Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Tud valaki segíteni, hol lehet olyan piros gyertyát venni, aminek a belseje is piros, nem csak a külseje festett?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Kreatívságok

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. mormmota2010-12-08 08:29
teljesen mindegy, ne legyen mécses, hogy csavart vagy sima nem fontos. majd még nézelődöm. csak gondolom a karácsony miatt már fogynak a készletek, és azért nem találok.

5. andrea02232010-12-07 18:30
A csavaros gyertya általában belül is olyan szinű,mint kivűl,meg a hosszú gyertyák is!Milyen fajta gyertyára gondoltál?

4. mormmota2010-12-07 18:26
én csak tescoban néztem, de sajnos ott csak fehér belsejű piros volt. plusz itteni kis boltok. sajna a közelben nincs kika, ikea.

3. ArnoldSchwarzenegger2010-12-07 18:10
+KIKA, láttam a Madarasban, de biztosan van minden hiperben és a Bauhausban is.
(válasz KisCsillag001 2. hozzászólására)

2. KisCsillag0012010-12-07 17:36
ikea:)

1. mormmota2010-12-07 17:17
Nagyon kellene és online lenne a legjobb, de sajnos én sehol nem találtam. Ha esetleg valaki más úton tudna segíteni, kifizetném a posta és egyéb díjat. Köszi.