Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csikló vibrátor? Információ kellene... fórum

Csikló vibrátor? Információ kellene... (beszélgetős fórum)


2012. márc. 11. 14:59
Kérd meg, hogy ujjazzon meg, és keresse meg a G-pontodat. Ha azt megtalálja, és egyre többet izgatja, könnyebben el tudsz menni. De no para, mert ha izgulsz meg minden nem lesz könnyű, ne akarj kényszeresen elélvezni, úgy sose megy. (szerintem)
2012. márc. 11. 14:33

Nekünk nincs gondunk ezzel. Igaz nekem ő volt az első akivel orgazmusom volt. Vagy talán egyszer valaki mással.

Mi egy sima vibrit használunk azzal szoktam magam izgatni néha, vagy kézzel.

De vannak egyéb ilyen sexdolgaink is. :)

16. sunshine24 (válaszként erre: 13. - Kispiros90)
2010. dec. 7. 20:39
Párod tud róla, hogy a hüvely szinte teljesen érzéketlen? Mert ha nem, világosítsd fel. Igenis arról van szó, hogy egy nőnek több kell, mint a ki-be húzogatás. Még mindig jobb, ha a kezedet használod, mint egy idegen tárgyat.
15. 37a3ebdd88 (válaszként erre: 13. - Kispiros90)
2010. dec. 7. 16:22

Aki a könyvek bújására buzdít igazuk van, olvas sokat de az csak blablabla!!!

Bármelyik drogériába vagy illatszer vagy akár hipermarketben lehet venni olyan dobozos óvszert márkát nyíltan nem írok de Du...ex :)

amihez adnak,/persze ilyet kell keresni!/ rezgős pénisz gyűrűt.

Kicsit drágább mint egy sima óvszer,de az a lényeg,hogy ez bármekkora farokra jó és úgy kell felhelyezni a srácnak, hogy a pénisz tövénél és felül legyen a kis bütyök !!Az óvszert vagy használjátok vagy nem ez ettől teljesen független.

Kis gomb a tetején.... bekapcsoljátok és már ha hiszed ha nem jönnek szeretkezés közben az orgazmusok sorban ! :) A srácnak nem kényelmetlen és szinte rá nincs is hatással bár kicsit kitartóbbá teszi az erekcióját mivel kissé szorítja :)

Hajrá!!

Remélem tudtam segíteni!

14. b63607ce2a (válaszként erre: 11. - Bettike2007)
2010. dec. 7. 16:10
Igen olvastam én is erről de lehetséges ,csak abba kel hagynia a csiklós izgatást. Próbálkozni kel a G pontossal lehet egy hónap is de a végén sikerülhet.
2010. dec. 7. 16:09

Nem görcsölök rá az ilyenekre..:)

Szoktam a kezemet használni..de az a helyzet hogy szívesebben simogatnám inkább a páromat..

Meg kicsit olyan érzés neki mintha kevés lenne nekem..ezért gondoltam erre a mű dologra..

2010. dec. 7. 13:38

Csatlakozom azokhoz akik azt javasolták, hogy ez kézzel is megoldható. :)

Ne gondolkodjatok mindig mű dolgokban, hiszen amit a természettől kaptunk (száj, nyelv, kéz) még azt sem használjuk ki teljesen! :)

11. bettike2007 (válaszként erre: 4. - B63607ce2a)
2010. dec. 7. 13:36
sajnos vannak dolgok amik miatt lehet nem sikerül,ha valaki már sokat játszott a csiklóval és csak így sikerült,előbb utóbb amaz nem fog..
10. db78bacc4f (válaszként erre: 9. - 704ac5130b)
2010. dec. 7. 13:32
Én is ezt javasolnám, de attól még kipróbálhattok egy ilyen vibrátort, nem veszíthetsz vele.
2010. dec. 7. 08:50
Miért nem simogatod magad, vagy a párod aktus közben? Élvezhettek úgy egyszerre.... ugyanúgy.... gondolom szoktál önkielégítést végezni, ismered a tested, tudod mi a jó Neked... magadat izgatni közben szinte minden pozitúrában lehet.. és a férfiak szeretik is nézni... vagy frusztrál Téged?
8. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2010. dec. 6. 23:02
Elárulom neked, hogy a nők nagy többsége nem képes a hüvelyi orgazmusra. Még az sem bizonyított teljesen, hogy létezik önálló hüvelyi orgazmus. Arra nem gondoltál esetleg, hogy aktus közben párod vagy te izgasd a csiklódat és így sokkal könnyebben eljutsz te is a csúcsra? Nem kioktatásként mondom, csak furcsának találom, hogy vannak nők, akik várják a csodát, de nem mernek magukhoz érni, hogy nekik is jó legyen.
7. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - Kispiros90)
2010. dec. 6. 22:57
A lelkeddel?? Talán nagyon megakarsz felelni neki, görcsölsz...!? Ez lehet a hiba? Nem kell oda vibri, izgasd te magadnak az ujjaddal, míg a párod "bent van".. így együt élvezhetek, ha ügyes és megtud várni. Vagy van a za gyürű ami rezeg, rákell húzni a férfinak... és az ott megteszi a hatáást.... ;-)
2010. dec. 6. 20:49

Azt hiszem itt mindenki félreért engem..Nekem sem túlságos a kedvencem ez a tárgyi dolog...engem annyira nem is zavar inkább a páromat...és az hogy ne szeretnénk egymást és ne lenne erotikus az egész és "összefonódó " ahogyan előttem írták..tévedés..Forró és erotikus..de valami nincs rendben a lelkemmel azt hiszem itt a bibi..

Köszi a könyvajánlást

2010. dec. 6. 20:46

Anne Hooper

Kama Szutra

A 21.Századi szeretőinek ez a könyv címe itt mindent leírnak képel plusztálnak

inkább ezt vedd meg jobban jársz :)

Nekem meg van és csak ajánlani tudom

2010. dec. 6. 20:43

Nem tudom engem a mű dolgok nem vonzottak soha

de az orgazmus a hüvelyi tanulható, minden nő képes rá csak meg kel tanulni hogyan.

2010. dec. 6. 20:42

Orgazmust az agyunk inditja. Ha gondolod, olvasd el figyelemmel a Kama Szutrat. Abbol sokat lehet tanulni. A gondolataink rahangolodasa igen fontos dolog , az intim erzesek osszehangolodasa, nem csak a fizikai aktuson mulik, Az agyunk a legfobb sex alkatreszunk!

Az szeretet, az egymashoz valo vonzodas a kozos megertes, aszeretet teljes egymas simogatasa, megosztani egymassal hogy ha hol simogassa, hogy neked mikor jobb es neki ugyszinten... az egymasra hangolodas, az egymas szeretese , es azon igyekezni, hogy tarsunknak jobb legyen, azt viszonozza tarsad... A sex nem csak fizikai aktus, hanem ket szereto lelek es test osszefonodasa.

Talan meg meg nem kellene mechanikai jatekokkal probalkozni, de ha megis akarjatok kiprobalni, az rajtatok mulik...

2010. dec. 6. 20:35
Ugyan én még nem találkoztam vele, de nem lehet rossz :)
2010. dec. 6. 20:28

Sziasztok..

A párommal kicsit bajban vagyunk mert nem nagyon vagyok képes hüvelyi orgazmusra..nagyon sokszor próbálkoztunk de nem megy..ő sikeresen elélvez én meg hoppon maradok. Persze ki elégít utána..vagy épp előtte:) de jó lenne együtt élvezkedni. Kicsit átnézegettem a sexshopokat és találtam olyat hogy csikló vibrátor..amit elméletileg "csipeszelni" kell aktus közben és az a vegyes hatás miatt orgazmust idéz..persze kell egy férfi is hozzá..:)

Vannak vélemények? használ ilyet valaki? megéri megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook