.

Én tornázom is, Rubint Rékára.

Sok sikert kívánok neked is!

10. Curcus (válaszként erre: 7. - Ybag)
2010. dec. 14. 10:37
:(Én is estem régen ebbe a hibába.De most nem akarok!Végig akarom csinálni!Elegem van.:(
9. Curcus (válaszként erre: 8. - Shirley2)
2010. dec. 14. 10:36

Köszönöm!

Írtam privit.A napi 1 óra mozgás az mit takar?Vagy mindig mást csinálsz?A bőrödön látszik a fogyás?Bár nekem nagyon "kivan"a bőröm.:(

A tornát hány kg-os testsúlynál kezdted?



Köszönöm a segítséget!

8. Shirley2 (válaszként erre: 1. - Curcus)
2010. dec. 14. 10:31

Szia!


Én még 2007-ben kezdtem el az update életmódot. Akkor 1 év alatt leadtam 35 kg-ot.


Abból szinte semmi nem jött vissza ( na jó 4-5 kg ingadozott fel-le )

Október közepén ismét nekiláttam a dolgoknak, rendszeresen heti 5-6 nap napi 1 órát mozgok, ebédre néha eszem 2-es kódú ételeket is. ( barnarizs, teljeskiőrlésű tészta )


Jól teszed, hogy most kezded és nem az ünnepek után. Sok minden meg lehet főzni az ünnepek alatt is, amit nyugodtan meg lehet enni. Egyedül a sütik problémásak, de a cél érdekében ugye..


Bármiben tudok segíteni, csak szólj! :)

7. ybag
2010. dec. 14. 10:31
Az érzés ismerős,én úgy vagyok vele,ha lemegy pár kiló egy kicsit engedek,és már egyszer csak azt veszem észre,hogy visszajött,amit leadtam.
6. Curcus (válaszként erre: 4. - Jaffa87)
2010. dec. 14. 10:16

Szia!

Nálam is "lelki eredetű"a hízásom oka,meg persze terhesség,szoptatás.Na,meg a hajlam,alkat sem elhanyagolható.

Én első fiam születése után leadtam 36 kg-ot.De most annyira magam alatt vagyok,hogy minden visszajött,hogy azt sem tudom,hogy kezdjem el.:8

Gratulálok Neked,további sok sikert!

2010. dec. 14. 10:14

Nekem muszáj lesz most elkezdenem,mert már nem tudok tükörbe nézni.Undorodom magamtól.Meg sokszor szédülök,depis vagyok stb.Ez a fő ok jelen pillanatban.:(

Elegem van!

Ti tornáztok is?Vagy csak diéta?

4. Jaffa87 (válaszként erre: 1. - Curcus)
2010. dec. 14. 10:12
Szia! Én november 15-én kezdtem update életmód szerint élni és 1 hónap alatt -5kg-t fogytam. Megpróbáltam szinte 1-s kódúakat enni, de becsúszott más is nagyon néha. Sokkal jobban érzem magam, mint bármikor. Nekem az evés pszichés probléma, és nagyon örülök, hogy erőt tudtam magamon venni, és nem nassolok (annyit). Még -6kg a közeli terv... Sok sikert!
3. ybag
2010. dec. 14. 10:06

Sziasztok! Én visszaeső vagyok,leadtam tavaly nov.-től jó pár kilót,aztán mostanra olyan szépen visszajött.Engem nagyon zavar,ideges vagyok miatta,kellene valami inspiráció,hogy újra el tudjam kezdeni.Az ünnepek előtt én sem kezdem,mert biztos,hogy "vétkeznék".


bloom nem jött vissza semmi?

2. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1. - Curcus)
2010. dec. 14. 10:00

Szia.

Pont az ünnepek előtt kezdesz neki??

Én is nekilátok, de majd csak január 3.-ától mikor minden a "régi" lesz.

Most is így tettem. Jan. 11-én kezdtem neki, és máj 28-ig le is adtam nagy akarattal és kitartással 20 kilót.

De azért most már nem kezdek neki az ünnepek előtt, úgyse lenne értelme neki.

2010. dec. 14. 09:47

Sziasztok!


Nem várom meg az új évet,mert az csak kifogás.Szerintem ha a Karácsonyt kibírom,akkor bármi jöhet.

társakat keresek a fogyókúrához,nekem sajnos nagyon sok feleslegem van.:(40 kg!Ettől kellene megszabadulnom.

Várok ide minden sorstárasat,segíteni akaró embert.:)


Üdv.:Curcus

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook