Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első kisfiam Dávid születése fórum

Első kisfiam Dávid születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Első kisfiam Dávid születése

2010. dec. 18. 09:20
köszönöm az eddigi gratulációkat:)
2010. dec. 17. 12:08

Én is 20 éves voltam, amikor a fiam, Dávid megszületett :)

Azóta van egy lányom is , Cintia, és valószínü, hogy most várom a harmadik drágaságot. Most 34 éves vagyok.

Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok, élvezzétek a "szülőséget"!

2010. dec. 11. 18:57
Gratulálok a babához!!Én is 20évesen szültem az elsőt és nem bántam meg!!!Sok erőt,egészséget nektek!
2010. dec. 11. 09:25

Gratulálok a Babához!


Tényleg fiatal szülők vagytok, használjátok ki ennek előnyeit. A károgókkal meg ne törődjetek. Az viszont igaz, hogy nagyon sok tudatos kapcsolatépítési lépésre van szükség, hiszen még ti is gyerekek vagytok. Ezt azért merem leírni, mert mi is azok voltunk, bár2-3 évvel idősebbek nálatok. Volt sok nehéz percünk, de tulajdonképpen a férjemet is magam mellett láttam felnőni 18 éves gyerekből 30 éves, immár három gyermekes apává. Ez egy külön élmény, és erősíti a kapcsolatot, ha jól fogjuk fel... Nyilván viszont is így van, de azt én annyira nem érzem.


Meg a gyerek is hamar rájön, hogy még ti is fiatalok vagytok, és elkezd néha oktatni... No az édes, jól kell kezelni... Bár nekem még nem sikerült...


Maradjatok sokat kettesben, ha tudtok, nyugodtan bízzátok rá a babót másra, ha eljött az ideje. Szükségetek lesz rá, és vigyázzatok egymásra, meg magatokra. Sok sikert az életben!

2010. dec. 10. 17:30
Gratulálok, akkor egészen gyors szülésed volt. Irigykedem (de nem gonoszan) :) Nagyon szép fiad van :)
2010. dec. 10. 16:11
Gratulálok,nagyon édes Dávidka!!!!!:)
2010. dec. 10. 16:08
Párommal fiatalok, 20 évesek vagyunk, ennek ellenére úgy döntöttünk 2009 júniusában, 4,5 év együttjárás és 1 év együttélés után, szeretnénk egy közös kisbabát. 2009 augusztusában kétcsíkos tesztet tarthattunk a kezünkben, nagyon boldogok voltunk. A szülést nagyon jól viseltem és gyorsan megszületett a kisfiam, 2010.04.07-én.

Ugrás a teljes írásra: Első kisfiam Dávid születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook