Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Viselkedésem értelmezése... fórum

Viselkedésem értelmezése... (beszélgetős fórum)


16. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - Elszabadult hold)
2010. dec. 9. 14:35
Így igaz:)
15. elszabadult hold (válaszként erre: 14. - A0c1361e44)
2010. dec. 9. 10:43
Szokták mondani: öreg vagyok én már bohócnak. Jópofizzon a görcs.
2010. dec. 9. 08:36
Nem tudom hány éves vagy, de ebből még biztos lesznek problémáid. Tudom, mert ilyen vagyok én is:) Keresztül nézek az illetőn. Lehet rossz tulajdonság, de mit tegyünk. Én azzal vagyok diplomatikus, hogy keresztül nézek rajta és nem mondom ki, amit gondolok:) Kevés ilyen ember van a számomra, de őket sajnos az első perctől utálom, és az érzés sosem változik és ráadásként a későbbiek során be is igazolódik, hogy jól láttam a jellemét ismeretlenül is...
2010. dec. 8. 20:35

Egyébként Frenszy és Panna33 véleménye rám is igaz..sajnos.

Nem mutatom ki,ha nem szimpi,még kedves is tudok lenni vele,de nem keresem a társaságát,nem kezdeményezek vele semmit.

Szeretnék másképp viselkedni,de van egy olyan alapvető tulajdonságom,hogy senkit nem akarok megbántani!!Akkor sem,ha már hatszor keresztüllépett rajtam...

Mert azt valahogy mindig elfelejtem..

Néha bánom,hogy ilyen vagyok,néha elfogadom...

Száz szónak is egy a vége Holdacskám:én megértelek!!

12. 6fe1d096a6 (válaszként erre: 9. - Elszabadult hold)
2010. dec. 8. 20:31
Azt mondják az az abszolút diplomata,aki úgy tud elküldeni a pics@ba,hogy szinte várod az indulást!!:))
2010. dec. 8. 20:26

A diplomatikus viselkedés szerintem az,amikor megfelelő távolságtartással kezeled a dolgokat.

Nem az emberektől tartod magadat távol,hanem a minősítéstől, ítélkezéstől, elfogultságtól.


Ha idegesít valaki, esetleg zavar, hogy mások más viselkedést várnának el tőled vagy antiszociálisnak érzed magadat,az más tészta.

10. spinneli (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. dec. 8. 20:21
szerintem a jópofizás és diplomatikus viselkedés nem ugyanaz...egyébként aivel nem akar időt tölteni az ember leépíti, ja.
2010. dec. 8. 20:21
Az a diplomatikusság, hogy egy hamis arcot mutatok mert nekik az tetszik, azt várják el, az a megszokott?
2010. dec. 8. 20:19
bubu és mandolin29: képzeljétek el a helyzetet, hogy egy társaságban nem mindenki szimpatikus, de mások elvárnák, hogy én ezekkel a nekem nem szimpatikusokkal is legyek kedves stb. Miért kellene ezt tennem?
2010. dec. 8. 20:18
Ja és én sem vagyok jópofizós... sőt. Aki nem szimpi nem szimpi, de ez csak a te (én,mi) véleményünk. Gyorsan letudom amit kell vele, aztán pá. Lehet, hogy közben meg egy nagyon jó ember, hiába ha engem meg a hideg ráz tőle. :)
2010. dec. 8. 20:17

halihó!

Igazából irigykedek, mert van, akivel én is szivesen megtenném, de mégis szóba állok vele. Szóval nem jópofizok, nem kezdeményezek beszélgetést, de ha ő kezdi, akkor udvariasan válaszolok, ami néha nem esik jól, de egyszerűen nem tudok másként viselkedni.

2010. dec. 8. 20:15

Biztos neked is rosszul esne, ha neked vágnának pofákat miközben beszélsz.

Bizony nekem is volt, mikor sok embert nem szívleltem és senki sem volt számomra kívánatos illető, aztán végül kiderült, hogy velem van a gond. Én nem éreztem jól magam a bőrömben.

Mert hát ha az embernek jó napja van, akkor jöhet bármilyen antipatikus ember nem érdekel, hagy mondja csak a magáét.

4. 625b4da9ec (válaszként erre: 3. - A284cbe523)
2010. dec. 8. 20:15
Én is elakadtam az értelmezésben... :)
2010. dec. 8. 20:12
Szia! Nekem nem egyértelmű a problémád!
2010. dec. 8. 20:12
Szia.Teljesen egyet értek veled.Ha vki nem szimpi,minek jópofizni?Vannak,akik ezt bunkóságnak tartják,de nem lehet mindenki szimpatikus.
2010. dec. 8. 20:10
Az ismeretségi körömben vannak néhányan, akik az egyértelmű viselkedésemet egyes emberek iránt - szerintem elég furcsán - értelmezik. Ha hallgatással, érdektelenséggel jelzem, hogy nem kívánatos az illető a számomra, azt mondják rám; nem vagyok diplomatikus. Ettől még nem érzem úgy, hogy nem tudok viselkedni, csupán azonnal "leépítek" egyeseket. Miért kellene megjátszanom magam, színészkednem, igaztalanul mosolyognom, esetleg jókedvet tettetve beszélgetnem is? Kinek a meglátása áll hozzátok közelebb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook