Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? fórum

Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
214. a19df63bf9 (válaszként erre: 211. - Evi218)
2007. okt. 24. 13:53
mert én úgy értettem,hogy ezek után te még vele vagy.Na de elolvastalak mégegyszer és most meg nem értem,hogy otthagytad vagy nem?!ne haragudj,nem vagyok ám ilyen nehéz fejű..de ez most tényleg nem világos-jahajj...
213. lalehan
2007. okt. 24. 12:43

Sziasztok!

Rábukkantam erre a fórumra, és most megosztanám veletek a saját történetemet.Éppen egy válás elején vagyok, a férjem egy hónapja költözött el.Az első 3 napban nagyon a padlón voltam, mert csak magamat okoltam, és nem tudtam, hogy milyen hazug alak is valójában az a férfi, akinek addig minden szavát elhittem, és felnéztem rá az általa fennen hirdetett eszmék miatt miatt ( buddhizmus, tisztaság testben és lélekben stb. nem részltezem.)Olyan szinten hittem benne, hogy mások ellenvéleménye, kételkedései alkalmával mindig védelmére keltem.Mivel közös vállalkozásban vagyunk, így mindennap találkozunk azóta is, az lett gyanús, hogy az elköltözése körüli napokban többször is hallottam tőle, hogy"nincs egy normális gönce sem, új ruhákat kéne vennie".Amikor már szöget ütött ez a fejemben ( nyilván valakinek nagyon tetszeni szeretne)elhatároztam, hogy ennek utánajárok.Ekkor jönnek azok a módszerek, amikhez nem szívesen, de kénytelen vagy nyúlni, mert hirtelen ráébredsz, hogy átvernek.Amikor közös programra ment a gyerekekkel ( ez egybeesett a megvilágosodás pillanatával )fogtam magam és elmentem abba a lakásba,ahová költözött és amely egyébként szintén közös lakásunk, tudtam, hogy fogok találni nőre utaló jeleket.Ott volt szépen összepakolva a sok új cucc, és már majdnem távoztam, amikor felfedeztem egy táskát, na abba belenézve már azt is tudtam ki a drága harmadik. Volt benne két fehérnemű szett és egy női poncsó.A kedves alkalmazottam, akiben egyébként mindig megbíztam a munkája miatt, az előtte való napokban még tőlem kérdezte, hogy hol lehet kapni poncsókat, mert én biztosan tudom és ő annyira szeretne egyet. Képzelhetitek azt a pillanatot!Felhívtam a csajt és megkérdeztem, hogy nem akar-e nekem mondani valamit.Azonnal zavarba jött, és a hangjából tudtam, hogy igaz. Tagadta, mire megnyugtattam és azt mondtam neki, hogy csak azért keresem, mert felhívtak, hogy viszonya van a férjemmel."Jaj, tudod mindig összehoznak valakivel" Aztán felhívtam a férjemet, hogy ha lefektettem a gyerekeket, jó lenne, ha átjönne és megbeszélnénk, hogy kivel is van viszonya." Ja, jó." Ezután beszéltem még a csaj volt élettársával, akivel egyébként benne vannak egy házépítésben és akivel valami mondvacsinált ok miatt a mi sztorink elött kb. 2 héttel költöztek szét, és aki beszámolt arról, hogy mióta szétmentek, azóta még 4-5 nevet felsoroltak neki az addig hallgató ismereősök, hogy kivel volt még a lány.A nevek között egyébként szerepelt a sógornőm férje.A sógornőm legjobb barátnője ez a csajszi, és állítólag akkor voltak együtt, amikor a sógornőm még a fővárosban dolgozott és viszonylag a kapcsolatuk elején voltak, házasságról akkor még nem volt szó.Nem tudom igaz-e, nem bizonyítható. A sógornőm egyébként tudott a viszonyukról, mint kiderült utóbb.A srác egyébként azt mondta, hogy tagadni fognak. Tehát átjött a férjem,és valóban tagadni próbált, de nem hagytam, mondtam, hogy bizonyítékom van.És akkor beszámolt még a többi félrelépéséről is. Az első már kb. 5 éve volt és az sem egy alkalmas volt, akkortájt lett vége, amikor megfogant a második lányunk. Aztán ezt nehezen dolgozta fel magában, de olyan jól sikerült a szentemnek, hogy utána még voltak egy éjszakás kalandjai is. az utóbi két-három évben többször is volt gyanúm, rá is kérdeztem, de mindig állította, hogy képzelgek.Mivel annyira idealizáltam, hogy nem is tudtam volna elképzelni, hogy ha rákérdezek, akkor is hazudik, hittem neki.Nyilván hinni is akartam. Aztán a mostani viszonyával kapcsolatban összeálltak a képek, hogy mi minden volt még gyanús, csak elhessegettem magamtól a rossz ézéseket és elaltattam az intuíciómat, amikor ezt nem lett szabad.PL.: elmennek ebédidőben enni együtt ( miért ne, annak a szegény alkalmazottnak is kell ebédelnie vmikor,addig én maradok a boltban.)Nyugodtan furikázzon csak a mi autónkkal, úgyis cégügyeket intéz.Este 9-kor jött a csajtól a férjemnek egy sms, hogy "Jazz?"( Ez egy krimó.)A férjem már félig aludt, de szóltam neki, hogy mit üzenget ilyenkor a csaj,mire kikapta a telefpnt a kezemből.A sajátomon visszaüzentem neki, hogy minek hívogatja, amikor láthatta egész nap bent, hogy hullafáradt.Akkor fel akart hívni, nyilván, hogy kimagyarázza magát, de nem vettem fel.Aztán amikor nyaralni indultunk, tőle kértük kölcsön a kameráját, és ő az indulás reggelén hozta el, és az volt az egyetlen olyan igazi rossz érzés, amikor kinéztem az erkélyen és azt gondoltam, hogy mi a túrót pipiskedik még ott a gyerekeim és a férjem mellett, amikor mi mindjárt indulunk.Aztán a nyaralás alatt megbeszéltük, hogy viszünk neki vmi apróságot ajándékba, és az én drágalátos párom végül egyedül ment vissza a bazárba, hogy megvegye az apróságot. A történt része még, hogy mivel itt hárman dolgozunk, a nőci két oldalról is hallhatta a házasságunkban maglévő problémákat.Ő is megosztotta velem a gondjait, tanácsokat adtam neki, könyvet kapott tőlem kölcsön, amely segíthetett az anyjával kapcsolatos problémáinak megoldásában, úgy megbíztam benne, hogy leírni nem lehet.Úgy gondolom, hogy akkor kellett volna kilépnie, amikor a férjem bepróbálkozott nála, vagy legkésőbb amikor engesett neki. Persze neki kellett a havi 120 is, amit én fizettem neki.Egyidőben azzal, hogy kiderült minden, az is felmerült, hogy lehet, hogy terhes,ami neki persze kapóra jönne mert az építkezésben jól jönne neki a szoc.pol.A férjemnek meg mondtam erre, hogy írja ki vastag filccel a homlokára, hogy balek.Végső soron a másik sráccal az volt a valódi problémája a csajnak, hogy nem akar 8 év után sem nősülni, meg gyereket.A csaj meg még a színvallás előtt anyámnak egy városi rendezvényen azt mondta, hogy jaj, már ő is annyira szeretne gyerekeket.Hozzáteszem a lányaim bejártak a boltba és szerették Anikót, játszott velük ilyesmi. Most megmondtam, hogy megtiltom, hogy a férjem a közelébe is vigye ennek a hazug nőszemélynek őket.Elmondtam a férjemnek, hogy ne is várja, hogy nem fogom elmondani, hogy acsaj azért nincs már az üzletben, mert hazudott és csalt, tudja jól, hogy a lányokat úgy nevelem ( ő eddig nemigen vette ki a részét a dologból, csak mióta kötelező is ), hogy ha valamit rossul csinálnak vállalják. Nem is tagadnak le soha semmit, a nagyobbik a suliban, ha benne van vmi csínyben, elsőnek jelentkezik, hogy igen benne volt, nem sumákol otthon sem.Erre a férjem félteni kezdte a lányok lelkivilágát ( nyilván hosszútávra tervez )és még azt mondja, hogy inkább fényezzem előttük a csajt. Persze. Más sem hiányzik nekik, mint az a női minta, hogy ha hazudnak, csalnak és taktikáznak, akkor azzal célz érhetnek, hiszen az apjuk is egy ilyen nő mellett döntött.Nem hülyék , csak kicsik, előbb-utóbb kiderül mi is volt és akkor még azt is meg kell élniük, hogy az anyjuk is hazudott nekik, amire eddig nem volt példa.Világossá tettem, hogy nem fogom őket ellene nevelni ( apu), de azt ne várja, hogy megkönnyítem a dolgát azzal, hogy még én hazudok a csajjal kapcsolatban. Édesgeti magához a gyerekeimet, közben meg majd' megmondtam minél fogva vezeti az apjukat, úgy, hogy az már nem is látja mi folyik körülötte.

Szóval én azt mondom, hogy ne hallgattassátok el a megérzéseiteket, figyeljetek fel mindenre, ami csak egy röpke pillanatra is megakasztja a gondolataitokat és akkor sem kell elhinni mindent, ha hinni akartok és ha nem vesztek be minden fennkölt dumát, akkor nem jártok úgy, hogy egyszer csak kiderül, hogy valójában nem is tudjátok kivel éltek évek óta.

212. syria (válaszként erre: 207. - Evi218)
2007. okt. 24. 10:19
Igazán elegáns, frappáns eljárás, gratulálok. Meg ahhoz is, hogy nem hittél az ígérgetéseinek!
211. Evi218 (válaszként erre: 210. - A19df63bf9)
2007. okt. 23. 23:53
ugyan.. miért? :)
210. a19df63bf9 (válaszként erre: 209. - Evi218)
2007. okt. 23. 20:05
Furcsa lány vagy..
209. Evi218 (válaszként erre: 208. - 22b83e8961)
2007. okt. 23. 17:49
Azóta már régen :)
208. 22b83e8961 (válaszként erre: 207. - Evi218)
2007. okt. 23. 12:07
És azóta boldog vagy????
207. Evi218
2007. okt. 23. 11:20

Az én történetem..:


Egy barátnőm rajtakapta a páromat, amikor felregisztrált egy ismerkedős oldalra. Először nem tudtam, mit tegyek.. magamat hibáztattam, h biztos nem vagyok elég jó neki, kevés vagyok, miegymás.. Aztán úgy döntöttem, regisztrálok én is, és szembesítem saját magával :)

Álnéven, álképpel voltam fent.. beszélgettünk, és néhány óra múlva már randiztunk is :))

Amikor meglátott, szóhoz sem jutott.. csak hebegett össze-vissza.. "beszéljük meg"..

..én pedig csak annyit mondtam, hogy innentől kezdve nincs miről beszélnünk.

Napokig-hetekig hívogatott..:" Ne, ne csináld ezt, soha többet nem fordul elő, tudod hogy szeretlek"

(később kiderült, hogy az összes nőjével ezt csinálta, sosem volt neki elég egy)

..viszont az a földöncsúszva, hisztizve történő bocsánatkérés jót tett az önbizalmamnak :)

206. 22b83e8961 (válaszként erre: 204. - A19df63bf9)
2007. okt. 22. 13:44
Aranyos vagy de tényleg.Annyira szomorú vagyok,hogy az már fáj.Megyek dolgozni de már jön is a következő kérdés,hogy oldom meg a gyerekek felügyeletét??Hát ez van.Ha mégis megtalálnád a boltot ahol ilyen pasit lehet venni, szólj.
2007. okt. 21. 20:55
Ha félrelép, egye is meg amit főzött, akarná a jó fene lebuktatni vagy visszaszerezni !
204. a19df63bf9 (válaszként erre: 203. - 22b83e8961)
2007. okt. 21. 20:29
Szegény kicsi szívem!!Bárcsak tudnék venni neked a közértben egy jó királyfit!!
203. 22b83e8961 (válaszként erre: 202. - A19df63bf9)
2007. okt. 21. 17:48
Talán elhamarkodtam azt a mondatot egy kicsit.
202. a19df63bf9 (válaszként erre: 197. - 22b83e8961)
2007. okt. 21. 16:31
Örülök,hogy gyógyul a szíved!Én is sokkal jobban vagyok manapság már.Jönnek a húgomék 1 hónap múlva-már nem láttuk egymást kb:2 éve..nagyon várom,hogy jól megölelhessem!Most erre készülök.
201. 22b83e8961 (válaszként erre: 200. - Syria)
2007. okt. 19. 12:00
Szia Syria örülök,hogy hallok felőled.ÉN mindig csak skorpiót vittem a hátamon?Lehet.
200. syria (válaszként erre: 199. - 22b83e8961)
2007. okt. 19. 11:22

Te magad adtad meg a választ: mert ilyen a természete. Mint a tanmesében.

A skorpió át akar kelni a folyón, de nem tud úszni, ezért megkéri a békát, vigye át a hátán. A béka nem akarja:

- Te skorpió vagy, meg fogsz marni, s akkor mindketten odaveszünk.

- Ugyan, dehogy foglak megmarni, csak vigyél át.

A béka rááll, elindulnak, már a folyó közepén járnak, amikor a skorpió megmarja a békát. A béka annyit még tud kérdezni:

- Azt ígérted, nem marsz meg, mégis megtetted. Miért?

Mire a skorpió:

- Nem tehetek róla, ilyen a természetem.

199. 22b83e8961 (válaszként erre: 198. - 6a062297d0)
2007. okt. 19. 10:16
Nem volt neki már megbuktattam.Csak most érdekelne mégis miért vannak olyan férfiak is akinek mindent megadsz mindent megteszel de tényleg és mégis vadásznak.Gondolom ennek egy oka van mert ilyenek és nem tudnak kibújni a börükből.
198. 6a062297d0 (válaszként erre: 195. - 22b83e8961)
2007. okt. 18. 20:10
Az a véleményem, hogy ha van egy csepp esze, akkor sehogy!
2007. okt. 18. 19:55
Ha hó!!!!Ma egy kicsit már jobban vagyok.
196. 22b83e8961 (válaszként erre: 194. - A19df63bf9)
2007. okt. 15. 14:22
Én nem értem az ilyen fajta nőket esküszöm.Mért jó ez nekik!?.....
2007. okt. 13. 19:57
Ha van ezen a lapon férfi várjuk ám az ő véleményét is a témával kapcsolatban minden érdekel minket.
194. a19df63bf9 (válaszként erre: 193. - 22b83e8961)
2007. okt. 9. 19:36
csak sajnos menet közben elment az étvágya!megtalálhatta volna valami éhesebb fene is!
193. 22b83e8961 (válaszként erre: 192. - A19df63bf9)
2007. okt. 9. 19:00
A fene ette meg biztos.
2007. okt. 9. 13:38
Azért mégiscsak szép az élet:nyuszifül gyomortükrözésen járt a mérhetetlen anorexiának meglett az eredménye..sajnos már jobban van.
191. 22b83e8961 (válaszként erre: 190. - A19df63bf9)
2007. okt. 5. 14:22
aranyos vagy de az nekem is van
190. a19df63bf9 (válaszként erre: 185. - 22b83e8961)
2007. okt. 5. 10:23
Nekem van pár felesleges "jóm"="jó pár kilóm!":-)Az nem kell?Szívesen adom ám!!!:)))))
2007. okt. 5. 09:43
nekem ez már magas
188. a19df63bf9 (válaszként erre: 187. - 22b83e8961)
2007. okt. 4. 20:54
tényleg!!!és....?
187. 22b83e8961 (válaszként erre: 186. - Delete)
2007. okt. 4. 16:30
és????
186. Delete (válaszként erre: 185. - 22b83e8961)
2007. okt. 3. 20:25
a jövöm csupa-csupa jóság! gyere állj mellém és …..
185. 22b83e8961 (válaszként erre: 182. - Sasfioka)
2007. okt. 3. 20:22
Megjegyzem a két mondatot.Igen remélem eljön az az idő de addig nagyon sok jónak kell még rárakodnia.Ha van valakinél feleslegben "jó"DOBJA MÁR RÁM!KÖSZI
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook