Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció alatt lehet használni a Colpo-cleanert? fórum

Menstruáció alatt lehet használni a Colpo-cleanert? (tudásbázis kérdés)


17. nikletty (válaszként erre: 16. - Lexi018)
2010. dec. 11. 10:40

a kezelés után enyhűltek, elműltak a tünetek és most jött vissza?


ha igen, szerintem gomba, de nem volt elég a kezelés, ill. gyenge maradtál odalent és menzikor visszatért :(

2010. dec. 11. 10:38
De én még azt sem szedtem.Nem értem.De ez hogy fáj ott lenn,ez most gomba lehet,vagy mi?
15. nikletty (válaszként erre: 12. - Lexi018)
2010. dec. 11. 10:38

sajnos menzi alatt nem igen tanácsos semmit tenni...

ha elmúlik menj vissza a dokihoz

és/vagy floragyn kúp és utána egy tejsavas öblítés

14. bared
2010. dec. 11. 10:37

a mycosist az egyik legerősebb gombaellenes gyógyszer... én orálisan szedtem egy patkányméreg miatti fertőzés helyretételéhez:-(( továbbra is azt mondom, ne használj ilyen öblögetést, de kérdezd meg a dokidat is, illetve olvasgass utána szak cikkekben...

egyébként nekem antibiotikumtól tér vissza :-(

13. nikletty (válaszként erre: 10. - Giusy)
2010. dec. 11. 10:36

én a dokis gombaölő kúpra írtam, előfordulhat hogy jó bacikat is kiöl így a saját ph-d nehezen állítja fel a jó egyensúlyt, lehet már nincs gomba, de gyenge marad a ph-d, könnyebben vissza is szerzed a gombát


így doki kúp után floragyn-t és/vagy tejsavas öblítés

(bár utóbbit én tényleg csak egyszer-egyszer használom pl sok kúp után,mikor úgy érzem, a hüvelynek is tudnia kell dolgni)

12. lexi018 (válaszként erre: 9. - Nikletty)
2010. dec. 11. 10:34
Ilyen patikában összeállított hüvelygolyót és lomexin krémet,meg mycosist gynot.
11. nikletty (válaszként erre: 4. - Lexi018)
2010. dec. 11. 10:32
a hüvelybemented érzed tán, múltkor nekem is úgy jött ki, hogy ott szurkált ahogy ültem
10. Giusy
2010. dec. 11. 10:32
Egyáltalán nem ölik meg a hüvelyflórát! Épphogy az ellenkezője. Minden pangó váladékot, ami kedvez a baktériumoknak ki lehet mosni vele. Így a menstruációs vért is. A használatiban benne van. Én is használtam. Pont azért ajánlják pl a hüvelykúpok után, hogy helyrerakja a belső egyensúlyt.
9. nikletty (válaszként erre: 5. - Nikletty)
2010. dec. 11. 10:32

A doki kúpok olyanok, hogy megölhetik a jó bacikat is, ezért jó lehet a floragynnal segíteni utána.


Milyen kezelést kaptál?

2010. dec. 11. 10:31
De a őáromat is kenegettük,ráadásul én egy 10napos kúp kúrát is végigcsináltam...Nem értem.Semmi bajom nem volt,ma jött elő,de mondom,nem is viszket,csak ahogy ülök,fáj.
7. nikletty (válaszként erre: 4. - Lexi018)
2010. dec. 11. 10:31
igen, de menzi alatt semmi nem tanácsos, ilyenkor nyitottabb a méhszáj...
2010. dec. 11. 10:31
orvos!!!!
2010. dec. 11. 10:30

szia

legutóbb én is így jártam,de már okés, kopp-kopp-kopp

Sajnos, a menzi végét meg kell várni és ez azt jelenti h még mindig nem gyógyultál meg teljesen, én azt tanácsolom, hogy egy újabb kezelés, a párodat is kenegessétek, és az alatt ne bújjatok össze, ill. ajánlom a floragyn-t (a dokis kúp után), dm-ben kapni nekem is úgy ajánlották és tényleg segített helyre állítani a hüvelyflórát és a kúpkúrák végén csináltam egy tejsavas öblítést, és most minden oké. Páromat is kentük canestennel jó egy hétig, biztosra akartunk menni, mert már nekünk is a 2.hónapot cseszte el.


Korábban egyszer volt ilyen akkor egy kezelés alatt elmúlt, de akkor jobban is odafigyeltünk.

Nekem valószínű egy új törlőkendő hozta ki, azóta azt nem is használom, gondold át mi az ami más és kihozhatta és akkor arra próbálj figyelni, kerülni.

Jobbulást

4. lexi018 (válaszként erre: 3. - Bared)
2010. dec. 11. 10:30

de ez állítólag pont hogy visszaállítja.

És a joghurt mit csinál?

Nagyon szar,mostmár kezd elegem lenni végképp,elhagytam a tampont,most még a betéttől is előjön.Mit csináljak?nem értem...

és nem is viszket,hanem ahogy ülök,fáj.Ez mitől lehet??

2010. dec. 11. 10:26
lehet, de nem ajánlott.. és egyébként sme.. ezek megölik a hüvelyflórát... javaslom helyette "békeidőben" a hüvely kenegetését natúr joghurttal... csodákat tesz!!!
2010. dec. 11. 10:23
VaLAMI NEM oké odalent,pedig most vagyok túl egy kezelésen,és most hogy megjött,megint valami bibi van.Mit tehetnék?
2010. dec. 11. 10:22
Menstruáció alatt lehet használni a Colpo-cleanert?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook