Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szösszenet fórum

Szösszenet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szösszenet

2010. dec. 16. 10:59

Kb 1 éve én ugyan ezt éltem át. Sajnos az illető nem úgy döntött, hogy az mindkettőnknek jó legyen.

Mégsem bánom, gyönyörü szerelem volt, a legintenzivebb, amit valaha átéltem. Nem gondoltam, hogy igy is tudok szeretni. Semmit sem bántam meg. Mostani páromat másképp szeretem, de mégis Ő az igazi. Élni sem tudnék nélküle.

9. Lhara (válaszként erre: 8. - C265d6c3cf)
2010. dec. 12. 15:17
Borzalmas, de igaznak gondolom ezt. A tapasztalataim ugyanezt mutatják.
2010. dec. 11. 15:46

Egy férfi miért nem sír minduntalan? Miért az Ő dolga, hogy vigaszt nyújtson, hisz néha Ő is arra szorul? Miért gondolom, hogy Ő mindig erős? A válla, a teste, és mindene elbír? AKKOR CSAK A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT ELMONDOM HOGY NEM CSAK 1 FÉLE FÉRFI TIPUS VAN!!!! EZEK A MACSÓ FÉLE TIPUSOKRA VONATKOZIK!!! AKI KIMUTATJA AZ ÉRZÉSEIT AZ A JÓ FIÚ AKI NEM VONZÓ SZEXUÁLISAN!!! XAL NEM KELL PANASZKODNI!!! KI MIT KERESS MEGTALÁLJA!!!

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2010. dec. 9. 17:32
Gyönyörű!
6. könnycsepp33 (válaszként erre: 1. - Beatrix57)
2010. dec. 9. 13:38

Nekem is csorognak a könnyeim ezer éve, de most, hogy ezt elolvastam méginkább.

Csodálatosan írsz, nekem ez nagyon is valóságosnak tűnik.

2010. dec. 8. 17:57
Igen szép nagyon szép,de közben széttép mert bennem mostanában ilyesmi zajlik.
2010. dec. 8. 16:30

Nagyon szép álmaid vannak.

Nekem ez a valóság.

2010. dec. 8. 11:23
Nagyon szépen írsz,....megérintett!!
2010. dec. 8. 10:27

hmm..hmmm...

Nagyon szép az írás...és fájdalmas emlékeket idéz fel..

2010. dec. 8. 10:08
Csak peregnek a könnyeim. Úgy írsz, ahogy én azt olvasni szeretném, és szeretem is! Vagy csak, mert szeretlek? De jó volna, ha mint egy plüss mackót, magamhoz húzhatnálak, belezokoghatnék a "gyári" ruhájába, max. egy kicsit összecsomósodna, és mehetnénk tovább! Ez soha nem így van! Ehelyett, itt vagyok, és sajnálom magunkat!

Ugrás a teljes írásra: Szösszenet

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook