FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ajánlj jósnőt!!!

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Ezotéria

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

2559. web-tenyér julamami2015-02-24 09:08
Szeretet, szerencse, legyen ottan bőven, hogy vihessenek belőle kimenőben.

2558. xangie2015-02-23 19:25
Abiszt en is jo szivvel tudom ajanlani, keressetek batran!!! :-)

2557. web-tenyér julamami2015-02-20 18:03
Amikor megértette az ember, mit miért és azon is túl, na akkor már önmagától is boldogul. Kellemes időtöltést mindenkinek.

2556. Nyuszika4002015-02-18 07:55
Köszönöm!
(válasz mona89 2555. hozzászólására)

2555. mona892015-02-17 22:34
Szuletesi datumot es nevet :)
Kapsz egy szep hosszu elemezest de vedd fel a kapcsolatot abiszal :) majd o leir mindent :)
azt igerhetem hogy elegedett leszel :)
(válasz Nyuszika400 2553. hozzászólására)

2554. Császár2015-02-17 15:17
Irj Abisznak privát üzenetet és mindenről tájékoztat!
(válasz Nyuszika400 2553. hozzászólására)

2553. Nyuszika4002015-02-17 11:54
az elemzéshez mit kell megadni ? képet vagy születési dátumokat? ez most asztrológia alapján van? mennyibe kerül ? hány oldal? engem is érdekelne.
(válasz mona89 2549. hozzászólására)

2552. web-tenyér julamami2015-02-15 13:22
A múltad tartást ad, a jelenben vagy, a jövőd a küszöbön még várhat, azt is magadnak csináltad.

2551. Császár2015-02-15 08:04
Sziasztok ! En nem szoktam fórumokon írni de most megis megteszem hogy hangot adjak annak mennyire tisztelem Abiszt! Az kétségtelen hogy rendkívüli módon érti a dolgát de a tisztelet a benne rejlő embersegnek szól! Nagyon jo ember aki mindig kedves es segítőkész ! Hála es köszönet neki ezért ! Forduljatok hozza bizalommal nem fogtok csalódni !!!

2550. web-tenyér julamami2015-02-14 06:55
Jó szerencsét jó emberek, áldjon meg az Isten minden földi jóval benneteket! Éljen a tisztelet és a szeretet.

2549. mona892015-02-13 21:04
ugyanezt mondhatom el enis :)
Abisz hihetetlenul ert hozzaja .. es nagyon jo :)
nekem rengeteget segitett .. orok halam :)
csinaltattam elemzest anyukamra is aki soha nem hitt az ijen dolgokba de meg o is azt mondta hogy ijen nem lehet, ennyire nem ismerheti ot senki :) de abisznak sikerult :)
joslasai is teljes mertekbe beteljesulnek!!! es ami erdkees, hogy rovid idob belul :)
(válasz L.Ann 2547. hozzászólására)

2548. Szabi742015-02-13 20:20
Nagyon szép,és igaz bejegyzés! :-)
(válasz web-tenyér julamami 2546. hozzászólására)

2547. L.Ann2015-02-13 16:17
Nos, nem gondoltam volna, hogy fogok még valaha ezoterikus fórumban hozzászólást írni, ugyanis hál' Istennek kigyógyultam a "jósbetegségből". :) De annyi érdekeset olvastam Abiszról, hogy majd megölt a kíváncsiság, mégis mitől másabb, vagy jobb az, amit ő csinál, így kértem tőle egy teljes körű elemzést pár héttel ezelőtt.
Most már tudom, mitől másabb...
Attól, hogy ÉN! vagyok az elemzése középpontjában, nem pedig a jövőbeni pozitív vagy negatív események, amik vagy megtörténnek, vagy nem! Tökéletesen leírja, hogy milyen vagyok, mik az erősségeim, mik a gyengéim, és hogyan tudom ezeket az életem során legjobban hasznosítani. Olyan iránymutatást kaptam, ami már most rengeteget segített, pedig jelenleg egyáltalán nem vagyok egy nehéz élethelyzetben. Egy lelki tükröt tartott elém, ami közelebb segített ahhoz, hogy ki is vagyok valójában, és mi is a feladatom ebben a világban. Leginkább egy nagyon jó pszichológushoz tudnám hasonlítani, akinek olyan tanácsai vannak, amik nekem talán soha eszembe sem jutottak volna. És talán egy hivatásos pszichológusnak sem...
Az elemzés végén pedig kaptam egy jóslatot is, amit már kártyákkal vetett ki (és amiben a legkevésbé sem hittem). Egyrészt nagyon zavaros és érthetetlen volt a jóslat, másrészt nem igazán hiszek a személyes kontakt nélküli jóslásban, harmadrészt pedig jó ideje amúgy sem hiszek a jóslásban, inkább horoszkóp párti lettem (ha már választani kellene).
Nagy megdöbbenésemre ez a jóslat a mai napon tökéletesen értelmet nyert, és teljesen világossá vált a jelentése, ugyanis pontosan úgy történt, ahogy az le volt írva! Borzasztóan hihetetlen számomra, hiszen én tökéletesen megelégedtem a horoszkópos jellemzéssel, és egyáltalán nem érdekelt volna, ha a jóslat nem jön be, de ez most tényleg meglepett. Ez sarkallt arra, hogy ma én is megosszam veletek a tapasztalatomat Abisszal kapcsolatban. Nem beszélve arról, hogy azóta többször is megkerestem apróságokkal, és kb perceken belül válaszolt.
Tiszta szívből kívánom Neki, hogy azt a sok jót, amit Ő ad másoknak, az élettől visszakapja, és bátran ajánlom mindenkinek, aki kicsit eltévelyedett az Élet kacskaringós útjain! ;-)

2546. web-tenyér julamami2015-02-10 12:56
Élj a mának, a most pillanatának. Ha a múltat teherként cipeled a gondjaidat növeled. Ismerd meg a saját és generációs jeleidet. Éljen a tisztelet és a szeretet. 2015. évben élünk emberek! Jó szerencsét mindenkinek.

2545. Kétkedőcske2015-02-07 23:09
Szia Delej

Nálam is pont így volt.Én már lassan,hogy két hónapja jósoltattam,elemeztettem Abisszal.
És szépen lassan minden megvalósul amit mondott.
És bármikor irjak is azóta neki,nagyon gyorsan válaszol.És mindig nagyon segítőkész.
Bár több ilyen segítőkész,megbízhatő ember lenne ezen a területen,nem lenne annyi csalódás.
(válasz Delej 2544. hozzászólására)

2544. Delej2015-02-07 10:00
Én a jósolgatásban nem nagyon hiszek.Inkább az asztrologiában.Hisz a jóslást állitolag a szabad akarat is befolyásolja.Ezert lehet,hogy valakinek bejön valakinek sem.A jövő szerintem általunk alakul.
Érdekességként amit Abisz írt az elemzésben jóslatot, rá egy hétre be is jött.Véletlen e vagy sem,nem tudom.Bár,akkor mikor olvastam(annak ellenére,hogy az elemzés minden szava illet rám) nevettem egyet,mert hihetetlennek tartottam amit jósolt.aztán pontosan hat nap múlva mikor a régi két éve nem látott szerelmem megállt a munkahelyemen ,csak néztem,mint Rozi a moziban.Pedig ugy tudtam nincs is a városban.És mégis.
Nem tudom,de ugy érzem hinni fogok a jóslásban is.
Vagy csak Abisz trafált bele.:)

2543. web-tenyér julamami2015-02-04 13:34
Szép napot emberek, tisztelettel élni tartást ad, szeretetben élni könnyebb.

2542. csika652015-02-01 13:54
Én 2x jártam Kendránál, nekem Ő az egyik leghitelesebb jós..Nagyon szimpatikus, kedves nő, olyan lelki útmutató is, nagyon jól el lehet beszélgetni vele, türelmes, nem siettet..
Nekem jól látta a múltamat és a jelenemet is, tudta, hogy miért vagyok ott, szinte részletekig menően elmondott mindent. Főleg második alkalommal döbbentett meg, amikor napra pontos megmondta a dátumot amikor valami történt..Mindkét alkalommal azt mondta, hogy vissza fog térni a párom, de mindkét alkalomnál hozzátette, hogy ez nem ma-holnap lesz..
Egy ismerősöm is volt nála, neki nem volt túl jó a tapasztalata, mert nem mondott neki semmi lényegeset..
(válasz szandra20153 2527. hozzászólására)

2541. web-tenyér julamami2015-02-01 10:57
Tanulj, hogy észrevedd a generációs jeled. Nyitott erre az élettérképed, de ha tapsolsz egyet, hogy felébredj, életre is kelhetnek benne a punnyadásos jelek. A sorsod a tied, fel lehetne ismerned, hogy merre van az előre neked, neked és neked. Nem egyforma semmi, még az egypetéjű ikreknél sem. Tanulj, fejlődj, hogy előre haladj, le ne maradj.

2540. grizus2015-01-31 20:11
Jós, nem kód, csak hülye a telefon.

2539. grizus2015-01-31 19:58
Nekem egymástól függetlenül max. mostanra több kód is jósolt valakit - és lett is, csak egy elérhetetlen személy. Ami jó, csak nem erre gondoltam...

2538. Alinaa2015-01-30 11:27
Sziasztok! Most találtam rá erre a fórumra... Keresek egy jósnőt, hátha ti tudtok segíteni. Pécsi ha jól emlékszem Katinak hívják.

2537. Delej2015-01-30 11:25
És megkaptam Abisz elemzését.:)Hát mit mondjak.Még hasonlót sem láttam.:)Minden benne van ami én vagyok.A gyengeségeim,de az is amire büszke vagyok.És ráadásul használható,müködtethető tanácsokkal.Amiknek tényleg hasznát is fogom venni.Annyi csaló után,végre valaki akinek a célja a segítés.Még éjjel is válaszolgatott a kérdéseimre.:)
Rajta tényleg azt érzem,hogy fontos neki ki az aki hozzá fordul,és tényleg segít.Hálásan köszönök minden percet amit rámfordítasz.
Nektek kik csalódtatok javaslom nézzétek meg ki is Abisz.Meglátjátok van másfajta jós is.Vagyis nem tudom ő mi,mert mindent csinált nekem még asztrologiát is.
Köszönöm ujra...

2536. Perla del Mar2015-01-29 23:14
Anyagi helyzetem miatt én normál jósláson nem voltam még , de ingyenesen szoktam kérdezni és ott látom mások válaszát is. Mendi pl- szokta azt is írni, hogy nem lát esélyt, nem mindig ír jót!
Lucától szoktam még kérdezni, nála sok minden nagyon nem jött be , csak kevés igen.
Mendi jobb volt (ingyenesen legalábbis) a régi 3 laposnál, ahol a 60 lapos cigánykártyából jósolt, ezt az egy lapos Álmok Tartotját kevésbé érzem jónak. A normál jóslás biztos más ott több lap van , azok nyilván módosítják a jelentést.
(válasz Shimpei 2535. hozzászólására)

2535. Shimpei2015-01-29 22:30
Sajnos én is ezt tapasztaltam: mindenki a reményt táplálta bennem egy hamvában holt szerelmi ügyben. Ha nem mentem volna el a jósokhoz, hanem a saját józan eszemre hallgattam volna, akkor hamar rájöttem volna a dologra, és nem futom a köröket feleslegesen másfél évig.
(válasz csika65 2534. hozzászólására)

2534. csika652015-01-29 21:44
Annak ellenére, hogy rendszeresen olvasom a fórumot, régóta nem szóltam hozzá. A jósokról szerzett tapasztalataimat egy előző kiírásomban már megosztattam veletek. Az elmúlt időszakban ismét meglátogattam néhány jóst, többeket azok közül akiknél már régebben is jártam. Szinte kivétel nélkül mind ugyan azt mondta amit régen is, hogy biztosan vissza fog térni a párom, és szinte mindegyik felajánlotta, hogy ilyen-olyan mágiával felgyorsíthatja a folyamatot. Volt köztük leválasztó, harmonizáló, szerelmi kötés, átok leszedés, de végül is mindegy ki minek nevezi, a lényeg ugyan az. Még több pénz kiszedni belőlünk. Egy jóslásért 5-15 ezer forint kérnek a jósok, míg a különféle mágiákért ennek a sokszorosát is elkérik. Leggyakrabban 30-60 ezer forint körüli összeget kértek, de volt aki 500 ezer!!! igen, jól olvasod, 500 ezer forintot kért volna azért, hogy a páromat visszaterelje hozzám. Utólag megértettem, hogy nem lehet véletlen, hogy a jósok előszeretettel mondják, hogy vissza fog még térni a párunk, hisz, ezzel ültetik el bennünk a remény csíráját. A csíra él, növekszik, de a párunk csak nem tér vissza, így előbb utóbb elfogadjuk a jós által javasolt jó drága mágiát. Az elmúlt egy évben 10-15 jóstól 20-30 alkalommal hallottam ugyan azt, hogy vissza fog térni a párom. Csináltattam tisztítást, kötést, elköltöttem egy csomó pénzt.. Abban a pillanatban amint rákérdezek,hogy miért nem történik semmi, vagy mikor fog történni valami, minden jós mást mond.. két héttől-két évig már minden dátumot hallottam. Azt minden jós látja, hogy vissza fog térni a párom, abban viszont, hogy mindez mikor várható, gyökeresen ellentmondásosak az időpontok. Megmondom őszintén, kezdek beleunni és belefáradni, már nem nagyon látom értelmét, hogy jósokhoz rohangáljak. Egy csomó pénzt elköltöttem, de ami inkább fáj az, hogy életben tartják az emberben a reményt, így nem tudod elengedni, nem tudsz továbblépni.

2533. Delej2015-01-29 14:17
Az a fő,hogy a pozitív vélemény megmarad.A legjobb ha azok közül választunk,akiről már irnak itt jót.:)És téged Abisz eddig csak dicsért mindenki.Nagyon várom az elemzésed.:)

2532. abisz2015-01-29 14:15
Ezt mondjuk nem értem,hogy a negativat miert törlik,hisz az is vélemény.De az a tegnapi valaki aki feljelentéssel fenyegetőzött....Hát azt én is letörölném.A kritikát is tudni kell viselni.
(válasz Nyuszika400 2531. hozzászólására)

2531. Nyuszika4002015-01-29 13:46
Hiába írják , írjuk ki ha utánna letörölik !!! Eltűnik!
(válasz Delej 2530. hozzászólására)