Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? fórum

Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
244. a19df63bf9 (válaszként erre: 242. - 22b83e8961)
2007. okt. 28. 14:11
és mit érzel:hiányzik?Vagy inkább nem is személy szerint ő,hanem valaki,aki "társ"?
2007. okt. 27. 18:06
Sehogy, ki kell adni az utját.
242. 22b83e8961 (válaszként erre: 241. - A19df63bf9)
2007. okt. 27. 17:55
Nem tünt fel neki,hogy két hónapja nem vagyunk együtt.Mert nekem igen.
241. a19df63bf9 (válaszként erre: 238. - 22b83e8961)
2007. okt. 27. 15:14
Na itt az újabb hazugság a sorban-hátha erre már vevő leszel?!
2007. okt. 26. 17:20

mindet=minket


tégyleg az lesz az ésszerű ha ma már nem írok

2007. okt. 26. 17:19

na már írni sem tudok:

ütetetet=üzenetet nem tudom,hogy tudtam így félre gépelni bocsánat biztos az idegesség

238. 22b83e8961 (válaszként erre: 237. - Lalehan)
2007. okt. 26. 17:17
Ó ma kaptam egy ütetetet miszerint én mindent félre értek.Csak azért csinálja az a másik nő,hogy mindet szétszedjen.Na erre varjál gombot.
237. lalehan (válaszként erre: 236. - 22b83e8961)
2007. okt. 26. 14:10

Persze, hogy nem.Rengeteg vitánk, csúnya veszekedésünk volt.Csak hát hogyan lehet együttélni normálisan, ha azt kapod mindig, hogy te ne szólj bele, nem tartozik rád.Foglalkozz csak a gyerekekkel.Téged meg érdekelnének a vele történt napi dolgok, ha gond van szeretnél segíteni és várod állandóan, hogy megkérdezze, hogy te hogy vagy, veled mi történt, bánt-e valami estleg, vagy csak szeretnél a pároddal beszélgetni a nap végén, mert végül is jobbára az egész napodat a gyerekeidel töltötted.A férjemet még arra is figyelmeztetni kellett, hogy a saját húgától kérdezze meg, hogy hogy van, mert gyereket vár és nem problémamentes az állapota.

Nemrég olvastam, hogy egyetlen szexuális aktussal 7 évre magára veszi az ember a másik karmáját.Nem csoda, hogy őurasága kifordult magából.

236. 22b83e8961 (válaszként erre: 235. - Lalehan)
2007. okt. 26. 12:27
Biztos nem ok nélkül lettél ideges sem ha már csak belépett a lakásba.Tudjátok olyan szomorú ez.Olyan nehéz az élet és minden már és pont azokat kell bántaniuk ezeknek a nyavajásoknak akik szeretik őket!?.Én ezt nem fogom fel.Mire jó ez.Hazudozni stb...Miért nem tudnak öszinték lenni az emberek egymáshoz?Annyi minden más lehetne.Egy pici szeretettel odafigyeléssel.Én ezt nem értem.Ha bár ha arra gondolok,hogy én mindig jó szivű voltam talán ezért jutottam ide mert mindenkinek jót akarok tenni.Az ilyen embereket használják ki a legjobban.Ez nagyon tud fájni.
235. lalehan (válaszként erre: 234. - A19df63bf9)
2007. okt. 26. 11:47

Nem félek attól, hogy a gyerekek előtt kitörnék, mert arra figyelek, hogy őket megóvjam amennyire csak lehet. Egyenlőre még suliban és az oviban sem látják, hogy bármilyen negatív fordulat állt volna be náluk.A nagyobbik tegnap nyert egy városi énekversenyt, jól halad a rajz-festészet órákon is és furulyán is. Igazi kis érzékeny művészlélek, úgyhogy tudom, nagyon kell óvnom. A felmérői is jól sikerülnek. A kicsi hasonló beállítottságú, ráadásul még csak 5 éves, így nem is értené. Ő az aki jobban ragaszkodik az apjához, mint a nagyobb és akire "apuci" azt mondta nem is akarta igazán. Még szebb a dologban, hogy apa is őhozzá húz jobban, nyilván a kicsi ragaszkodása váltja ki belőle.Még egyszer azt is mondta, hogy gondolt rá, hogy elvigye.Pont ő.Mondtam neki, hogy ugyanezzel a lendülettel felejtse is el a dolgot, mert ha megpróbálja párosával állítok önként jelentkező tanúkat az életmódját igazolandó, és akkor még a láthatást is csak akkor engedem, ha a jelenlétemben történik.Meg hát tudja is, hogy ez csak egy szókásos kósza gondolata volt, hiszen mi a fenét kezdene vele, amikor azt sem tudja mit akar csinálni a közeljövőben, meg hogy hol fog lakni.Mit képzel, majd a szotykája nevelgeti?!Múltkor elvitte őket szombat reggeltől vasárnap délig ( először 4 órakor történő visszahozatalról volt szó ) vidékre és amikor megjöttek azt mondta, hogy "majd'leszakadt a f...m".Mondtam neki, hogy hja kérem, ilyen ez, és én évek óta csinálom gyakorlatilag egyedül.

A stresszt kiadtam az első három napban, amikor még nem tudtam, hogy egy hazugsággyáros költözött el és bánkódtam. Azóta csak két rossz éjszakám volt.A nagymamám, aki 79 éves nagyon bölcsen csak annyit mondott: kislányom, neked itt a két gyerek, rájuk és miattuk magadra vigyázz, ha a férfi menni akar, mehet a p...ba. Az, hogy itt az üzletben simán beszólhatok, szintén stresszoldó hatású. A barátnőim kérdezték, hogy legalább lenyestem-e egy pofont a csajnak. Nem, mert arra sem érdemes. A férjemen meg röhög az egész város, hogy egy olyan hírhedt nővel állt össze, mint ez.Eddig még mindenki azt mondta, hogy az én életem csak sokkal nyugodtabb lesz ezután.És ez tuti is, mert eddig ha csak belépett a lakásba, már ideges lettem.

234. a19df63bf9 (válaszként erre: 233. - Lalehan)
2007. okt. 25. 23:08
én biztosan nem tudnám az én nyuszifülemet a közelemben elviselni.Nem félsz attól,hogyha valahogy nem adod ki magadból ezt a felgyülemlett stresszt-egyszer csak akkor törsz majd ki amikor nem lenne szabad pl a gyerekek előtt?Vagy csöndesen megőrűlsz egy kicsit?
233. lalehan (válaszként erre: 232. - 22b83e8961)
2007. okt. 25. 22:11
November 3. hetétől nem fog. Sajna addig kerülgetjük egymást, mivel nekem a gyerekek után kell rohangálnom délután ( ovi, suli stb.), meg könyvelésre időnként.Illetve ügyvédhez.És nem is tudnék hamarabb keríteni valakit, aki tudja mit kell csinálni.Rendelések stb.Hidd el nem nehéz elviselnem. Aki ennyire hazug, aljas, azt nagyon könnyű levegőnek nézni, és a szükségesen kívül nem beszélek vele.
232. 22b83e8961 (válaszként erre: 231. - Lalehan)
2007. okt. 25. 17:17
Hát ez szép!Még jó,hogy ezt nem a gyerekek előtt mondta.Szényelje magát!Bár ha lett volna szényen érzete ezt meg sem teszi.Remélem a pi...a már nem dolgozik nálad.
231. lalehan
2007. okt. 25. 14:49
Ja! És azóta már azt is mondta a drága, hogy ő nem is igazán akarta a gyerekeket, "talán az elsőt igen, de a másodikat már nem "-mondta. Akkor hogyan lettek?
230. lalehan (válaszként erre: 229. - 22b83e8961)
2007. okt. 25. 14:46
Igen,tudom, végigolvastam a fórumot.A gyerekek témáról a vers után azért írtam, mert nálunk sajna a gyerekek apjáról van szó.
229. 22b83e8961 (válaszként erre: 223. - Lalehan)
2007. okt. 25. 13:37
Szép a vers.Köszönöm.Ez az ember aki ezt csinálta velem nem a gyerekeim apja.Csak együtt jártunk három évig.Egyszer majdem megint bedöltem neki de nem!!!!!!Az ilyen ember nem változik meg és úgysem biznék benne.Majd talán végre jön valaki aki két gyerekkel is elfogad és öszinte.És ekkor felébredtem és bilibe lógótt a kezem.Mert ilyen nincs.
228. lalehan (válaszként erre: 226. - Syria)
2007. okt. 25. 12:59
Köszönöm én is.Ezt észben és szívben fogom tartani.
227. a19df63bf9 (válaszként erre: 226. - Syria)
2007. okt. 25. 11:37
ez nagyon szép,nagyon örülök és köszönöm,hogy megosztottad velem/velünk!!!!!És igazad van a bevezetődben és kár hogy a férfiak ezt nem értik vagy csak nagysokára látják ezt be!Az a híres férfiagy,az..
226. syria (válaszként erre: 223. - Lalehan)
2007. okt. 25. 10:47

A fórumon olvasható élethelyzeteket - túl a megcsaltak kínjain - iszonyú nehézzé teszi még két dolog. Az egyik az, amit a vétlen gyerekek élnek át 1-2 felelőtlen, élvhajhászó barom felnőtt miatt.

A másik meg a bizalom. Ha egyszer oda lesz, el sem tudom képzelni, hogyan lehet túllépni. Ha meg is bocsát az ember, a hétköznapok hogyan tudnak tovább úgy működni, hogy a gyanú ne merüljön fel egy-egy kétes, vagy annak látszó helyzetben. Hogy az ember hátsó agyában ne motoszkáljon ott a kétség: már becsapott, miért biztos, hogy nem teszi meg ismét? Goethe Életszabálya mellett talán Garai Gábor BIZALOM című sorai segíthetnek.


Ha százszor is becsapnak és ezerszer

csalódom abban, kinek szívemet,

mint álmából a rózsát, kitakartam,

s ha épp az árul el, kit életemmel

fedeztem én,

s ha tulajdon fiam

tagad meg,

és ha nem harminc ezüstért,

de egy rongy garasért adnak el engem

barátaim,

s ha megcsal a reménység,

ha kudarcaim térdrekényszerítenek

és elátkozom már, hogy megszülettem,

s ha csak a bosszút hizlalja a hála híveimben,

s ha rágalom kerít be, -

akkor se mondom, hogy nem érdemes!


Akkor se mondom, hogy nem érdemes

hinni az emberben, akkor se mondom,

hogy megélek magam is, néptelen

magányban, mert irgalmatlan az élet. -


De csöndes szóval, eltűnődve mondom:

bizalmam sarkig kitárult kapu,

nem verhet rá lakatot a gyanú;

ki-bejár rajta bárki szabadon.

Egy besurrant csaló tiszteletére

nem állítok őrséget tíz igaznak!


Kit tegnap itt a gyöngeség bemocskolt,

megtisztálkodva ma betérhet újból;

ki kétélű késsel jött ide ma,

köszönthet újra tiszta öleléssel!


Nem, nem a langy irgalmat hirdetem.

Nem hirdetek bocsánatot a rossznak,

kegyelmet a hazugnak,

nem tudok

mentséget a könnyes képmutatásra,

s az öngyilkos szenvelgést gyűlölöm,

akár a nyers önzés orvtámadását.


De hirdetem, hogy bűneink múlandók!

Mint a mammut és az ősgyík, a múltba

porlad a gyűlölet és a gyanakvás;

dühünk lehűl,

csak szerelmünk örök.


S halandó gyarlóságai között

csupán maga az ember halhatatlan.

Kérlelhetetlen gyötrelmei ellen

irgalmas vára bizalomból épül;

s az önmagával vívott küzdelemben

csak jósága szolgálhat menedékül.

225. a19df63bf9 (válaszként erre: 223. - Lalehan)
2007. okt. 25. 07:02
Amikor az én férjem költözött el a nyuszifüles ügye után egy kis időre-az nálunk is nagyon nehéz időszak volt mindenkinek de különösen a gyerekeknek.És akkor én is azt mondtam neki:majdnem mindegy mit teszel egy másik felnőttel:de nézz csak bele ebbe a két kisfiú szemébe!Sírt a férjem,de nem érdekelt.Örültem,hogy legalább felfogja,mire is akartam kilyukadni.
224. a19df63bf9 (válaszként erre: 220. - Evi218)
2007. okt. 25. 06:56
tutyi-mutyi!Bezzeg akkor nem volt az,amikor más csajszikat akart volna szédíteni!
223. lalehan (válaszként erre: 185. - 22b83e8961)
2007. okt. 25. 01:39

Lejjebb olvashatod az én történetemet, a férjem elköltözése a 35. szülinapom előtt volt két-három nappal, az, hogy rájöttem hazudik 2 nappal utána volt. A barátnőim akkor hétvégén eljöttek felköszönteni és többek között egy képeslapot is kaptam tőlük, ez áll rajta:


Ha egy szép élet vágyát őrzöd,

a múlttal nem szabad törődnöd,

s mindig úgy tégy ha veszteség ér,

mintha ujjászülten élnél.


Mit akar?- kérdd meg minden naptól

és minden nap felel rá akkor;


Tetteidnek tudjál örülni,

más tetteit megbecsülni;

főként ne gyűlölj egy embert se,

s a többit hagyd az Úristenre.


Goethe


Hát ez nehéz két gyerekkel, akiket neked kell vigasztalni és dícsérgetned kell az apjukat, aki valójában egy hazugsággyáros és megszakad a szíved, hogy az 5 éves 3-4 éjjel is- az elköltözése után -bepisil álmában.És a s..fej még megkérdezi, amikor beszélgettek erről, hogy biztos igaz-e.Még ő bizalmatlankodik. Azt hiszi a gyerek kínjait ecsetelve akarod visszaszerezni őt? Már vicc, hogy milyen önteltek egyesek. Vicc lenne, ha nem jutna eszedbe, hogy jaj csak a lányaid nehogy ilyen pasit válasszanak egyszer.

222. lalehan (válaszként erre: 219. - A19df63bf9)
2007. okt. 25. 00:18
Nem, nem, az kéne csak!úgy gondoltam, hátha neked van vmi bővebb véleményed a történetről.
221. Evi218 (válaszként erre: 213. - Lalehan)
2007. okt. 24. 21:03
Nemsemmi..
220. Evi218 (válaszként erre: 214. - A19df63bf9)
2007. okt. 24. 20:57

Igen, elhagytam :))

Ennek már 2 hónapja.. néha felhív hogy megkérdezze; "mit rontottam el?"

Hát milyen férfi az ilyen?

219. a19df63bf9 (válaszként erre: 217. - Lalehan)
2007. okt. 24. 19:19
Na ne,hogy ezt még tudnád bővíteni?!!Akkor a te férjed aztán tényleg"akasztófáravaló"-már elnézést,de ezt így szokták mondani..az én sztorim se semmi,de ez---ez nagyon kiüti az embert!
218. 22b83e8961 (válaszként erre: 213. - Lalehan)
2007. okt. 24. 18:53
Ezen a viágon már minden férfi ilyen?!....Nincs senki akinek a család szeretet és szerelem jelent valamit?????Hát ezek mind a farkuk után mennek?!..Azt hiszem ez mind költöi kérdés.Nekem is jön itt az ex,hogy minden jó lesz ő nem csalt meg csak azt hiszem.Hidjek már neki.Én meg nem merek.Vajon miért?
217. lalehan (válaszként erre: 216. - A19df63bf9)
2007. okt. 24. 15:02
Ugye? Esetleg bővebben?
216. a19df63bf9 (válaszként erre: 213. - Lalehan)
2007. okt. 24. 14:02
JÉZUS MÁRIA!!!!!!!!
215. a19df63bf9 (válaszként erre: 214. - A19df63bf9)
2007. okt. 24. 13:56
Nohát gratulálni meg el is felejtettem nagy összevisszaságomban!!Ilyen frappáns reagálással,amit véghezvittél,-még nemigen találkoztam!:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook