Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hány nap alatt kell a papírokat kiküldenie a volt munkahelynek? fórum

Hány nap alatt kell a papírokat kiküldenie a volt munkahelynek? (tudásbázis kérdés)

7. orso25 (válaszként erre: 6. - Boszy28)
2010. dec. 12. 07:24

Szia közben én megkaptam a papírokat de a barátnőm még nem pedig ugyan akkor számoltunk le!

Ez is érdekes ha nekem ideért neki miért nem? Pedig egy faluba is lakunk!

2010. dec. 11. 09:55

Oda kellett volna adni az utolsó munkanapon, de ha nem is adták oda, nyugodtan mehetsz a munkaügyi kp.-ba, beregisztrálnak, és majd viszed nekik később.

Én is így jártam, nem volt semmi probléma belőle.

2010. dec. 11. 09:06
Én úgy tudom, hogy az utolsó munkanapodon meg kell kapni a papírjaidat!
2010. dec. 11. 09:06
Elvileg az utolsó munkanapodon, amikor kilépsz, meg kellene kapjad az összes papírod is, meg a maradék fizud is. Sajnos a gyakorlatban nem így műkszik.
2010. dec. 11. 09:05
Azonnal! Oda kellett volna adniuk.
2. rohiani (válaszként erre: 1. - Orso25)
2010. dec. 11. 09:03
2 nap, de elvileg a felmondáskor alá kell írnod mindent és minden két példányos, ott meg kellett volna kapnod mindenből az eredetit.
2010. dec. 11. 09:01
A kérdésem az lenne mennyi ideje van a volt munkáltatónak a papírokat kiküldenie hogy a munkanélkülit el tudjuk intézni? Már több mint egy hete leszámoltam és a papírok még sehol hétfőn meg mennem kell a munkaügyi központba! Lehet hogy hiába dobom ki a pénzt! Mindenképp kell menni azt mondta a hölgy!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook