Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányás szagát a kanapéről hogy lehet gyorsan és hatékonyan eltávolítani? fórum

Hányás szagát a kanapéről hogy lehet gyorsan és hatékonyan eltávolítani? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 12. 17:06
Ha már mindent kipróbáltál és megszáradt,talán még a szövet illatosító,felújító spray.
2010. dec. 12. 11:41

Férjem szerint, ha felnőnek a gyerekek egy kicsit, kicseréljük a kanapét. A kanapé úgyis használt darab, és a 3 éves már tud lavórba hányni-:)).

Komolyan, szerintem is csak idővel múlik el, mással nemigen.

4. enid79 (válaszként erre: 1. - Pöttyi)
2010. dec. 11. 20:12
Ha szövet, akkor sehogy. Tapasztalat... :( Mindent kipróbáltunk, az ecetet is. Mindent. Napok alatt múlt el nálunk, de többször átmentem rajta spec szőnyegtisztító géppel is, így se számított neki. Pedig abban volt kárpittisztító folyadék is. :(
2010. dec. 11. 20:04
Vannak ezek a kárpittisztító spray-k , sőt az autókárpit tisztító hab is nagyon jó!!
2010. dec. 11. 20:04
Próbáld mosogatószeres szivaccsal, a mélyen megülő szagra pedig a DM-ben kapható kárpitfrissítőt ajánlom.(Denk mit textilfrissítő a neve, hasonló probléma miatt próbáltam ki, bevált - igaz, 2-3 alkalmazás után, de így is megérte.)Sok sikert! :)
2010. dec. 11. 19:57
Hányás szagát a kanapéről hogy lehet gyorsan és hatékonyan eltávolítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook