Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » DR.HU BD-8200 vérnyomásmérő fórum

DR.HU BD-8200 vérnyomásmérő (beszélgetős fórum)


4. svarc (válaszként erre: 1. - Athene01)
2011. júl. 27. 14:48

szia - én ma kaptam egyet ajándékba ( vadi új ), most kóstolgatom , nekem nagyjából az elvárt valós eredményt mutatja - normál értéken van -

de majd idővel letesztelem a pontosságát a körzetisnél a klasszikus higanyossal és ezzel is csinálunk egy - egy mérést .... aztán meglátjuk ... Te is csak így tudsz meggyőződni a pontosságáról .....

3. Athene01 (válaszként erre: 2. - 190124133c)
2010. dec. 7. 08:51

Igaziból az érdekelne, hogy mennyire megbízható eredményt mutat. A neten nem találtam róla semmit. :( Mindenki más márkát javasol.

Automata gépről van szó.

2010. dec. 7. 01:05

Szia!

Az egyik itt van kéznél ,de nem ilyen gyártmányú,a másik sem szerintem,de olyan nagy különbség nincs közöttük a félkarosból az automata a jobb,mert a pumpásnál figyelni kell,de azt is meglehet szokni.Ha idősnek veszed mindenképp az automatát vedd.Egyébként tartósság szempontjából mind a kettő jó.Nem eszik az elemet.

2010. dec. 6. 23:48

Sziasztok!


Van valakinek ilyen felkaros vérnyomásmérője? Mi a véleménye róla? Vagy mit hallottatok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook