FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ajánlj jósnőt!!! (52. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Ezotéria

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

800. Bogáncs2012-05-15 17:33
Hát elgondolkodtató. Olvastam, bár sokat kitöröltek a hozzászólások alapján.
(válasz Nutri 798. hozzászólására)

799. ayava2012-05-15 17:32
Valaki esetleg csináltatott szerelmi kötést Kluták Rozival? Kiváncsi lennék, hogy ennyi pénzért sikerült e vkinek?

798. Nutri2012-05-15 14:42
Most a perelgetés a divat? Eszter honlapján is a balhé megy és a fenyegetőzés...

797. Neceseri2012-05-15 13:51
Jana, igaza van varázsló lánynak, biztos, hogy nem lesz kedvük pereskedni mert az adóhatóság ott lihegne utána a nyakukban életük végéig :)
Mirella egyébként adott számlát.

796. baabaa0002012-05-15 13:36
Tudnám én is bővíteni a névsort azokkal akiknél én voltam. És semmi. De, ami a legszebb benne, hogy azért persze a hibás én voltam mindig mert nem sikerült. Mert nem hittem eléggé! Pedig ha valaki igazán akarja, és hisz benne akkor az én vagyok!!! De, olyan is volt, aki válaszra sem méltatott miután megírtam, hogy még mindig semmi..
És én is az utolsó összegyűjtögetett kis pénzem küldtem el nekik!
Mirelláról jókat hallottam, de, már nincs rá pénzem sajnos... :(
(válasz Jana29 787. hozzászólására)

795. varázlsló lány2012-05-15 12:35
Szia!! Perelhetnek..D nemfognak,, félnek gondolom számlát nem adott egyiksem..D nagyon szomorú mindenbe csak a csalok vannak:(
(válasz Jana29 788. hozzászólására)

794. varázlsló lány2012-05-15 12:33
kapcsolják

793. varázlsló lány2012-05-15 12:32
Szia!4 Merlin --ezo center..nincs kodja,, kcsak kapcsoják

792. mara20122012-05-15 11:25
Valaki valamit nem tud Theresaról?EZO-s
Merlint őt hol lehet megtalálni?

791. remény762012-05-15 06:26
Kedves Jana29
Megadnás priviben annak a jósnőnek az elérhetőségét akinél a Te kötésed sikerült?
Már én is voltam sok helyen és csak telik az idő hatás meg nincs.
Ha jól olvastam Neked sikerült:):) ezért is kérném a segítségéd.
Köszönöm :Remény

790. Bogáncs2012-05-15 05:02
A 14. kerületi Eszterről beszélek. Innen az oldalról mentünk el hozzá többen is. Őrá lettem volna kíváncsi, bár ha nem figyeltél a jóslatokra, akkor végül is mindegy.:P

Pénzenergia nem tudom, hogy létezik-e az ő megfogalmazásában. Pénzmágia van, de nem leszel tőle milliomos, max. jobbá teszi a pénzügyeidet sok munkával ugyan és lehetőségeket ad, oszt ennyi. (Bár ha nekem szerelmi gondjaim vannak, nem a pénzmágikus dolgok fognak boldoggá tenni, így én se vágom, az az Eszter miért ezzel tunkolt téged. xD )
(válasz Jana29 787. hozzászólására)

789. henyba2012-05-15 02:42
Igazad van es senki nem ellenorzi oket.sajnos en is bedoltem egyszer akkor nagyon padlon voltam elmentem josoltatni a VI.ker. Rozsa utca sarkan volt vmi Bali-rol hazatelepult magus tele voltak vele az ujsagok anno.De azt mondta mielott josol le kell vegye a rontast rolam vmi fustolovel korbejart 45000-ert;)) aztan a joslas se jott be egy szo sem. a Lui Padre is josolt nekem vagy 12 eve abbol sem jott be semmi

788. Jana292012-05-14 22:01
Nyugodtan beperelhetnek...én az igazságot írtam le, ezek csak tények. Per helyett sok embernek inkább el kéne szégyellnie magát, hogy olyan embereket csapnak be akik már amúgy is teljesen maguk alatt vannak érzelmileg és nem egy esetben az utolsó kis összekuporgatott pénzüket adják oda annak a reményében, hogy visszakapják azt az embert aki miatt érdemes élni.
(válasz ÉviVirág 784. hozzászólására)

787. Jana292012-05-14 21:56
Nem voltam senkinél sem jósoltatni, engem csak a szerelmi kötés érdekelt, a jóslásokat végighallgattam ha muszáj volt mert nem akartam megbántani őket. De sajnos erről semmi tapasztalatom nincs, hidd el, leírnám ha lenne de engem legkevésbé sem érdekelt amit mondtak, csak a kötés foglakoztatott de az nagyon :) Jah, egyébként olyannál nem voltam aki a jövőt mondta volna el (mert számomra ezt jelenti a jóslás), mindenki akit végighallgattam, csak a jelenemben találgatott de az meg finom szólva sem érdekel, hisz magamtól is tudom. (Az meg pláne az agyamra ment, hogy azt javasolták felejtsem el a szerelmemet, persze, ha ilyen könnyű lenne akkor mindenki azt tenné)
Nem tudom, hogy ugyanarról az Eszterről beszélünk? Mert akinél én voltam az végig arról próbált meggyőzni, hogy nekem szükségem van pénzenergiára :) amibe egyáltalán nem hiszek, hogy létezne, és bármit be tudnak nekem adni, de erről sose fog meggyőzni senki :)
(válasz Bogáncs 781. hozzászólására)

786. Bogáncs2012-05-14 16:13
És megnyerte a pert? Nem hiszem.:)
Az igazságot sosem kell félni kimondani, leírni. Ha igaz.
(válasz ÉviVirág 784. hozzászólására)

785. vadvirág132012-05-14 15:08
Köszönjük szépen Jana29! Szerintem nagyon sokat segített mindenkinek, hogy megosztottad a tapasztalataidat.
(válasz Jana29 775. hozzászólására)

784. ÉviVirág2012-05-14 13:28
Müller Rózsáról én sem hallottam túl jókat....
Viszont nem árt vigyázni, hogy miket írunk be ide, nehogy becsületsértési per legyen a vége. Hallottam már ilyenről, hogy egy bizonyos spiritiszta személyes oldalára valaki beírta, hogy mekkora kókler, blabla, ő visszanyomoztatta a beírót, és be is perelte.

783. töprengő2012-05-14 08:15
Ezos műsorból ismerem az Ő nevét is, azt hiszem.
(válasz Sofi 780. hozzászólására)

782. töprengő2012-05-14 08:14
Tv ezos műsorban is szokott szerepelni, ehet hívni telefonon?
(válasz kiscsillag82 779. hozzászólására)

781. Bogáncs2012-05-14 05:51
Eszternél jósoltatni is voltál? Arról mi a véleményed? Nekem eddig bejött, amit mondott, csak nem tudom, a távolabbi jövőben is "reménykedhetek-e"?
Mágikus dolgait tekintve én se hallottam jókat, azaz hogy sikeres lett volna.
Egyébként köszönöm én is az infókat. Elmentettem, ha a modi esetleg kitörölné...

780. Sofi2012-05-14 00:38
Merlin!

779. kiscsillag822012-05-14 00:37
Nem.. Majoros Mirellat keruljetek nagyivbe
(válasz Bogáncs 770. hozzászólására)

778. kiscsillag822012-05-14 00:36
Nahat..te nem vagy semmi..de biztos mindenki halas hogy leirtad..csak epp ne toroljek.Mert en is irtam ki Majoros Mirellaval valo nagyon negativ tapasztalatom epp ezert hogy masok ne jarjanak ugy mind en es torolte a hoxa

777. Sofi2012-05-14 00:30
Rajtad mulik az életed, meg h hogy alakul nem masokon

776. Sofi2012-05-14 00:28
Nem hiszek ezekben, de nekem2* josolt merlin minden bejott amit mondott. O nagyon durva! Mikor elösszor találkozzunk , nem is ismert es komolyan mondom elmondta a multam... Azota meg amiket mondott minden bejott. Kész

775. Jana292012-05-14 00:22
Ígéretemet betartva leírom kiknél próbálkoztam, a több mint egy év alatt. Az időrendi sorrendet nem garantálom :) Remélem sokaknak tanulság lesz! Nekem nagyon sok pénzem bánta a tapasztalatszerzést!

Kluták Rozi: 300.000 Ft-ért csinálja (szaladtam, ahogy tudtam :) természetesen nem kértem)

Majoros Mirella (mert, hogy két Mirella van, ő nem tudom mennyiért csinálja de már az elején nem jött be amit mondott és nem volt szimpatikus tehát nem kértem)

Egy Szilvi nevű mágus: 14.000 Ft (nem sikerült, megpróbáltam)

Elmentem egészen Romániába egy ortodox paphoz aki másfél millió forintért akar "segíteni". Gondolom kitaláljátok, hogy nem kértem, pláne amikor elkezdte mondani, hogy rontás van rajtam meg átok, és előbb azt le kell venni félmillióért..

Müller Rózsa: mint már előttem is írták, felejtsétek el. 20.000 De nem csak az ár miatt..

J. : ez a neve, mást nem tudok róla, szélhámos. Azt mondja annyit adjatok neki amennyit akartok, rátok bízza...na jah. Add fel a pénzt előre egy borítékban, ha kevésnek ítéli akkor sorry de nem tud segíteni.

Mirabella: 30.000 Ft. Nála csináltattam a következőt...gondolom kitaláljátok...

Gilluin: 30.000 Ft, az anyja Aman: szintén. (nem kértem, jah, ez nem a kötés ára csak a beszélgetés volt ennyi)

Enelisz: 30.000 Ft (nem személyes találkozás hanem postán küldene 2 babát, nem kértem)

Gyene Andrea: ha jól emlékszem 15.000 volt (nem sikerült)

Eszter: 25.000 Ft egy vicc volt az egész, pláne amikor előjött a pénzmágiával :)

Suzi: nem tudom már pontosan mennyit kért de nagyon sokat, meg se jegyeztem.

Gizella: 5000 Ft, azóta is várom a jelentkezését...természetesen előre utalással kellett fizetni.

Lilien: 50.000 Ft (nekem nagyon nagyon ellenszenves volt, az árat is csak nagy nehezen akarta elárulni, szinte azt akarta, hogy előbb döntsek)

Neo: tehetséges szélhámos :) az árig nem jutottunk el.

Kaszandra: nagyon kedves volt, szimpatikus és biztos ért is hozzá de nem tudtam volna kifizetni mert egy fél évi fizetésem lett volna, 800.000 Ft

Voltam egy cigány asszonynál aki azt hitte, hogy jósol, pedig csak általánosságokat mondott, tovább nem jutottunk.

Volt még egy valamilyen bali mágus is, de sajnos a neve nem jut eszembe :( valami H betűs.. 25.000 Ft (nála nem én csináltattam, hanem egy ismerősöm, nem jött be neki)

Mirella volt a legutolsó akinél megpróbáltam és sikerült! :) 6000 Ft. Én vagyok a legjobb példája annak, hogy nem szabad feladni.

Remélem nem hagytam ki senkit :) Azokat felejtsétek el akik azt írják, hogy 0 Ft, senki nem csinál ingyen semmit! Drágább lesz a végén mint bármelyik másik. Kérdezzétek meg feltétlenül, hogy közben felmerülhet e egyéb költség! A felsoroltakon kívül még legalább 50 mágussal leveleztem, tovább nem jutottunk mert elég jól megtanultam kiszűrni a csalókat.
Remélem segítettem egy-két embernek legalább!

774. napsugár19592012-05-13 20:43
Szia Holdfeny 25!
A Müller Rozsat felejsd el 2 eve volm nala 20000ft ot kert es semmi de semmi nem jött be . Minden amit mondott nem volt igaz!!!!

773. Neceseri2012-05-13 20:21
Nem, a csomagot küldő az a sima Mirella. Majoros Mirelláról én semmit nem tudok de van itt olyan aki volt nála, szóval biztos tudnak neked véleményt írni róla.

772. varázlsló lány2012-05-13 20:14
Nálam mindig képet kérnek,, ha nem személyessen megyek

771. henyba2012-05-13 19:37
Szerintetek mennyire jon be as olyan joslas amikor csak a szuletesi adatot es nevet kerik el.es utana kuldik emailben a joslatot? Ha nem ismer a jos,hogy tud a kartyahuzasnal rad koncentralni?