Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » E-felvételi fórum

E-felvételi (beszélgetős fórum)


11. Sexton
2010. dec. 11. 17:53

Papírért télleg nem kell fizetni, hanem tudsz kérni az Oktatási Hivatalból, már ha van valami ilyen a közeledben. Meg nekünk a középsuliba is adtak.

Amúgy én is e-felviztem. Semmi gond nem volt vele, sőt szerintem sokkal egyszerűbb, mint a papíros jelentkezés, minden iratot scannelni kell, s úgy feltölteni, meg van adva, hogy mekkora lehet a kép.

Jah, és a diákképet is egyszerűbb így megcsinálni.

Az egyetlen gond az volt, hogy nagyon későn kaptuk meg a regisztrációs levelet, és ezzel együtt jön a csekk, de ez sem igazi gond, merthogy addig nem kérhetik számon rajtad a fizetést, ameddig nem kaptad kézhez a leveledet.

Amúgy nekem nem volt vele semmi gondom...

2010. dec. 10. 21:05

Azért a papír maradandóbb. Matéria. Megbízhatóbb.

Olyanról még nem hallottam, hogy valaki feladta postán és nem ért célba.

Olyat már igen, hogy az E-felvi besz@rt.

Nekem nem volt kérdés, hogy e vagy posta.

2010. dec. 10. 15:15
Nagyon egyszerű, tényleg, ahogyan Zsu102 írta. Felesleges ezért pénzt kiadnod.
8. 8a670b58cc (válaszként erre: 7. - Zsu0102)
2010. dec. 10. 14:57
Értem, köszönöm. :)
7. zsu0102 (válaszként erre: 6. - Zsu0102)
2010. dec. 10. 14:53
Tehát azon a 2 oldalas papíron kell majd aláírnod!
2010. dec. 10. 14:52
A legvégén majd a hitelesítés gombra kell kattintani, és kinyomtatni. Ez egy 2 oldlas dolog lesz az adataiddal, és ezt kell majd postán az oktatási hivatal címére elküldeni, ők pedig majd visszaírnak e-mail-en, hogy megkapták, regisztráltak. Ezzel az adatlappal együtt még el kell küldeni az érettségi, ill.más bizonyítványok fénymásolatát, ill.nekem még a névváltozásról(házasság) a másolt lapot.
5. 8a670b58cc (válaszként erre: 3. - Zsu0102)
2010. dec. 10. 14:44
És az aláírás meg ilyenek? Azokat is könnyen el lehet intézni?
4. 8a670b58cc (válaszként erre: 2. - Arcansas)
2010. dec. 10. 14:44
Hát, sajna régen úgy volt, de a legfrissebb információim szerint ilyen lehetőség már nincs. Ha mégis, akkor nagyon szépen megköszönném, ha elmondanád, hol lehet csak úgy natúr beszerezni a jelentkezési lapot.
2010. dec. 10. 14:40

Szia! Ne fizess! Én keresztféléves képzésre jelentkeztem így, most nov-ben, és minden utánajárás nélkül sikerült kitöltenem, elég rövid idő alatt! Egyszer akadtam el,akkor felhívtam egy számot,ahol egyből segítettek tovább jutni! Ezt a számot megtalálod ott is valahol, de azért leírom neked! Sok sikert! :)

06-1-477-3131

2010. dec. 10. 14:40
szia!Könyv nélkül is lehet szerintem felvételi lapot venni(anno én vettem is).Van ismerősöm aki e-felvételizett,semmi problémája nem volt...majd kiküldik postán a felvételi csekket,befizeted,és ennyi.
2010. dec. 10. 14:36

Hello!

Februárban kell majd csak leadnom a jelentkezésemet, de már most meg lehet venni a felvételi tájékoztatót vagy 2000 Ft-ért, amihez mellékletként adják a jelentkezési lapot (marhák).

Szóval utánanéztem ennek az e-felvételi dolognak, regisztráltam is a felvi.hu-n... Viszont hallottam róla olyat, hogy eléggé macerás. Van itt, aki ezzel jelentkezett valamilyen egyetemre vagy fősulira? Valami okosságot tud mondani? Vagy fizessek 2000 Ft-ot a könyvért, amire nekem rohadtul nincs szükségem? :S


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook