Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció előtt 1-2 nappal negatív teszt....? (folytatom) fórum

Menstruáció előtt 1-2 nappal negatív teszt....? (folytatom) (tudásbázis kérdés)


17. sznilla (válaszként erre: 15. - 9e87ecb3d5)
2010. dec. 9. 17:59
Szia! Bár én is azt mondhatnám, hogy biztos voltam benne már az első cseppek után, azaz vagy másfél hete.... csak elkapkodtam a tesztet, ami negatív lett kétszer is, és emiatt kétségeim lettek :( Pedig itt vagyok még mindig, ugyabban az állapotban, holnap kellene megjönnie (vagy akár tegnap vagy ma).... Szeretném hinni :)
16. sznilla (válaszként erre: 14. - Homern)
2010. dec. 9. 17:55
Nem nyomkodom állandóan, csak volt egy megérzésem nagyon korán (kb. egy héttel a valószínűsíthető megtermékenyülés után), finoman próbáltam, és azonnal megjelent pár csepp előtej. Azért milyen érdekes, hogy annyira másképp "működünk" :)
15. 9e87ecb3d5 (válaszként erre: 10. - Sznilla)
2010. dec. 8. 20:33

Szia!

Nekem volt. Ezért voltam benne biztos már az elmaradt mensi előtt 2nappal abban, hogy baba van a pocakban:)

14. homern (válaszként erre: 13. - Sznilla)
2010. dec. 8. 19:59
Nekem 6-7 hónapos terhesen jelent csak meg az előtej.De nem volt sok,kb 2x lett olyan a pizsifelsőm.Most 10 hónapos a fiam,még most is szoptatom.Nyomkodni ne nyomkodd,nehogy emiatt legyen baj.
13. sznilla (válaszként erre: 12. - Benvik)
2010. dec. 8. 19:27

ja, sajnos én sem, kicsi fiam 6 hét után bemondta az unalmast.... így azt sem tudhatom, mégis mennyi tejem volt/lett volna... de vele is viszonylag korán (pár hetes terhesen) észleltem pár cseppet... igazából most ez "éltet" :)

tényleg megyek, holnap jövök

12. benvik (válaszként erre: 10. - Sznilla)
2010. dec. 8. 19:24
Nem, de ez nálam nem is jelent semmit, mert sanos nem tudtam amúgy sem sokáig szoptatni:-(
2010. dec. 8. 19:24

fiam mondja: "kikapcsolod".... azaz a főnök megmondta, mennem kell :)

holnap visszanézek, és addig is köszi mindenkinek, aki hozzászól(t)

jó éjt!

10. sznilla (válaszként erre: 8. - Benvik)
2010. dec. 8. 19:21
és előtejetek volt?
9. sznilla (válaszként erre: 5. - Homern)
2010. dec. 8. 19:20

csupa türelmetlenség ilyenkor az ember, mi?

köszi :)

8. benvik (válaszként erre: 7. - Sznilla)
2010. dec. 8. 19:19
Nekem mind a két terhességemnél volt görcs, feszülés. Olyan volt, mintha meg akarna jönni.
2010. dec. 8. 19:17

hát, köszi a biztatást :)

és a több napja tartó enyhe görcs és derékfájdalom sem akad okot aggodalomra, ugye?

kicsi fiammal nem voltak ilyen tüneteim az elején, csak a mensesem kimaradása jelzett

2010. dec. 8. 19:17
Ezek inkább csak utána mutatják ki a terhességet. Kb 1 hét múlva csináljál újat.
2010. dec. 8. 19:14
Szerintem a 20 as még negatív ilyenkor,ettől simán lehetsz tehes :)
2010. dec. 8. 19:12

ma lily-t (vagy ilyesmi)

azt hiszem 20-as hcg-t mutat

utána néztem, nem mindenkinek van ekkor 20-as hcg-szintje, de azért elbizonytalanított a negatív teszt

2010. dec. 8. 19:10

Milyen tesztet csináltál?Nekem 2 nappal mens. előtt

csak a qupido mutatta ki,a többi kevésbé érzékeny.

2010. dec. 8. 19:09

Sziasztok!

Valószínűleg csak türelmetlen vagyok, de kíváncsi vagyok a véleményetekre:

Akarjuk a következő babát, soha nem is védekeztünk, "csak" számoltunk. Az első baba is viszonylag gyorsan összejött ezzel a módszerrel.

Most is számoltam, próbáltunk együtt lenni azon pár napon (nem egyszerű sajnos összehozni).

Pénteken kellene megjönnie a menstruációmnak, de az utóbbi hónapokban inkább volt 25-26 napos a ciklusom a 28 helyett.

Kb. egy hete pár csepp előtejem is van enyhe nyomásra, plusz pár napja enyhe görcsök, mint a menses első napján.

A teszt viszont még negatív volt ma....

2010. dec. 8. 19:05
Menstruáció előtt 1-2 nappal negatív teszt....? (folytatom)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook