Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 10éves fiamnak milyen társasjáték ötletetek? Amiről biztosra tudjátok hogy klassz. fórum

10éves fiamnak milyen társasjáték ötletetek? Amiről biztosra tudjátok hogy klassz. (beszélgetős fórum)


2010. dec. 6. 23:29
Hotel-nagyon szeretjük.
2010. dec. 6. 22:42

Sziasztok!

Én a Game of Life-ot is nagyon szerettem. Csak ma már nincs, aki játsszon velem.:(

A Honfoglaló tényleg jó, csak talán egy kicsit nehéz.

Annyi játék van már a boltokban, hogy én csak ámulok!

Vannak pl. közlekedéses társasok is, az is igazán hasznos lehet!

6. Tücke (válaszként erre: 3. - Tücke)
2010. dec. 6. 20:45
szóval nem SÓ hanem JÓ :DDDDDDDDD gépelni majd megtanulok
2010. dec. 6. 20:42
Én tavaly szópárbajt vettem a 11 éves fiamnak.Nagyon jó szerintem.Tanít és szórakoztat
2010. dec. 6. 20:40
lego ramszesz piramisa társas? (3843-as készlet)
2010. dec. 6. 20:39
a rizikó is nagyon só stratégiai játék:) és persze a monopoli meg a gazdálkodj okosan mostani verziója is ami a mostani világot ábrázolja:) bár én a rizikóra szavazok mi is még mindig játszunk vele pedig igen csak 28 éves a férjem én meg 27 :)))) a testvérem meg 25 :) a rizikó az egy igazi jó kis csatározásról szóló játék és logikai is:D
2010. dec. 6. 20:34
Az enyém is 10 éves és teljesen rá van kattanva a Honfoglaló nevű játékra. Interneten is azt játsza. A haverjának van meg a társas, de nagyon szeretik. Okos, értelmes játék, sokat lehet belőle tanulni.
2010. dec. 6. 20:26
10éves fiamnak milyen társasjáték ötletetek van amiről biztosra tudjátok hogy klassz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook