FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ajánlj jósnőt!!! (52. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Ezotéria

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

919. Bogáncs2012-05-19 15:57
Akiknél én voltam, azok nem egyeznének meg azokkal a mágusokkal, akik neked mondták azt a dolgot az auráról. Ha meg neten olvastad...ott annyi baromságot írnak , hogy sokszor csak nevetek.
Valaki itt írta (nem emlékszem, hogy ki), hogy a mágusok is a netről szedik a mágiákat. Ez nem így van. Igaz, hogy megosztanak sokat, de többségük hiányos és 10-ből 1 embernek ha sikerül. Azt meg honnan fogjuk tudni, melyik az, amelyik valóban hatásos?
Egyébként annak, higgy, aki tisztít mágia előtt. Aki nem csinálja, az kókler, mert olyan, mint koszos kézzel műteni.
(válasz Proxin 915. hozzászólására)

918. Bogáncs2012-05-19 15:47
Úristen...
(Egyáltalán nem vágod, mit írok, pedig nem 2-es az IQ-m.)
Vedd úgy, hogy nem is szóltam hozzád. Rendben?
(válasz khiszta 916. hozzászólására)

917. varázlsló lány2012-05-19 12:00
Eszterről mindenki csak privibe:( nekem sem jöt be Györgyi.
(válasz szuszixxx 911. hozzászólására)

916. khiszta2012-05-19 10:45
Én egy percig nem mondtam hogy gond van!! Mindenki ugy csinálja a kötését ahogy akarja!! Semmi közöm hozzá!
(válasz Bogáncs 912. hozzászólására)

915. Proxin2012-05-19 10:44
Egyébként érdekes hogy a mágusok megegyeznek bizonyos dolgokban, lásd aura és kiderül, hogy még az se úgy van.

De akkor kinek lehet hinni?

914. VictorIa142012-05-19 09:32
Az Esztert felejtsd el mint mágus
(válasz Sziporka70 913. hozzászólására)

913. Sziporka702012-05-19 08:01
A 14.kerületi Eszter a Libra.Vele kötetett valaki szerelem kötést?Bejött?És mennyi idő után?

912. Bogáncs2012-05-19 05:04
Nem azt írtam, hogy tanácsokat adsz, hanem hogy sokan a te véleményedet osztják. Magyarul, sokan olyan véleményen vannak, amin te is.
Vagdalkozni meg te is vagdalkozol, ahogy a többiek is, bár nem kifejezetten rád gondoltam. Nem volt kedvem újra leírni, csak ámblokk a te hozzászólásodhoz írtam mindenkiét. Ha elolvasod lenyugodva, akkor te is láthatod.:)
Ha meg úgyis mindenki tudja, mi a jó neki, akkor mi a gond? Javaslatokat írtam, nem kötelező elfogadni...

A többieknek: a kötés az aurába épül be. Ezt se kell elhinni, de így van. Ezért van auratisztítás minden mágia előtt.
És vannak fekete mágia eszközök. Valóban a szándék is teheti fehérré vagy feketévé, de ha jobban belemegy az illető a témába, akkor majd rájön, hogy sokkal összetettebb a dolog, mint gondolná.
(válasz khiszta 907. hozzászólására)

911. szuszixxx2012-05-19 01:30
Sziasztok! Kb év elején írtam ide elég sokat, én vacillálok két pasi között (férjem és új párom). Azóta voltam Eszter (Zugló), Erika (XI.ker), Gyöngyi (Zugló) és Kendra. Mindenkinél rész információkat kaptam, mind a négyen másfélét mondtak. Nagyjából rendeződött a helyzetem, egyelőre az új párom mellett döntöttem, de a férjemet még mindig nem sikerült teljesen elengednem. Eddig leginkább Kendra látta meg jól a dolgokat, bár ő azt mondta, hogy már régen eldöntöttem, hogy vissza fogok menni a férjemhez. Bár nem mentem vissza, mégsem tudom elengedni a férjem..Gyöngyi nem jött be, kétszer voltam nála, mindkétszer totál mást mondott...csalódás. Erika jól látott dolgokat, ő az új páromban látta a jövőmet, egyelőre még ez van..pozitív Erikáról a véleményem. Eszter (szőke és Zuglóban él), nos róla privátban írok, ha valakit érdekel esetleg. Ha a fentiek közül valaki volt és írna valamit, azt örömmel venném privát üzenetben is akár! Üdv, Szuszixxx.

910. VictorIa142012-05-18 23:16
Megnéztem az Eszter ÚJ ár jegyzéket amit ki is függesztett a weboldalra mindenben arat emelt:)))
(válasz varázlsló lány 835. hozzászólására)

909. henyba2012-05-18 22:59
Én úgy gondolom mielőtt valaki elvallal egy kotest tudnia kell,hogy a kapcsolatnak van e jövője.mert ha nem az embert rendelte a sors csinálhatnak ezer kotest akkor se jön be.
Egy másik fórumon olvastam,hogy egy lányt osszekotottek a nem megfelelő személlyel és beteg lett,egy másik mágus vette észre,hogy az nem az ő embere levette a kotest és csinált egy oldast,hogy a lány elfelejtse a pasit.
Ha pedig az én emberem akkor a kötés csak megerősítés az érzelmek tisztázása. És akkor lehet fekete mágia állok elébe .de azt is olvastam nem igaz,hogy fekete és fehér a mágia hanem csak egyszerűen mágia és attól függ mire használják attól fekete v fehér .
De akkor mágia legyen és ne vonzás törvénye arra van egy csomó könyvem .en hiszek a magiaban mert láttam magam körül bizonyítékokat és régen csak ez volt mindenre ezt vetettek be.az Attila történelmi filmbe is mekkora szerepet kapott a mágus.es hiszem,hogy vannak akik ezzel a tehetséggel megaldva születnek csak meg kell találni a megfelelő embert

908. Proxin2012-05-18 22:32
Egyébként Bogáncsnak nagyon jó meglátásai vannak, szóval pozitív gondolatokért ajánlom figyelmetekbe!

907. khiszta2012-05-18 22:30
Én itt senkinek nem adok tanácsot és nem is okolok senkit!! Szerintem mindenki el tudja dönteni hogy neki mi a legjobb!!
(válasz Bogáncs 903. hozzászólására)

906. Proxin2012-05-18 22:30
Ez teljesen korrekt lenne, ha a mágus nem hitegetné az embert. De a kétely magját ők maguk ültetik el az ügyfeleikben.

Ha a vonzásra alapoz akkor ne mondjon időpontot az ügyfelének, szerintem. Ha valkinek ígérnek valamit akkor szerintem nem az ügyfél a hibás, hogy elveszti a hitét és nem tud hinni a titokban, ha átverve érzi magát és kudarcként éli meg.
Szerintem egy jó mágusnak az lenne a dolga, hogy segítsen szemlélet váltani és kitartani. Ha a vonzásra alapoz akkor meg ne mondja, hogy na 1 hét múlva visszajön a párod vagy 2 hónap múlva beszélni fogtok. Mondja azt hogy igen jelentkezni fog de nem akarok időt mondani...

Saját maguk "basszák el" (elnézést a kifejezésért de nem tudom szebben mondani) az ügyfeleik hitét és kitartását!

Egyébként az auratisztításnak semmi köze a szerelmi kötéshez, mert a szerelmi kötés nem az aurában csapódik le. Legalábbis nekem "hozzáértők" ezt mondták. (Az megint más, hogy kinek ki hozzáértő!)

905. ÉviVirág2012-05-18 22:02
Teljesen egyetértek!!!!

904. Bogáncs2012-05-18 21:54
pik-pakk (javítok)

903. Bogáncs2012-05-18 21:53
Ahogy olvasgatlak benneteket, úgy látom, sokan a te véleményedet osztják, pedig aki azt akarja, hogy a párja pik-pak visszatérjen hozzá, annak nem a fehér mágiát alkalmazókhoz kellene fordulnia, hanem a feketékhez.
Az igaz, hogy sajnos a mágusok túl sok kuncsaftot vállalnak be egyszerre, aztán az ő erejük is véges, csak nem szeretik beismerni. Meg ugye a pénz motivál.
Aki viszont azt gondolja, hogy elmegy egy fehér mágushoz és az majd egyből tud neki segíteni hónapok nélkül, vonzás és pozitív gondolkodás gyakorlása nélkül, az téved. Lehet vagdalkozni és szidni őket, de ez az egyik alapdolog, amit kötelező lenne folytatni a mágia mellett. Nem kell elhinni, de így van. Azzal a hozzáállással, ahogy itt sokan belevágtok, nem is fogtok eredményt produkálni. A kötést nem csak a mágus folytatja, hanem a mágiázó is.
És javaslom kérdezzetek rá megbízható jósoktól azokra - név és cél nélkül természetesen - , akikre kíváncsiak vagytok, akikhez elmennétek köttetni, hogy ő vagy ő tudni fog neked segíteni avagy sem.
És egyébként Lylia nagyon korrekt. Megmondja, ha lát mágiát rajtatok, illetve a szerelmeteken vagy sem...gyönge avagy erős. Nem sztárolom őt, de az eddigi "találkozásaim" közül, őt tartom a legkorrektebb embernek. Nem fogja azt mondani, hogy car a mágusod, csak mert konkurencia neki. Nem él vissza a bizalmaddal.

És még valami. Aki azt mondja, hogy több mágus kötése erősíti egymást, az félrebeszél. Minden mágia előtt auratisztítás van. Max. a saját mágiáját erősíti újra, úgy hogy az előzőt nem törli le. Aki nem tisztít mágia előtt, az sarlatán és nem kellene vele foglalkoznotok, de ti tudjátok.
Azért sok szerencsét kívánok mindenkinek, hogy sikerüljön, minél hamarabb, mert iszonyat energiát ki tud venni az emberből maga az egész.
(válasz khiszta 867. hozzászólására)

902. Bogáncs2012-05-18 21:36
Kivel nézetted meg?
(válasz VictorIa14 865. hozzászólására)

901. ÉviVirág2012-05-18 21:15
Nem tudom...főleg, hogy a jósok nem csak reklámmal, hanem szájhagyomány útján is terjednek.

900. henyba2012-05-18 20:42
Jezusom de nevetséges és hogy van ehhez képük komolyan?

899. ÉviVirág2012-05-18 20:35
2 éve voltam a Nyilas Misinél, 10 percet voltam nála, max 15, néztem előtte és utána is az órát. Elondta hogy néz ki az anyukám, milyen testtartást szokott felvenni, nekem pedig azt mondta el, hogy milyen egészségügyi problémáim vannak/lesznek. Semmi mást csak ennyit, de az órabérét ne aggódjatok 10 percért is elkérte...

898. Proxin2012-05-18 19:33
De amikor ott volt se talált el semmit?

897. henyba2012-05-18 19:24
Pont tegnap mesélte egy barátnőm,hogy voltak nála nagyon régen a barátnőjének minden bejött,megmondta,hogy kihez megy férjhez látta a pasit azt is merre laknak milyen ház stb
A barátnőmnek semmi de semmi
Én ugyanígy jártam egy latoval Kecskemét környéken barátnőmnek mindent nekem semmi
(válasz Proxin 896. hozzászólására)

896. Proxin2012-05-18 19:22
Nyilas Misinél volt már valaki?

895. henyba2012-05-18 19:08
Nekem sem szimpi.nekem jósolt akkor és semmi nem jött be.de a mágiaja úgy látszik jó.es rengeteg ember jár hozza.
(válasz ÉviVirág 887. hozzászólására)

894. Proxin2012-05-18 18:52
Ingyenes, hatásos, és garantáltan hűséges marad!
(válasz Proxin 892. hozzászólására)

893. remény762012-05-18 18:52
Csak fátyolba mehetnek ki....csadorban:):)

892. Proxin2012-05-18 18:50
Szerelmi Kötés by Proxin: Ne engedjünk férfiakat az utcára! :D

891. ÉviVirág2012-05-18 18:46
Akor keverem valakivel? :D lehet...
(válasz Szabadgondolkodó. 889. hozzászólására)

890. ÉviVirág2012-05-18 18:44
Remény: Szerintem még ne add fel a reményt. :)A legtöbb mágus 3-4 hónapot mond. Hátha :)