FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ajánlj jósnőt!!! (52. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Ezotéria

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

935. Kuci82012-05-19 19:52
Eszterrel nem hogy a kötése nem sikerült, de még a jóslásai sem. Hitegeti az embert, aztán a nagy semmi. A honlapján a fórumon pedig már másnapra kitörölte a ránézve negatív véleményeket, mert hogy az hitelrontás. Szerintetek van még hitele?

934. varázlsló lány2012-05-19 19:36
Olvastam hogy Eszter ügxfelei már egymás e-mail címét írogatják,, hogy beszámoljanak rgymásnak a csalodásról

933. VictorIa142012-05-19 19:27
Undorító és meg ő mondja hogy mekkora felelősséget vállal és csak azokra köt akiknél biztos a siker
(válasz Holdfeny25 932. hozzászólására)

932. Holdfeny252012-05-19 19:22
Nekem is csinalt anno,5honapig gyertyaztam de semmi..ugyhogy Eszter...csak a kedvesseg
(válasz VictorIa14 923. hozzászólására)

931. VictorIa142012-05-19 19:15
Valaki találjon mar egy vén falusi banyat,de igazi boszorka aki nem beszél hanem köt.:))

930. barkusz2012-05-19 18:52
és Mirella?
róla tudtok valamit? itt olvastam,hogy volt sikeres kötése, de esetleg valaki valami bővebbet??

929. VictorIa142012-05-19 18:49
Igen és túl sok az onreklam,így utólag sajnos mar látom.a másik fórumon is önmagát reklámozta és a fórumozók jöttek rá,hogy ő írogat különböző nick neveken
(válasz remény76 926. hozzászólására)

928. barkusz2012-05-19 18:42
igen,néztem én is fórumot...a negatív kritikát nem szereti...pedig sajnos ott is aki dicséri, az sem írja,h sikerült a kötés..csak h Eszter ilyen aranyos, meg olyan kedves..de sikeres kötésről szó sincs..

927. VictorIa142012-05-19 18:40
A weboldalán van forum ott lehet olvasgatni,pozitív és negatív véleményeket

926. remény762012-05-19 18:38
Jobb nem irogatni,hogy nem sikerült,mert olyan parádét amit az oldalán csinált nem olvastatok még.
Azért nem volt az sem szép,hogy leszólta más munkájűt itt ezen az oldalon. Egy mágus ne minősítsen másokat,ezzel csak maga alatt vágja a fát.
És igen én is csináltattam,de rajtam sincs kötés.

925. VictorIa142012-05-19 18:36
Nekem azt mondta az tévhit,hogy a kötés örökre szól ,3 hónap alatt kimegy a hatása és volt olyan akinek meg kellett ismételni a kötést,és az természetesen ingyenes
(válasz barkusz 924. hozzászólására)

924. barkusz2012-05-19 18:31
Nekem Eszter azt mondta,h örökre szól..kb egy hónap mire felépül a kötés energiája, utána beindulnak a dolgok, csak hinni kell..két hónap telt el..semmi változás..aura tisztításról nekem sem mondott semmit..

923. VictorIa142012-05-19 18:16
Eszternel kötés,2 hónap alatt semmi hatás de megnezettem más magussal azt mondta nincs rajtam kötés.tehat ennyit az Eszterrol.nekem aurarol meg senki nem beszélt,pedig rengeteget megkérdeztem.az Eszter szerint pl. Egy kötés nem örökre szól mikor csinaltattam azt mondta egy kötés hatása 3 hónapig el. De most mikor szóltam neki,hogy nincs eredmény azt mondta varjak 5-12 hónapot.

922. barkusz2012-05-19 17:34
sziasztok!
eddig csak olvasgattalak titeket,de gondoltam ideje beszállnom a témába..
szóval én is csináltattam kötést Eszterrel, nem jött be..
Most Mirella kötésével próbálkozom (6000.- csomag), nagyon bízom benne,h most sikerül..
minden vágyam az,h újra VELE lehessek, boldog pár legyünk, amilyenek voltunk..
Kérlek benneteket,h Mirellával kapcsolatban írjátok meg a tapasztalataitokat! Róla még csak jót olvastam és most minden reményem ebben van..
köszi előre is!

921. ayava2012-05-19 17:07
Sziasztok
Segítenétek nekem? Én bejelentkeztem Liliához. De ugye itt róla is irtak meg Lylia tisztánlátóról is. Kinek mi a véleményük róla? Mert nem szeretnék feleslegesen megint több ezer forintot kidobni.
Várom válaszaitokat. Köszi

920. khiszta2012-05-19 16:46
Te sem erted en mit irok! Nem foglalkozom massal! Van egy velemenyem es pont:) megbeszeltük!
(válasz Bogáncs 918. hozzászólására)

919. Bogáncs2012-05-19 15:57
Akiknél én voltam, azok nem egyeznének meg azokkal a mágusokkal, akik neked mondták azt a dolgot az auráról. Ha meg neten olvastad...ott annyi baromságot írnak , hogy sokszor csak nevetek.
Valaki itt írta (nem emlékszem, hogy ki), hogy a mágusok is a netről szedik a mágiákat. Ez nem így van. Igaz, hogy megosztanak sokat, de többségük hiányos és 10-ből 1 embernek ha sikerül. Azt meg honnan fogjuk tudni, melyik az, amelyik valóban hatásos?
Egyébként annak, higgy, aki tisztít mágia előtt. Aki nem csinálja, az kókler, mert olyan, mint koszos kézzel műteni.
(válasz Proxin 915. hozzászólására)

918. Bogáncs2012-05-19 15:47
Úristen...
(Egyáltalán nem vágod, mit írok, pedig nem 2-es az IQ-m.)
Vedd úgy, hogy nem is szóltam hozzád. Rendben?
(válasz khiszta 916. hozzászólására)

917. varázlsló lány2012-05-19 12:00
Eszterről mindenki csak privibe:( nekem sem jöt be Györgyi.
(válasz szuszixxx 911. hozzászólására)

916. khiszta2012-05-19 10:45
Én egy percig nem mondtam hogy gond van!! Mindenki ugy csinálja a kötését ahogy akarja!! Semmi közöm hozzá!
(válasz Bogáncs 912. hozzászólására)

915. Proxin2012-05-19 10:44
Egyébként érdekes hogy a mágusok megegyeznek bizonyos dolgokban, lásd aura és kiderül, hogy még az se úgy van.

De akkor kinek lehet hinni?

914. VictorIa142012-05-19 09:32
Az Esztert felejtsd el mint mágus
(válasz Sziporka70 913. hozzászólására)

913. Sziporka702012-05-19 08:01
A 14.kerületi Eszter a Libra.Vele kötetett valaki szerelem kötést?Bejött?És mennyi idő után?

912. Bogáncs2012-05-19 05:04
Nem azt írtam, hogy tanácsokat adsz, hanem hogy sokan a te véleményedet osztják. Magyarul, sokan olyan véleményen vannak, amin te is.
Vagdalkozni meg te is vagdalkozol, ahogy a többiek is, bár nem kifejezetten rád gondoltam. Nem volt kedvem újra leírni, csak ámblokk a te hozzászólásodhoz írtam mindenkiét. Ha elolvasod lenyugodva, akkor te is láthatod.:)
Ha meg úgyis mindenki tudja, mi a jó neki, akkor mi a gond? Javaslatokat írtam, nem kötelező elfogadni...

A többieknek: a kötés az aurába épül be. Ezt se kell elhinni, de így van. Ezért van auratisztítás minden mágia előtt.
És vannak fekete mágia eszközök. Valóban a szándék is teheti fehérré vagy feketévé, de ha jobban belemegy az illető a témába, akkor majd rájön, hogy sokkal összetettebb a dolog, mint gondolná.
(válasz khiszta 907. hozzászólására)

911. szuszixxx2012-05-19 01:30
Sziasztok! Kb év elején írtam ide elég sokat, én vacillálok két pasi között (férjem és új párom). Azóta voltam Eszter (Zugló), Erika (XI.ker), Gyöngyi (Zugló) és Kendra. Mindenkinél rész információkat kaptam, mind a négyen másfélét mondtak. Nagyjából rendeződött a helyzetem, egyelőre az új párom mellett döntöttem, de a férjemet még mindig nem sikerült teljesen elengednem. Eddig leginkább Kendra látta meg jól a dolgokat, bár ő azt mondta, hogy már régen eldöntöttem, hogy vissza fogok menni a férjemhez. Bár nem mentem vissza, mégsem tudom elengedni a férjem..Gyöngyi nem jött be, kétszer voltam nála, mindkétszer totál mást mondott...csalódás. Erika jól látott dolgokat, ő az új páromban látta a jövőmet, egyelőre még ez van..pozitív Erikáról a véleményem. Eszter (szőke és Zuglóban él), nos róla privátban írok, ha valakit érdekel esetleg. Ha a fentiek közül valaki volt és írna valamit, azt örömmel venném privát üzenetben is akár! Üdv, Szuszixxx.

910. VictorIa142012-05-18 23:16
Megnéztem az Eszter ÚJ ár jegyzéket amit ki is függesztett a weboldalra mindenben arat emelt:)))
(válasz varázlsló lány 835. hozzászólására)

909. henyba2012-05-18 22:59
Én úgy gondolom mielőtt valaki elvallal egy kotest tudnia kell,hogy a kapcsolatnak van e jövője.mert ha nem az embert rendelte a sors csinálhatnak ezer kotest akkor se jön be.
Egy másik fórumon olvastam,hogy egy lányt osszekotottek a nem megfelelő személlyel és beteg lett,egy másik mágus vette észre,hogy az nem az ő embere levette a kotest és csinált egy oldast,hogy a lány elfelejtse a pasit.
Ha pedig az én emberem akkor a kötés csak megerősítés az érzelmek tisztázása. És akkor lehet fekete mágia állok elébe .de azt is olvastam nem igaz,hogy fekete és fehér a mágia hanem csak egyszerűen mágia és attól függ mire használják attól fekete v fehér .
De akkor mágia legyen és ne vonzás törvénye arra van egy csomó könyvem .en hiszek a magiaban mert láttam magam körül bizonyítékokat és régen csak ez volt mindenre ezt vetettek be.az Attila történelmi filmbe is mekkora szerepet kapott a mágus.es hiszem,hogy vannak akik ezzel a tehetséggel megaldva születnek csak meg kell találni a megfelelő embert

908. Proxin2012-05-18 22:32
Egyébként Bogáncsnak nagyon jó meglátásai vannak, szóval pozitív gondolatokért ajánlom figyelmetekbe!

907. khiszta2012-05-18 22:30
Én itt senkinek nem adok tanácsot és nem is okolok senkit!! Szerintem mindenki el tudja dönteni hogy neki mi a legjobb!!
(válasz Bogáncs 903. hozzászólására)

906. Proxin2012-05-18 22:30
Ez teljesen korrekt lenne, ha a mágus nem hitegetné az embert. De a kétely magját ők maguk ültetik el az ügyfeleikben.

Ha a vonzásra alapoz akkor ne mondjon időpontot az ügyfelének, szerintem. Ha valkinek ígérnek valamit akkor szerintem nem az ügyfél a hibás, hogy elveszti a hitét és nem tud hinni a titokban, ha átverve érzi magát és kudarcként éli meg.
Szerintem egy jó mágusnak az lenne a dolga, hogy segítsen szemlélet váltani és kitartani. Ha a vonzásra alapoz akkor meg ne mondja, hogy na 1 hét múlva visszajön a párod vagy 2 hónap múlva beszélni fogtok. Mondja azt hogy igen jelentkezni fog de nem akarok időt mondani...

Saját maguk "basszák el" (elnézést a kifejezésért de nem tudom szebben mondani) az ügyfeleik hitét és kitartását!

Egyébként az auratisztításnak semmi köze a szerelmi kötéshez, mert a szerelmi kötés nem az aurában csapódik le. Legalábbis nekem "hozzáértők" ezt mondták. (Az megint más, hogy kinek ki hozzáértő!)
(válasz Bogáncs 903. hozzászólására)