Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet megnézetni a vérnyomásmérőt, hogy jól mér-e, ha nincsenek meg a papírjai?Orvosi segédeszköz boltban esetleg? fórum

Hol lehet megnézetni a vérnyomásmérőt, hogy jól mér-e, ha nincsenek meg a papírjai?Orvosi segédeszköz boltban esetleg? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 4. 19:07
Én mikor megvettem (és még a papírjai is megvoltak) elmentem a háziorvoshoz, leültem a székre, és az ottanival, és a sajátommal is megmértük a vérnyomást, egyszerre a két karon, aztán cseréltünk kart, és úgy is. Volt egy pici eltérés, de nem számottevő, úgyhogy megnyugodtam, hogy jól mér :)
8. syria (válaszként erre: 4. - Cippora)
2010. dec. 10. 23:57
Akkor próbálj meg a lakhelyedhez közel eső hasonló helyet keresni a neten. Ahol a készülékek szervizelésével foglalkoznak, ott biztosan tudnak segíteni.
7. csutkababa (válaszként erre: 6. - Cippora)
2010. dec. 10. 17:08
ertem...
6. Cippora (válaszként erre: 5. - Csutkababa)
2010. dec. 10. 16:54
Megmondom őszintén,hogy tanácsolták már ezt,de nekem az nem elég,hogy azt mondja nem jó.Szeretném kalibráltatni valakivel,hogy tuti jó legyen,mert egy darabig most sűrűn kell mérnem a vérnyomásom/pulzusom.
2010. dec. 10. 16:48

en egyszeruen bevittem a kezeloorvosomhoz, es megmerte az ovevel, utana azzal amit bevittem,es kideult, hogy az enyem nem jo...


vidd el te is,es szerintem megfogja nezni...

2010. dec. 10. 16:48
Köszönöm,de nem vagyok Pesti.
3. syria (válaszként erre: 1. - Cippora)
2010. dec. 10. 16:32

[link]


Az Illatos úton biztosan tudnak segíteni, persze ha pesti vagy, akkor a legegyszerűbb. Ha nem mazsolázz.

2010. dec. 10. 16:25
ez engem is érdekelne
2010. dec. 10. 16:24
Hol lehet megnézetni a vérnyomásmérőt, hogy jól mér-e, ha nincsenek meg a papírjai?Orvosi segédeszköz boltban esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook