Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nadrágos Igen fórum

Nadrágos Igen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nadrágos Igen

2011. nov. 18. 15:07
Szia! Szerintem egyszerűbb lenne, ha megvarratnád. Akkor legalább olyan lesz, amilyet te szeretnél! :)
2011. nov. 18. 14:49

Sziasztok!

Könyörgöm valaki segítsen.Egy hónap múlva lesz a második esküvőm.Szűk családi körben.Nadrágos esküvői ruhát szeretnék,de egy boltot sem tudok ahol vehetnék ilyen ruhát.Nem a hagyományos béna kosztümökre gondolok,hanem egyedi,árban elfogadható,fehér vagy ekrü több részes ruhára.A weddinhs.hu-n nagyon jó ruhák vannak,de hol lehet őket megvenni?Segítsetek!!!!!!Köszi

2010. jan. 23. 14:10

Nadrágos igen? IGEN!:)


Sztem nadrágos menyasszonyi ruha is lehet alkalmi,csinos. Lehet azért gondolom így,mert nekem is az volt?:)


Szép ekrü színű anyagból varrattam, a nadrág kicsit tarpézszárú volt, a felső ua.-ból az anyagból,ujjatlan tunika fazonú + volt egy stóla.


Amúgy is "nadrágos" vagyok,ebben éreztem jól magam.

23. Munya
2008. ápr. 25. 12:44
Egyik ismerősöm akkori menyasszonya (most már felesége) borzasztó különleges ruciban volt..., fekete pulóver, és fekete szoknya!!!!
22. 70a5a27405 (válaszként erre: 21. - 298dc77b34)
2007. dec. 22. 04:34
Így van. Elegáns is legyen, és illeszkedjen az egyéniségedhez!!
2007. dec. 16. 12:21

most találtam csak rá erre a fórumra, írok mert engem is érint.

23 évesen volt az első esküvőm, gyönyörű mennyasszonyi ruha, 4 méteres uszály stb.

Pár hónap múlva lesz a 2. és egyben utolsó :) esküvőm és én nadrágban leszek. Bár hozzá kell tennem, h. most nem lesz lagzi, csak vacsi. Szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló, csinos és elegáns.

2007. dec. 6. 03:34

Ha te abban tudod magad elképzelni, akkor miért ne? Ebben semmi kivetnivaló nincsen! Nem vagyunk egyformák! A lényeg hogy te jó érezd magad benne!

Legyen benne minden: nőiesség, romantika, ne túl szexis, elegancia,...stb.

Azt gondolom hogy nadrágban is szép lehet egy menyasszony, csak stílusosan kell kiválasztani a megfelelő ruhát!

2007. nov. 13. 07:17
Látom, elég régen kiírtad már a fórumot, de csak most tévedtem ide. Szerintem is abban menj férjhez, amit Te szépnek gondolsz. Esküvőd ritkán van és mindig úgy fogsz rá emlékezni, ahogy akkor érezted magad, tehát fontos, hogy jól érezd magad. Ha esetleg megtörtént már a nagy esemény szívesen látnék róla fotókat.
2007. nov. 12. 20:32
Nincs gond a nadraggal. Mondjuk ha nem kettesben hazasodtunk volna ossze, valoszinuleg habos menyasszonyi ruhat viseltem volna. Az egyenjogusagnak semmi koze a ruhahoz. Talan ha csadorrol lenne szo, az mas lenne.
17. Suhi (válaszként erre: 16. - Per)
2007. nov. 12. 20:18
ohh... ez jól esett :)
16. Per
2007. nov. 5. 08:55
Suhi, teljesen igazad van ebben az ügyben. A "habostorta" menyasszonyi ruha az alárendelt női szerep egyik klasszikus jelképe, az, hogy te nadrágban akarsz férjhez menni, azt jelzi, hogy egyenrangúnak gondolod magad nagyonis helyesen a jövendőbeli pároddal. Bár a legtöbb nő ilyen vagány lene!
2007. okt. 20. 15:43
Ha te ebben érzed jól magad és ez volt az álmod hát tedd meg.Menj nadrágba férjhez.Ne foglalkozz senkivel,hisz ez tényleg a te vissza nem térő napod.A párod biztos megérti,hisz nem ezen múlik.
2007. okt. 3. 18:43
Sztem sem gond nadrágban férjhez menni. Bár nekem ez eszembe sem jutna.
13. 0c97fbb607 (válaszként erre: 12. - Suhi)
2007. szept. 28. 22:57
Nem,dehogy,csak ha tetszik:))))
12. Suhi
2007. szept. 28. 22:55
hmm... lila punk frizura:) lehet ezen is gondolkoznom kéne ?:)))
11. 0c97fbb607 (válaszként erre: 6. - Suhi)
2007. szept. 27. 11:31

Szerintem mindenki úgy megy férjhez ahogy a legszebbnek érzi magát,olyan ruhában,olyan hajjal,olyan sminkkel.

Ha ez épp nadrág,vagy lila punk frizura,akkor miért is ne?

Ez az ő napja!:DDDD

2007. szept. 27. 11:15
Én nem tudnám elképzelni, hogy ne valami finom, szép hosszú menyasszonyi ruhába menjek férjhez, de ez csak az én véleményem. Ha neked a szoknya kényelmesebb, jobban tetszik, vedd fel azt. Ez egy nagy esemény, csak szép emlékek maradjanak róla! :)
2007. szept. 27. 11:03
Szerintem nincs avval semmi baj .végül is ez a TE NAPOD.Csak találj hozzá kivitelezőt.Sok sikert!
2007. szept. 19. 18:04

Ne hagyd hogy pár konzervatív emberke meghiusítsa az álmodat.

A házasságod boldogsága nem ezen fog múlni,ha meg mégis akkor nagy a baj...

2007. szept. 17. 18:14
Ha ez a Te nagy napod, miért ne? Szerintem mindenki melléd állna.:)
6. Suhi
2007. szept. 16. 19:34

Sziasztok!


Köszönöm, hogy elolvastátok, s hogy hozzászóltatok.

Köszönöm azt is, hogy a nadrágos esküvő mellé szavaztatok:)


Örülök, hogy vannak hasonló gondolkozásuak s hogy nem vagyok egyedül a vágyaimmal :)

2007. szept. 15. 12:17
Nekem kb. egy hónapja volt az esküvőm,és NADRÁGBAN mentem férjhez.Sőt a nadrág sem volt tiszta fehér hanem vékony fekete csíkok voltak benne, ami persze messziről nem látszik.Ha érdekel van fönn képem. Én úgy álltam ehez a dologhoz hogy nem érdekel senkinek sem a véleménye.Teszek rá nagy ívből hogy ki mit gondol, és hogy mi a tradíció,(megjegyzem a hatás nem maradt el, mert kaptam visszajelzéseket, de egyszerűen nem tud érdekelni). Én úgy voltam vele ez az én napom ,és állítólag az életem legboldogabb napja kell hogy legyen,tehát minden úgy lessz ahogy én akarom,mível én és a férjem vagyunk az ünnepeltek.Azt tudom ajánlani és hidd el tapasztalat, ne engedd a világon senkinek sem hogy beleszóljon abba ahogy és amint akarod hogy a dolgok megtörténjenek, mert bánni fogod egész életedben, és ha vissza gondolsz rá nem az fog legelőször eszedbe jutni hogy milyen boldog voltál hanem az amit ráderöltettek .
2007. szept. 15. 11:22
VÉGRE!! Én nadrágban fogok férjhez menni! A páromnak nagyon tetszett az ötlet, az a lényeg, hogy ÉN jól érezzem magam! És egy nadrág is lehet csinos, sőt! egy habos-babos szoknyához képest, amiben leülni se lehet, mindenképp!!
2007. szept. 15. 08:19

Suhi, mi van akkor amikor "ket szoknya" all egymas mellett az oltar elott? Elvegre a skot "kilt" is szoknya, vagy nem? :)))


Menj ferjhez abban, amiben kellemesen, kenyelmesen erzed magad!

Udv.

2007. szept. 15. 06:27
Szerintem mindenki abban menjen férjhez, ami tetszik neki. Nem kell avval törődni, hogy kinek mi tetszik. Elvégre a XXI. században élünk, nem a középkorban. Elavult már a fehér menyasszonyi "habostorta". Ha én férjhez mennék, biztos, hogy nadrágkosztümbe tenném, ugyanis utálom a szoknyát és már 10 éve nem is volt rajtam. Nem érdekelne senki véleménye!!!
1. Suhi
2007. aug. 24. 22:19
A kislányok mindig nagyok és szépek szeretnének lenni. Mindig szenzáció, ha menyasszonyt látnak, s még az idősek is bámulattal nézik az újdonsült arát, ahogy a gyönyörű ruhájában kijön a templomkapun.
De mi van akkor, ha én nem gyönyörű, hanem különleges menyasszonyiruhát szeretnék?

Ugrás a teljes írásra: Nadrágos Igen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook