Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok ajánlani Szegeden középfokú nyelvvizsgára felkészítő angoltanárt? fórum

Tudtok ajánlani Szegeden középfokú nyelvvizsgára felkészítő angoltanárt? (tudásbázis kérdés)

9. Ercsi83 (válaszként erre: 8. - Kiscicalany)
2010. dec. 9. 14:25
előre is mégegyszer köszi. Igen, tényleg nagyon barátságosnak tűnik.
8. kiscicalany (válaszként erre: 7. - Ercsi83)
2010. dec. 9. 12:18

Hát semmiképp nem az olcsóba sajnos:(

Nem tudom, hogy most mennyi lehet, ha elérem, ezt is mindenképpen megkérdezem.

Amúgy tényleg aranyos, két fia van, és olyan anyás megjelenésű, barátságos nő.

Igyekszem még ma megírni neked amit megtudtam.

7. Ercsi83 (válaszként erre: 6. - Kiscicalany)
2010. dec. 9. 12:13
jaj, azt nagyon szépen megköszönném. Legalább nem zavarom ismeretlenül. Kép alapján igazán szimpatikus tanárnak tűnik és mindenképp olyan valakihez szeretnék járni, aki segít megkedvelni a nyelvet. Még egy kérdés: gondolom pontosan nem tudni, de kb milyen ár kategória közé sorolható az óra?
6. kiscicalany (válaszként erre: 5. - Ercsi83)
2010. dec. 9. 11:54

Nekem alapfokú C kellett, de középfokúra készített fel - biztos ami biztos alapon, hogy elég legyen a tudás.

Akkor is foglalkozott már gyerekekkel, nem tudom, hogy teljesen átállt-e már csak gyerekekre. Szerintem még azért nagyokat is elvállal:)

De ha gondolod szívesen megkérdezem tőle.

5. Ercsi83 (válaszként erre: 3. - Kiscicalany)
2010. dec. 9. 11:44
Köszönöm szépen, meg fogom keresni. Találkoztam már a nevével különboző oldalakon, de ott csak azt láttam, hogy gyermek angol oktatással foglalkozik, így továbbléptem. Megkérdezhetem, hogy milyen típusú nyelvvizsgára készültél?
4. Ercsi83 (válaszként erre: 2. - E14ebbbf07)
2010. dec. 9. 11:41
nekem csak Szeged lenne jó sajna, de azért köszönöm :)
2010. dec. 9. 11:39
Én tudnék egyet, engem néhány éve ő készített fel. Volford Évának hívják, a közösségi oldalakon megtalálod.
2010. dec. 9. 11:29
Csak Vásárhelyen tudnék :S
2010. dec. 9. 11:18
Tudtok ajánlani Szegeden középfokú nyelvvizsgára felkészítő angol tanárt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook