Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy Neki is fájjon? fórum

Mit tegyek, hogy Neki is fájjon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. dca4884e2f (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 16:43

Rúgd jól tökön! :) Az majd fáj neki.

Neked meg egy kanna hideg víz, és felébredsz.

2010. dec. 11. 16:37
Egyszerű a dolog: a rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.
80. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 16:26
Nem tudom felfogni, hogy egyes nők miért mennek bele ilyen szánalmas, és megalázó kapcsolatba? Annyi egyedülálló férfi van, mi a fenéért kell a másé, aki ráadásul egy nagy paraszt is, már bocs. Gondolkodj el komolyan a jövődről. Ezzel a férfival csak a szenvedés jut osztályrészedül.
79. 91d4989ab9 (válaszként erre: 77. - 16b5d6ae34)
2010. dec. 11. 16:24
sok pasi azért engedhet meg mindent magának mert az őt körülvevők akkor is szeretik ha ő szemét, vagy mindig lesz ujabb nő aki ugyszereti amilyen
2010. dec. 11. 16:23

Nemrégiben kaptam egy levelet egy lánytól akinek adva volt a lehetöség hogy jó fiút válasszon,de ő mégsem..XAL AZ ILYET NEM TOM SAJNÁLNI,ÉS PERSZE AKKOR NEM KELL PANASZKODNI ÚTOLAG!!!!


ime a levél:


Sírok nem a leveliden..hanem összegyűlt minden.. gombóc van a

trokomban,és fáj midnen, ki akar törni,de nem engdem.

"na fel a fejjel boldogan az élet felé" Ezt monda nekem valaki,és

kezdek helyrejönni.A testvérem volt.

Ki vagy te hogy a gondolataimba látsz? Erre soshasem váalszolsz...

.meg vagyok döbbenve...Milyen vallású vagy? Sajnos, hidd el, nem én vagyok,

kit keresel...Én voltam szerelmes sokszor,de valójában amikor én nekem tetszett

valaki, nem sikerült semmi, csak szenvedtem.Rengeteget, túlságosan. Ma már pozitiv

dologként élem meg, mivel történet jó dolgok, egy kéz melegitése, egy

jó baráti kapcsolat, öelés stb.Megint könynek öntötték el a szemem...

sajnálom...sose telejsülhetett a vágyam...Nincs romanitka az

életemben.Egy kapcsolatom volt..szörnyű, én szakitottam. Mert

valójában miből állt.... egy csávó a chaten adta a

szépet..találkoztunk,és megcsókolt.


Ez első csók..és így kell emlékezem rá..elszúrtam mident.. Mert eblépett

az életembe.Aztán szép lassan belemászott az életembe, élősködött. soha meg

nem hivott, még egyszer hamburgerre és buszjegyre tölem kért pénzt,

eljött hozzánk felkajált mindent, és túl sokat akart.. valójában csak

arra kellettem volna....még egyzsre fenyegtett is, és időhatárt szabott, hogy

mikor stb. .. vissiztaszitó..gerinctelen féreg....mert a romantika..azt se

tudta eszik-e vagy megisszák? Egy nővel hogy kell bánni...áááh


Én bolond mit vártam? Hogy megünnepeljük ha egy hónaposak

leszünk..semmi..egy szál rózsa vagy valami..semmi...

Semmi nem volt... nálunk bejelentette,hogy nem tudja mit akar..

szakitott velem, újra összejöttünk, és akkor azt mondta hogy nem

tujda mi lesz még.. dirigált nekem, és...

valójában emlékfoszlányok vannak előttem, mert sikerült mindent

megsemmisitnem a tudatomban.... valamiért kitöröltem..mert nem volt

jó nem volt az igazi..minek mondtam el? Ki vagy Te?


Félek,hogy valaki tréfát játszik velem...félek attól,hogy bajba kerülök...

félek mert egyedül vagyok.Nagyszerű ember lehetsz,de nem tudok rólad semmit...

abszulute semmit.. hogy miért nem vagy szerencsés a szerelmeben? hogy

hivnak? Hogy nézel ki? Ki vagy? Tele vagyok kérdésekkel...

És nem tudom minek tulajdonítsam ezt,...csodának? Ah...

le vagyok döbbenve...Amikor volt az első kapcsolatom írtam verseket is..

de ma már egy rakás szemét..hazugság,mert valójában nem azt tükrözte,hanem

egy férfit akit elképzeltem....

77. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 76. - C265d6c3cf)
2010. dec. 11. 16:21

Én nőből vagyok, de sokszor pironkodok miatta...pirulok és szégyenlem, hogy nőtársaim között milyen sok nem az ötödik helyezett pasikat keresi.

Aki belerúg, azt isteníti, imádja. Alázza magát ilyen férgekkel.:((

2010. dec. 11. 16:12

Láttam régen az HBO-n egy filmet, a címe A pokol bajnoka.Auschwitzban játszódik.

Az egyik részben a kpó ismerteti a hierarchiát.

"Először jönnek az SS-ek. Aztán a blokkparancsnok.

Azután a segítői, Udo és én. Aztán a bogarak és a férgek. És aztán RS."


A mai csajokra kivetítve ez úgy néz ki, hogy:


Első helyen:

Jóképű, daliás herceg hófehér Mercivel és milliókkal.

Tipikus képviselője Csősz Boglárka, aki vezérigazgatónál alább sosem adta.


Második helyen:

Valamivel kevésbé gazdag, de jóképű és bunkó srác. Tipikusan azok, akik bulik után a kolikban vagy a diszkó mögött a kocsiban meghúzzák a csajokat.


HArmadik helyen:

SZintén kevésbé gazdag,nem is jóképű, de eléggé tahó gyerek. Tipikus példák azok a csajok, akiket egy rossz cigánnyal vagy tipikus falusi keménylegénnyel látni.


Negyedik helyen jönnek a bogarak és a férgek.


Végül pedig ötödik helyen jönnek végre valahára a rendes srácok.

75. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 74. - C265d6c3cf)
2010. dec. 11. 16:00
Azért nem mindegy milyen szempontból legjobb nő az a nő. Az emberek értékrendje elég vegyes, nem mindenkire igaz egyformán az, amit leírtál. De igazat adok, valóban van ilyen típus is.
2010. dec. 11. 15:34

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

73. Zanna01 (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 15:32
A boldogságodért csak te vagy a felelős! Senkit nem kérhetsz számon azért, mert egy ilyen helyzetben vagy!Ezért csak TE vagy a felelős, mert hagyod, hogy így bánjanak veled! Ha nem jó így neked, akkor változtass rajta, vagy tűrd tovább, de a nyavajgással nem mész semmire!
72. k_nm
2010. dec. 11. 15:13
De legalább az asszony sincs bolondnak nézve tovább, és nincs jövö is elégtételt kap...apa meg egye meg, amit fözött
71. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 69. - K_nm)
2010. dec. 11. 15:13
:)
70. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 60. - K_nm)
2010. dec. 11. 15:12
Simán ki lehet szerintem, például: A haverok tréfálták csak meg - dumával.
69. k_nm
2010. dec. 11. 15:11
Az lehet, hogy anyát se a röhögés fojtogatná...De máshogy a pasinak nem fog leesni a tantusz! Nincs jövö kidobhatja...és akkor mi van? Azzal ö még szenvedni fog, mint a kutya, és amennyire visszaél ez az ember(?) a helyzetével, nem vagyok biztos benne, hogy egy szakítást komolyan venne. Ugyanúgy visszaélne nincs jövö szeretetével és butaságával (bocs!), és mivel szerintem nincs jövö gyenge, tiszavirágéletü lenne ez az szakításos dolog...de ha hazaküld egy kedves kis csomagot, mellétüzve egy cetlit: "Drágám, Amire engem használsz, arra ez is jó...ha lelki bajod van,a kkor a 06-81...-es számon segítenek", az asszony lehet, kivágná, mint a bagzó macskát, és akkor se család, se pótp*na, marad a gumimaca, vagy a két keze...ha azzal boldog, lelke rajta...
68. noraelizabet (válaszként erre: 27. - 91d4989ab9)
2010. dec. 11. 15:00
:)))
67. bared (válaszként erre: 39. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 15:00
nem Te nem vagy... csak létezel... nagy különbség.... és az is csak akkor, ha Ő akarja...
66. noraelizabet (válaszként erre: 18. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 14:59
eddig olvastam a hozzászólásokat és ennyit tuidok erre az írásodra mondani: na ne mánnnnnnnnnnn!
65. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 14:53

Nincs Jövő!!!!!


Nyisd ki végre a szemed és vedd már észre hogy ez a kapcsolat sohasem lesz olyan mint amilyenre te vágysz!! Sajnálom de ez igy van! Neked szerintem igencsak a föld alatt van az önbizalmad! Azért tűröd el azt amit veled tesz. Nem fogja otthagyni a családját érted.

Hagyd ott!!! És ne keresd többé!!!! Az a guminős ötlet nagyon jó!

Ez a pasi teljes mértékben kihasznál téged és ezt Te is nagyon jól tudod! Légy erős, muszáj. Szállj szembe az érzéseiddel! Ha nem felejted el soha nem fogod megtudni milyen lenne mással!!

Ha jól belegondolok a pasi nem is hülye hanem inkább nagyon is használja az eszét, hisz ugrasz minden kívánságára! Hát melyik pasinak nem jön be az ilyen szitu?!

Ha továbbra is ilyen életet akarsz élni, akkor tedd. De ne sértődj meg ha a szemedbe mondják hogy szánalmas vagy! Hisz hagyod magad. Bocsi az őszinteségért de ezt látom.

64. 2e8c028830 (válaszként erre: 60. - K_nm)
2010. dec. 11. 14:46
Hát ,az ötlet jónak tűnik,de a feleségnek fog fájni jobban, ha kitudódik,szerintem...nem a pasinak...
2010. dec. 11. 14:17
Egyébként őszintén sajnálom a helyzetet, valószínűleg a legjobb lenne a kapcsolat mielőbbi lezárása.
62. Várhegyi Márton (válaszként erre: 60. - K_nm)
2010. dec. 11. 14:15
A férfiak evolúciós okokból hajlamosabbak a hűtlenségre. Ez (is) segítette a fejfennmaradást.
61. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 60. - K_nm)
2010. dec. 11. 14:10
:))))))))
60. k_nm
2010. dec. 11. 14:08
Én is feleség vagyok...de többötökkel ellentétben nem azért tartom lükének nincs jövöt, mert elmarta az embört...mivel pont nem! ö kis naívan, türelmesen, csendesen kivárja a sorát, mikor asszonypajtásnak fáj a feje, vagy menstruál. Vagy csak szimplán viszket apa farka, és megy a másik nöhöz...Itt szerintem ez a fickó az, akit maximálisan el lehet ítélni, senki más! Kihasznál két nöt...nem mondom, lehet, hogy a feleségét szereti, csak a farkával nem bír, ezért kell neki más...de szerintem, nincs jövö, én ezt úgy rendezném le, hogy egy gumibabát vennék neki karácsonyra, és miután kiderítettem a címét, elküldeném neki...ezt nem tudom, hogy magyarázza meg a feleségének, de hogy fájna neki, az tuti :-)
59. 91d4989ab9 (válaszként erre: 55. - E61ee7c124)
2010. dec. 11. 14:07
az ilyen pasiknak semmi se fáj:) maximum ha megkarcolod a kocsiját vagy beleburitasz egy mekis kólát uhh az utobbit egyszer megtettem na az tényleg fájt neki:D:D:DD:D öröm volt nézni:DDD
2010. dec. 11. 14:02
Semmit! Csak levegőnek nézni...
57. Pocok:) (válaszként erre: 55. - E61ee7c124)
2010. dec. 11. 13:48
igy igaz
2010. dec. 11. 13:48

Ez a történet nekem nagyon ismerős. Nem régen más fórumban már olvastam ugyanettől a tagtól.

Én el sem hiszem, hogy léteznek ennyire ostoba nők. Ahhoz már nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki 3 évig ne tudja a szerelme nevét és címét.:-O

Ha igaz akkor meg nem sajnálom, akit ennyire lehet szopatni az meg is érdemli. Biztos jót szórakozik a pasi.

2010. dec. 11. 13:40

Az fájna neki, ha vennél egy nagy levegőt, és őt is levegőnek néznéd. Se telefon, se egyéb módon ne állj vele szóba, mégha beledöglesz se.

Mindenesetre neked ez lenne a legjobb. Foglald el magad, keress barátokat és idővel könnyebb lesz.

Így nem szabad folytatnotok!

54. buschne (válaszként erre: 30. - Nincs jövő)
2010. dec. 11. 13:35

Akkor is átvered a családját, ha nem szólsz neki.

Neked hogy esne, ha ezt tennék Veled?

53. 3265084553 (válaszként erre: 42. - 3265084553)
2010. dec. 11. 13:32

Persze tudom, itt az a fő gond, hogy szerelmes vagy.

Akkor pedig az észérvek nem sokat nyomnak a latban.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook