Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 14 napos zsírcsökkentő diéta fórum

14 napos zsírcsökkentő diéta (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. febr. 18. 13:28
DE csak a 3. napig írja! 3.-7.napig?
10. Marleine (válaszként erre: 9. - Peppytta)
2009. jan. 3. 19:02
Az a zöldmagbigyó se rossz...
2008. márc. 1. 21:36
Hát nem birok egy olyan diétát találni, amiben olyan élelmiszerek vannak, amelyekhez könnyen hozzá lehet jutni? Honnan szedjek én hirtelen papayát meg pisztrángot? Meg nem is érek rá magamnak külön ennyi mindennel pepecselni.
2007. okt. 4. 16:17
Nekem a fogyókúrákkal csak egy bajom van a külön készítgetés,ezért ilyen módszerrel nem megy.A férjem nem hajlandó lemondani a hú a hússal kajákról.Így sajátos módszert soktam magamnak kidolgozni amit be is tudok tartani,igaz elég egyhangú.
7. norci78 (válaszként erre: 6. - Szazala)
2007. szept. 22. 19:24

hát ha ezt tudtam volna!

Akkor nem fogyizni kell, mert az én szervezetem is okos! :)

2007. szept. 22. 16:34
Szerintem a yo-yo- effektust semmi nem tudja meggátolni,csak az önuralom!(amiből nekem kevés van:() Tegnap az ablakban(tv műsor) azt mondta a főorvos (gyomorgyűrűs a Péterfy-ből),hogy azóta híznak az emberek,mióta kitalálták a fogyókúrát,mivel az emberi szervezet nagyon okos,és ha megvonják tőle a táplálékot,akkor el kezd raktározni.Az én szervezetem baromira okos:(:(
2007. szept. 22. 16:27

valóba, igazatok van!

Ezt azoknak találták ki akik bírják az egyhangúságot, na meg nem hús "rajongók" :)

2007. szept. 22. 07:48
Aki mindennap főz és ráadásul nagycsaládos, akik igazán magyarosan étkeznek, mint az én pasijaim,szerintem akkor kicsit nehezen kivitelezhető.
2007. szept. 22. 07:11
Nekem nem tetszik. Nagyon kötött! Nekem az update az etalon!
2007. szept. 22. 06:34

ezt ugy látom nekem találták ki!

Nincs benne hús, csak egy kis hal (azt meg szeretem)

Próbálta már v.ki?

2007. aug. 24. 14:21
A felesleges kilókat úgy számoljuk fel, hogy az egyes számú kövérítőszert, a ZSÍRT radikálisan redukáljuk, mégpedig úgy, hogy megelőzzük az úgynevezett yo-yo-effektus kialakulását, azaz a gyors visszahízást.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook