Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a gőzmosógépedről? fórum

Mi a véleményed a gőzmosógépedről? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 30. 06:48
Itt van egy kézikönyv: [link]
2012. aug. 30. 06:47
A gőzfrissítés funkció szuper rajta. Vasalni sem kell utána. :-)
9. c27c71e957 (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2010. dec. 10. 18:26
Ahha, időközben én is megnéztem...csak azt nem tudom, hogy milyen szerepet kap itt a mosópor, ill. annak kiöblítése, vagy nem is kell?
2010. dec. 7. 05:48
a ruhafrissitő funkciómiatt tetszene, sok esetben nem lesznek fizikailag koszosak a ruháim, mégis mosom őket és sajnálom a szinüket anyagukat
7. pepi2 (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2010. dec. 6. 23:51

hát tényleg jó lenne találni valakit, akinek van ilyen kütyöje, engem pl az érdekelne, mennyivel jobban "roncsolja" ez a ruhákat? vagy épp ellenkezőleg?

amúgy miért pont ilyet vennél? a hagyományossal mi a baj?

2010. dec. 6. 21:16

Gőzmosás

A gőz könnyen átadja a hőenergiát, és átnedvesíti a ruhákat. Az erős felületi megkötés révén könnyen semlegesíti a kellemetlen szagokat. Negatív ionokat tartalmaz, ezért csökkenti a ruhák statikus elektromosságát.


Gõzfrissítés funkció

A gőz fellazítja a gyűrődéseket, majd felfrissíti a textil szálait. A ruha ezáltal simább és puhább lesz, mint hagyományos mosással. A gőz hatékonyabban távolítja el a szagokat is, mivel mélyen a szálak közé hatol, és megsemmisíti a mikroszkópikus részecskéket, melyek a kellemetlen szagokat okozzák.


ezeket találtam róla

2010. dec. 6. 20:41

nekem sincs még, de most hallottam hogy van ilyen és kéne vennem új mosógépet éppen, kiváncsi lettem.


gőzmosógép nem gőztisztitógép

2010. dec. 6. 20:28

Ez micsoda? :)

Nem gőztisztító gépre gondolsz?

2010. dec. 6. 20:26
hát őszintén fogalmam sincs nem is tudtam hogy van ilyern bár én az indesitemmel tökéletesen meg vagyok elégedve:)
2010. dec. 6. 20:24
Sajnos nem ismerem hogyan funkcionál és az árát sem tudom. Ha tudsz róla valamit, írj pár sort, mert nagyon felkeltetted az érdeklődésemet.Köszi
2010. dec. 6. 20:20
Sziasztok , kinek mi a tapasztalata a gőzmosógépekről? Megéri az árát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook