Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik javaslatot szavazták avagy nem szavazták meg a gyes melletti munkavállalásról? fórum

Melyik javaslatot szavazták avagy nem szavazták meg a gyes melletti munkavállalásról? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 14. 09:44

Sziasztok!

Én is ez miatt szívtam meg.

Kérdem én,miért nem hagyják,hogy becsületesen,önerőből etessük,neveljük gyerekeinket?Nemhogy örülnének nem segélyekért állunk sorban.Nem lehet 25ezerből eltartani a gyereket.Én személy szerint,hogy a gyesen lévő anyukákat megszivatták,a nyugdijasokat sem hagynám dolgozni.ha mi sem,akkor ők sem....Végül is ők nem 25ezret kapnak..

3. GSXR
2010. dec. 14. 05:23
én is menék vissza dolgozni januárba,de nekem is csak annyit mondtak a cégnél h jelenleg még 8ora majd janárba menjek be és meglátják mi lessz,de 4orába nem áll mondjában alkalmazni.rohadt boldog vagyok.majd éhen döglünk.minimum
2010. dec. 11. 18:42
szerintem még semmit
2010. dec. 11. 15:25

Sziasztok!


Tud valaki valamit arról hogy mikor megy "szünetre" a parlament illetve, hogy melyik javaslatot szavazták avagy nem szavazták meg a gyes melletti munkavállalásról? Felröppentek ezek a hírek, találtam is róla két törvényjavaslatot... 1 nap különbséggel adták be, az egyikben 6 órában a másikban 4 órában lehet csak gyes mellett dolgozni. Mindkettőben az volt hogy 2011 január 1-től... ez már 1-2 hete volt... azóta nem találok semmit... vissza dobták? megszavazták? Tolják? Jelenleg teljes állásban dolgozom gyes mellett (ami még 7 évig járna mert s.n.i.s gyermekem van)... érdekelne, hogy mégis hogy változik az amúgyis szűkös családi költségvetésünk január 1-től... főleg hogy gyakorlatilag december közepe van...

ki-mit tud erről?

előre is köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook