Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozni főállású anyaként fórum

Dolgozni főállású anyaként (beszélgetős fórum)

8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - Erusanyu)
2010. dec. 8. 09:33
Három gyerekkel alapból féláras!
7. erusanyu (válaszként erre: 6. - Naplemente.)
2010. dec. 8. 08:49
Köszönöm a segítségeteket! Terveim szerint majd reggel lesznek az óráim és nem is kell gondolnom a napközire, mert suli/ovi után hazahozom őket. Apropó, tudom, hogy van ingyen tankönyv, de mi a helyzet a menzával? Tudtok erről valamit?
6. Naplemente. (válaszként erre: 1. - Erusanyu)
2010. dec. 7. 21:53

Igen, lehet. Régen úgy volt, hogy a legkisebb gyereket haza kellett hozni ebéd után, de ezt a törvényt tavaly eltörölték. 4 órában dolgozhatsz gyet mellett, otthon pedig korlátlan időben.

Ez tuti, én is főállású anya vagyok.

Sok sikert! :)

5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Martin3)
2010. dec. 7. 21:52

Ez már nem igy van. Amúgy meg, az oviban nem kérdik, hogy főállású anya vagy, vagy sem.

4 órában lehet hivatalosan dolgozni munkahelyen, otthoni munkavégzésnél pedig korlátlanul.

4. martin3 (válaszként erre: 1. - Erusanyu)
2010. dec. 7. 21:39
szia! én úgy tudom, hogy ha főállású anya vagy, akkor a gyerekeid nem vehetnek igénybe délutáni ellátást az oviban iskolában, vagyis ebéd után haza kell jönniük. Meg tudod oldani, hogy hazamennek és vigyáz rá valaki? mert attól hogy félállású tanár lennél, lehet még délután 2-kor is órád...
2010. dec. 7. 19:39
ha a gyetre gondolsz akkor az mellett lehet 4,6órában dolgozni:)
2. alann (válaszként erre: 1. - Erusanyu)
2010. dec. 7. 19:34
Szerintem az Államkincstárnál tudnak Neked erre válaszolni.Hívd fel őket!!!!
2010. dec. 7. 19:26
Ha a 3. gyermekem betölti a három évet, főállású anya szeretnék lenni, mellette pedig félállásban újra dolgoznék (pedagógus vagyok). Ezt lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook