Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ab Circle Pro tapasztalatok, vélemények fórum

Ab Circle Pro tapasztalatok, vélemények (beszélgetős fórum)


2013. okt. 17. 09:42
Sziasztok, a véleményem szól minden előttem hozzászólónak : Ti mit hittetek? De most őszintén?!Hogy nézitek, és attól fogytok? Vagy én nem értem?! Most vasárnap, vagyis 13.10.2013 vettem meg az ab circle pro-t, azóta minden nap minimum fél órát használom, és már most sokan megjegyzik, hogy jóval kisebb lett a csípőm. A térdtartó pedig azért forog, mert a térded is forog, és ha jól tartod magad, az nem leng ki jobban, mint a térded... Mondjuk Én jelenleg jó súlyban vagyok, úgyhogy fél óra után már nagyon szokott fájni a térdem, kicsit ki is dörzsölte , ahol a párna nem védi. De azt gondolom, hogy ez nem a gép hibája(hanem a súlyom miatt van), persze , ha az egész ki lenne párnázva , jóval egyszerűbb lenne... Szóval , aki megvette ezt a gépet, az szerintem ne legyen lusta, tartsa magát rendesen, és tuti meg lesz az eredménye... Ugyanúgy, mint ha elmész a kondiba, ráállsz a futógépre, és elkezdesz sétálni, amíg nem futsz rajta, nem fogod elérni a kívánt eredményt! Szóval senkit nem akartam/ok megbántani, csak meglepődtem... :D További szép napot nektek!
23. bszeva
2012. okt. 18. 11:43
Szia, tudom jó kis idő eltelt már. Meg tudnád adni az elérhetőségét a szakidnak? bszeva@hotmail.com Köszönöm, Éva
2012. máj. 13. 07:49

Sziasztok!


Nekem is az a problémám hogy mozog a térdelős része.. a balos úgy forog mint egy kormány, nagyon könnyedén... a jobbos pedig alig... elég fura így tornázni... Van valami tippetek mit tudok a forgással kezdeni?? Cseréltessem ki a gépet?

21. fincik (válaszként erre: 20. - Vidorox)
2011. dec. 16. 19:45

Köszi az infót. Látod, látod még gyakorolni kell ezt a vállizom edzést ;)

Mindenesetre ezek után úgy látom, hogy megvárom a következő "korszakalkotó" találmányt :))))

20. vidorox (válaszként erre: 19. - Fincik)
2011. dec. 13. 10:09
Sziasztok...elkészült a gépem, 10 eFt. Jó stabil, ezt aztán nem lehet majd szétdöngetni. Viszont.....én nem tudom mit csinálok rosszul, de a két talp összekapcsolt állapotában az ég világon semmit sem érzek még 15 perces intenziv használat után sem. Ja? de! Annyit, hogy leszakadnak a vállaim. :)))).....a másik része, amikor a két talprész szét van kapcsolva, az aztán tényleg elég gyilkos, de mondjuk azt sok más géppel is el lehet érni. Nekem az a véleményem, hogy egy ujabb "humbuk" gép ez. :))))
19. fincik (válaszként erre: 18. - Vidorox)
2011. dec. 10. 19:40
Köszi a választ! Érdeklődve várom fejleményeket :))
18. vidorox (válaszként erre: 17. - Fincik)
2011. dec. 10. 18:56
Egy helyi lakatos csinálta, hétfőn megyek érte, még nem tudom mennyi lesz, azt mondta pár ezer forint :) Már többször csináltattam vele gépet, mert azokat nem kell állandóan javítani. Nekem a tvshopos gépekkel az a tapasztalatom, hogy olyanoknak jó, akik nem használják, max ruhát teregetnek rá :)Aki komolyan gondolja, hogy edz rajta, az ne olyat vegyen, mert nagyon hamar szétesik. Legalábbis én így jártam. A netről letöltöttem ennek a képét, van valahol ahol darabokra szedve is megjelenítik, és ez alapján egy jó lakatos megcsinálja. Majd kedden írok, hogy mennyi volt és milyen használni :))))
17. fincik
2011. dec. 9. 21:11
Érdekelne, hogy hol és mennyiért csináltattad?
16. loranti (válaszként erre: 14. - Vivien444)
2011. dec. 9. 16:25
Szia!Mennyiért adod?
2011. dec. 9. 08:40
Örülök, hogy valaki végre azt írja, hogy ez a gép használ. Én is évek óta nagyon keményen hasazok, de igazán nem azt látom, amit szeretnék. Sokszor úgy gondolom, hogy kár a belefektetett energiába. Mivel túl drágának tartom ezt a gépe(és a tvshopos gépeket általában túl gyengének), csináltattam egyet, a napokban lesz készen, nagyon kíváncsi vagyok, hogy lesz-e eredmény.
2011. nov. 21. 12:07
Nekem lenne egy eladó ab circle pro gépem. Alig használtam, teljesen karcmentes. Van hozzá kalória mérő óra is. Akit érdekel írjon nekem, az email címem látható az adatlapomon. Jó edzést kívánok mindenkinek! :)
13. Christy137 (válaszként erre: 10. - Erika13)
2011. aug. 11. 16:29

Szia!


2 hónapja használom minden nap, van amikor 2 alkalommal is. Érzem és mostmár látom is, hogy alakul az amit szeretnék. Hosszú évek óta hiába csinálok több száz hasprést nekem sajnos semmit nem ért, viszont ez igen :-)

12. Christy137 (válaszként erre: 8. - Mindenvan)
2011. aug. 11. 16:27

Szia!


Én 2 hónapja használom a gépet és nekem semmi problémám nincs vele szerencsére. A térdelő rész persze mozog, de optimális esetben csak annyira amennyire kell. Az nem fix.

11. Toda
2011. jún. 5. 23:36
Engem is érdekelne az eszköz. Néztem a bemutatóvideót és ott kicsit nevetséges volt, hogy úgy kövérítették meg a példaként felhozott embereket, mint amikor egy képet széltében széthúznak. Tisztán látszik a fotón lévő emberek fején a trükk. Ez egy kicsit gagyista, de ettől még az eszköz logikusan működhet.
2011. máj. 29. 18:45
Sziasztok! Használta már valaki az Ab Circle Pro-t? Érdekelnének a vélemények, hogy itt is ugyanazok a tapasztalatok, mint külföldön?
2011. máj. 16. 09:46
Valaki próbálta már? Ab Circle Pro
2011. márc. 28. 21:57
Sziasztok! Az érdekelne, hogy a térdelő rész stabilan kell álljon, vagy használat közben kiforog? Ugyanis nekem állandóan kiforog ( nem lehet a csavart annyira meghúzni, hogy masszív legyen ) így sajnos többször le is estem róla. Felhívtam a top-shop-ot, és kicserélték a terméket. Ma kaptam meg a cseregépet, de ez még rosszabb, mint az első, még jobban kiforog. Válaszotokat előre is köszönöm!
7. be4af6193a (válaszként erre: 5. - Astra12)
2011. jan. 21. 10:04
sziasztok! engem az érdekelne, hogy a gerincre hogyan hat. Nincs-e ilyen szempontból káros hatása? Jó lenne, ha egy ortopéd orvos mondana véleményt erről. Amúgy szerintem, ha kitartóan használja valaki, biztos lehet tőle fogyni. Meggyőző a bemutatója.
2011. jan. 4. 09:27
Köszi az infót. :)
2011. jan. 3. 12:53

Sziasztok!

Amerikai fórumot olvasgatva (ott már vannak 2 éves hozzászólások is), a következőket szűrtem le:

- van, aki fogyott tőle, nem túl sokat (3-6 kg), és dícséri a gépet,

- van, aki nem fogyott,

- állítólag úgy lehet fogyni, ha nem csak hintázunk rajta, hanem a törzset erővel középen tartva, hagyjuk, hogy a csípőnk kilengjen,

- sokan panaszolták, hogy elég gagyi a felépítése, meg kellett olajozni, volt, akinél elrepedt a "térdtartó". Van, akinek kicserélték, és a 2. jobb lett. Kérdés, hogy Magyarországra milyet hoznak.

- többen panaszolták, hogy a térdük kikészült, megsérült, volt, aki térdvédőt, kispárnát használt.


Hát ennyi. Még mindig szimpatikus a gép, de már vannak fenntartásaim is.

4. Anaksunamun82 (válaszként erre: 3. - Alisa33)
2010. dec. 29. 15:48
Rendben. Próbáltam máshol is nyomozni, de eddig még semmi siker :(
3. Alisa33 (válaszként erre: 1. - Anaksunamun82)
2010. dec. 29. 11:40

Szia, én is nyomozok ez ügyben.

Ha te is megtudnál valamit, kérlek írj nekem! :)

És én is jelzem, ha lesz fejlemény! :)Alisa

2010. dec. 12. 10:59
szerintem egy újabb "okosság" amivel pénzt vehetnek ki a zsebedből...
2010. dec. 12. 10:46

Sziasztok!


Használta már valaki a Tshop termékét, az Ab Circle Prot? Mi a tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook