Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki ismeri Dr.Turcsányi Attilát szülészt-nőgygyászt?Melyik korházban vezet le szülést? fórum

Valaki ismeri Dr.Turcsányi Attilát szülészt-nőgygyászt?Melyik korházban vezet le szülést? (tudásbázis kérdés)


27. Tupper
2022. szept. 22. 12:10

Dr. Turcsányi Attila egy doktornak nem valo szottyadt oregember.

Esemeny utani tablettat akartam kivaltani, erre bekozolte, hogy BIZTOS HOGY KI AKAROM e valtani MErt nagy a sor...

Kerdem en felelos orvos-e az aki nem irja fel az esemeny utanit?

Bunko modortalan ember, aki miutan bejutottam a rendelobe 10 percig szo szerint basztatott azzal, hogy hogyan uljek vagy ne uljek a szeken.

Soha nem vinnem ide se ismerosom, gyerkemekem

26. CsHlg
2021. dec. 2. 16:30
Dr Turcsányi Attila egy szarházi vén ge..ci orvos(sajnos hogy ilyen söpredék is lehet orvos),ha sztk alapon mész hozzá!Nem segítőkész,semmire nem válaszol,leszarja a pácienseit! Sajnos korona miatt most csak akkor kapsz nőgyógyász idöpontot,ha már megszültél!Sajnos ez a tapasztalat,ha lehet kerüljétek el!Én kétszer voltam nála,először&utóljára(máshoz sajnos nem volt időpont,már értem hozzá miért volt)!
2013. szept. 20. 14:15
jaj, ezt nem ide akartam :)
2013. szept. 20. 14:14

Szerintem meg pont az a gáz, ha otthon minden nap 2-3 üveggel megiszik valaki. Akkor az alkohol nem eseményhez kötődik, hanem csak azért issza, mert alkohol, és ezt tartom veszélyesnek.

Ma a férfiak is később "érnek", ahogy a nők is. Írta valaki: majd ha a haveri kör elkezd házasodni, babázódni, akkor meglátod, hogy ő is beleszokik a bulimentes nagybetűsbe. Vagy nem - erre írtam, hogy fel kell ismerni, ha a dolog nem változik.

Egy ötlet: esetleg menj te is kétnaponta a barátnőcikkel, nem muszáj persze inni, elég egy kis vásárlás, fagyizás, "plázázás", kitudja mi a hobbid, aztán érdekes lenne olvasni, hogy ő mit reagál rá...főleg ha pont azokon a napokon mennél, amikor ő nem :) (ez persze csak "teszt")

2013. szept. 19. 19:52
Vércsoport vizsgálat első babádnál is volt.Az nem változik.Vérválasztás:ilyen vizsgálat nincs.Nőgyógyászatiultrahang nem egyenlő a baba koponya ultrahang vizsgálatával.Ezt csak megszületés után lehet elvégezni.További jó egészséget,jó babázást!
2013. szept. 19. 19:11
Sziasztokkk. én nem csalódott vagyok, én tajtékzom... Az első gyermekemmel is hozzá jártam terhesgondozásra, másfél éve, nála alaposabb, megbízhatóbb nőgyógyásszal akkor még nem találkoztam. maximálisan meg voltam elégedve, pedig nem a magánrendelésére jártam, hanem az SZTKba. Ezért gondoltam, milyen jó lesz nekem, ha a második gyermekem is ilyen jó ellátásban részesül. nwem jött be.. Szinte egyáltalán nem figyelt oda, míg az első terhességemnél minden alkalommal ultrahangozott, a másodiknál szigorúan csak a kötelezőket csinálta meg. A vérvizsgálatot elhanyagolta, pedig a kiskönyvemben a védőnőm hagyott neki üzit is, h vérválasztást kéne csináltatni, mert kacifántos a vércsoportom.Elég sok vizsgálatot elhanyagolt, aminek meg is lett az eredménye. Az ultrahangon nem vett észre egy cisztát a kisfiam agyában... sürgősséggel császároztak volna, ha meglett volna a vércsoportos vizsgálat... Így egész éjjel gépre kötve figyeltek, h nehogy addig gond legyen, míg meg nem lesz a vérválasztás eredménye. Meg a Torch teszt... Egy hete volt a kisfiam agyműtétje... szerencsére minden rendben van, de óva intek mindenkit a hasonló megpróbáltatásoktól!!
2012. nov. 8. 12:08
Én is csatlakozok az előttem szólókhoz :( Én (sajnos) nála szültem, nem részletezném itt, de végig eléggé nemtörődöm volt. Azt persze többször megjegyezte, hogy - mivel ügyvéd vagyok - hihihi, nem lenne szükség egy jó kis műhibaperre. Ha valakit érdekel a sztorim vele, írjon nyugodtan de privátban.
2012. okt. 16. 13:50

Csatlakozom a csalódottak táborához!Nagyon nem vagyok megelégedve pedig én magán orvosként fizetem!De már nem sokáig!

Mikor elösször jártam nála meg voltam elégedve!Aztán rájöttem azt se tudja ki vagyok(ami nem gond)de mivel közölte a szülés 80. és alkalmanként is otthagyok 10.(és nincs uh gépe a magánban)akkor azért 3xra már kezdje el kapizsgálni mi van velem!Ez csak a kezdeti gond nem ragozom ,most 20 hetes terhesen keresek egy mási dokit,mert a semmiért nem fizetek!

Szóval nem ajánlom!

2012. febr. 6. 19:13
Szeretnék hozzászólni dr.Turcsányihoz..A közelmúltban jártam nála,szinte rám sem nézett és ha igen,flegmán és arrogánsan válaszolt,5perc alatt megnézett és kijelentette,nem tudja,mi ez és nem ír fel semmit..Ültem ott sokkolva,hogy akkor most mi lesz?..Megrántotta a vállát..Köszönöm szépen kedves doktor úr,sokat segített...Csalódottság a köbön..
2011. jún. 18. 21:23
Én egyébként Dr. Török Miklósnál szültem a két fiamat, de őt is ajánlom mindenkinek. Velem végig nagyon rendes és figyelmes volt. De ez még a Szabolcs úti kórházban volt.
17. Tünde65 (válaszként erre: 1. - E8390048ec)
2011. jún. 18. 21:19
" Semmelweis Egyetem II. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikája " Itt dolgozik
2011. jún. 18. 18:05

Sziasztok én is Turcsányihoz jártam, az sztk.-ba és nagyon megvoltam vele elégedve. Én múlthéten szültem nála és nagyon kedves volt :)

II. női Klinikán vezeti le a szülést, én a szülőszobával is megvoltam elégedve, jól fel van szerelve.

2011. jún. 4. 19:22
Én is Turcsányinál kezdtem a 16.kerben, de különböző okok miatt villámgyorsan váltottam. Mindenkinek ajánlom, hogy választás előtt alaposan tájékozódjon.
2010. dec. 29. 18:18

Köszönöm lányok, a tapasztalaitokat,remélem nem fogok benne csalódni:).

Velem régen nagyon korrekt volt,remélem az is maradt.Kedden megyek hozzá,beszámolok mit tapasztaltam.

13. Gavrilo1 (válaszként erre: 12. - Ildi88)
2010. dec. 29. 17:45
Amikor nála voltam egyáltalán nem motyogott és korrektűl válaszolt minden kérdésemre és nagyon aprólékosan végezte a rákszűrést is.
12. ildi88
2010. dec. 28. 20:56
Sajnos Dr Turcsányi Attilával nekem is volt rossz tapasztalatom. Nem igazán kedves, motyog, rossz helyen magánrendel és úgy hallottam, hogy elég kevesen is keresik. De senkinek sem akarom elvenni a kedvét, lehet, hogy csak én sokalltam be a megalázó sztk-s hüvelyi ultrahangos vizsgálatai miatt.
11. e8390048ec (válaszként erre: 10. - Sziszy74)
2010. dec. 18. 09:31

Sajnálom ,és egyben gratulálok is!

Január 4-én megyek hozzá,remélem nem lesz csalodás.

Régen velem mindig nagyon kedves volt,ezért is kerestem.Jo orvosnak tartom.

Bocsi a rövid o-kért,de rossz a klaviatúrám:(.

2010. dec. 16. 14:04
Sziasztok.Az elején én is meg voltam vele elégedve,de a 9.héten mikor barnáztam alig akart meg uh-ni a petezsák alsó részén 10X3mm-es bevérzést látott,erre azt mondta vagy meg marad a baba vagy elvetélek a napokban.Körzeti nőgyógyászként mentem hozzá,de úgy gondoltam a vizsgálat előtt, adok neki pénzt és nála szülök.De ez a beszólás nem igazán tetszett,főleg hogy tavaly a 12.héten elveszítettem már egy babát akkor úgy döntöttem, vissza megyek a maszek dokimhoz ha megtalálom.Ő persze biztos a pénz miatt nagyon kedvesen fogadott és kaptam tőle sárgatest hormont,hogy támogassa a terhességet.De ezt azért,mert körzetis ő is meg tehette volna.A gyógyszernek köszönhetően most vagyok a 34.héten.
9. e8390048ec (válaszként erre: 8. - Panini)
2010. dec. 12. 13:42
köszi:)
8. panini (válaszként erre: 7. - E8390048ec)
2010. dec. 12. 10:27

egyszer ő uh-zott a klinikán, nagyon rendes, alapos, szimpi volt.

boldog babavárást!! :)

7. e8390048ec (válaszként erre: 6. - Panini)
2010. dec. 12. 09:33
Igen megvoltam,ezért keresném megint.Császármetszéssel szültem,mert az első babám is úgy született.Sajnos elég csúnya heg maradt,de Turcsányi doki császára remek lett!Ez lesz a harmadik császárom,és benne bízom.Emberileg is nagyon rendes,csak ajánlani tudom.
2010. dec. 11. 18:33
meg voltál vele elégedve az első baba szülésénél?
5. e8390048ec (válaszként erre: 4. - Panini)
2010. dec. 11. 18:28
köszi,ez jo hír
2010. dec. 11. 13:29

úgy tudom a II. női klinikán vezet le szüléseket.

legalábbis többször összefutottam ott vele mostanában.

3. e8390048ec (válaszként erre: 2. - Gavrilo1)
2010. dec. 11. 11:31

Nagyon köszi.

Már szültem nála,de akkor még a budai honvédban volt,de sajna megszűnt.Nagyon megvoltam vele elégedve,és most ismét babát várok.Nekem nagyon messze van a XVI.kerület,úgyhogy a magánba mennék ha tudnám melyik korházban vezet le szülést.

2010. dec. 11. 10:26
Én voltam párszor nála a szakrendelésen a XVI. kerületben. Azt tudom, hogy a józsef körúton van magánrendelője , de sajna hogy melyik korházban vezet le szüléseket nem tudom.
2010. dec. 10. 20:47
Valaki ismeri Dr.Turcsányi Attilát szülészt-nőgygyászt?Melyik korházban vezet le szülést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook