Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? fórum

Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? (beszélgetős fórum)


64. évi75
2007. szept. 7. 18:21
én is csak eröt és kitartást kívánok neked!nehéz, de nézz másik pasi után, aki megérdemel téged!
63. 22b83e8961 (válaszként erre: 62. - 91d4989ab9)
2007. szept. 7. 18:10
Komolyan mondom nagyon jól esik,hogy így törödtök velem.Köszönöm.
62. 91d4989ab9 (válaszként erre: 56. - 22b83e8961)
2007. szept. 7. 17:48
Szia, :(((((((((( kár hogy igazad lett, úgy sajnálom.... légy erős, kitartás!:((((((((
61. 22b83e8961 (válaszként erre: 60. - Syria)
2007. szept. 7. 17:44
Megszereztem 3percre a mobilját.
60. syria (válaszként erre: 58. - 22b83e8961)
2007. szept. 7. 17:40
Ne keseredj el, nem kell egy év, hogy ne sajogjon úgy, mint most. Engem is érdekelne, hogyan sikerült.
59. évi75 (válaszként erre: 56. - 22b83e8961)
2007. szept. 7. 15:22
szia!tudom,hogy több embernek is elmesélted a történetet, de végig olvastam az egész oldalt, és nagyon kíváncsivá tettél!hogy sikerült megbuktatni?mi volt? meséld el!
58. 22b83e8961 (válaszként erre: 57. - Syria)
2007. szept. 7. 14:58
Igen jó,hogy túl vagyok rajta.Viszont nagyon fáj tudom az idő...csak már lenne egy évvel később.
57. syria
2007. szept. 7. 14:24
Gondolj arra, hogy végre túl vagy rajta. És már csak azért sem érdemes megbocsátani, mert aki egyszer galád, az másodszor sem fog gondolkozni.
2007. szept. 7. 13:16

Mindenkinek aki írt erre az oldalra!!!!!!!!


Megbuktattam.Köszönöm mindenkinek és főleg"Cipének",hogy segíteni próbáltatok.Én nem tudok megbocsátani és nem is akarok mert aki ilyet tesz a másikkal és még éveken át áltatja hitegeti az nem ember az egy féreg.Nagyon fáj és nem lehet leírni az érzést de nem bocsátok meg.Tegnap derűlt ki minden.Aki ezt nem élte át nem tudja milyen.Borzalmas az jut eszembe amit egy filmből hallottam megcsalás kapcsán és ez rám 10000000xigaz olyan helyeken fáj az embernek amiről eddig nem is tudtál.És ez így van.mindenkinek nagy puszi most nagyon jól jönne az ölelésetek!

55. syria
2007. szept. 7. 09:15
Nyugi, el fog jönni az idő, amikor már nem fog fájni.
54. mia74 (válaszként erre: 53. - F50059728b)
2007. szept. 7. 07:56
én is mindig azt hittem, hogy túl vagyok rajta. Eltelt 8 hónap és még mindig fáj:(
53. f50059728b (válaszként erre: 47. - Mia74)
2007. szept. 6. 22:50

Szia!

Szerintem a szálka mindig ott fog maradni.

Én nem tudtam megbocsizni neki, nálunk is fél év kellett a buktához.

Már most egy hónap eltetével azt hiszem, hogy túl vagyok rajta.

-Hála ennek az oldalnak.

52. 22b83e8961 (válaszként erre: 51. - 613c0e0120)
2007. szept. 6. 20:40
De nincs pénz
2007. szept. 6. 19:46
Ha van pénz, magánnyomozóval. :)
2007. szept. 6. 17:27
Köszi mindenkinek megoldodott.
49. 22b83e8961 (válaszként erre: 48. - Eva25)
2007. szept. 5. 17:11
írtam privát levelet neked
48. eva25
2007. szept. 5. 15:49

Fotókkal, bizonyitékokkal. Ezt általában ugy lehet véghezvinni, ha valaki segit neked.

Volt eset amikor megpróbáltam segiteni egy volt barátnőmnek, de a férj okosan kiforgatott mindent, és azóta a barátság csak "volt". Hülyét csinált a feleségböl, sokan tudják, de már senkit nem érdekel a dolog, tanultak a példámból. Egy ilyen nőnek nem érdemes segiteni.

47. mia74
2007. szept. 5. 13:26

Szia!

Szerintem jól gondold át, hogy mi a jó boldog tudatlanság vagy tudni és ha rendeződik felejteni?

nálunk 1/2 év volt mire tényleg lebukott és csak akkor vallota be mikor volt bizonyíték. Igaz azóta sem tudom meddig jutottak. kibékültünk, de felejteni nagyon nehéz. nap nem telik el, hogy ne jutna eszembe, persze hánytorgatni nem lehet... szóval nem tudom mi a jobb...

46. Free (válaszként erre: 45. - 22b83e8961)
2007. szept. 5. 08:33
A Te ügyed tényleg más, ezért nem tudok hozzászólni... nem tudom, hogy mit tennék a helyedben.
45. 22b83e8961 (válaszként erre: 41. - Free)
2007. szept. 4. 18:59
Akkor ennek végűl is jó lett a vége.Vagy te keverted ügyesen a kártyát.Gratulálok,ügyes vagy.Remélem többet nem tesz ilyet.Én még mindig nem látom a meglodást.
44. syria (válaszként erre: 43. - 22b83e8961)
2007. szept. 3. 08:56
Igazad van. Csak az egyik kategória az, aki azért megy félre, mert otthon hiányzik valami, vagy egyszeri kíváncsiság hajtja. A másik kategóriába tartozott az én esetem is. Neki állandóan kisebbrendűségi érzése volt, hiába dicsértem meg a legapróbb dolgokért is. Úgy érezte, magának és mindenki másnak is azzal tudja bizonyítani, hogy ő micsoda férfi, ha minél több nőt szerez meg, akár házasságok szétrombolása árán is. Csak ami tudomásomra jutott: 2 felbomlott házasság, egy harmadik, férjes nővel való kapcsolatát én buktattam meg. Az ilyen pasitól menekülni a legjobb, úgy, ahogy én is megtettem. Igaz, először az állandó, elviselhetetlen féltékenykedése (van pofája mi?) motívált, a vastagát már utána tudtam meg.
2007. szept. 2. 19:55
Vannak olyan férfiak akik nem azért lépnek félre mert nem kapja meg othon amire vágyik hanem azért mert ilyen beálítotságú.Mindig meg kell kapnia valakit,hogy menő macsónak érezze magát.Mert szerintem ilyen is van de csak szerintem?
42. Free
2007. szept. 2. 17:58

Valójában érdemes elgondolkozni azon, hogy a partner miért lép félre. Van valami, amit tőlünk nem kap meg, amit máshol keres. Első felindulásunkból ezen általában nem gondolkozunk el.

Nagyon nehéz a probléma után újra bizalommal élni valaki mellett, de a folytonos kételkedés teljesen megölheti a talán újjáépülő kapcsolatot.

41. Free
2007. szept. 2. 17:49

Nem.

Az ominózus nap után elköltözött. Váltottunk pár sms-t. Annyira szégyellte magát, hogy nem mert a szemem elé kerülni 2 hétig, pedig szerettem volna megbeszélni a dolgot. Aztán feljött, és beszélgettünk.

Igazából nem tudta, hogy miért tette, de én sejtem. Ő mindig az a hűséges típus volt, és valószínűleg csak kipróbálta, hogy milyen megcsalni. Csupán a fájdalommal nem számolt, amit kettőnknek okozott.

Nem volt egy kimondottan jó pasi, amikor összejöttünk, nekem sikerült a 8 év alatt stílussal, normális fogsorral és 20 kilóval kikupálnom, és rájött, hogy nem is olyan rossz hapsi ő.

Na, szóval aztán visszaköltözött.

Azóta fogytam 14 kilót (de még kell vagy 25-t), folyamtosan programokat csinálok magunknak, kicseréltem nőesebbre a ruhatáramat. Végülis arra az elhatározásra jutottam, hogy a kapcsolatunk az én kezemben van. Nem akarom magamhoz láncolni, de éreztetem vele, hogy itt vagyok neki én, és nincs szüksége rajtam kívül másra.

Sokat poénkodunk, jobban partnernek tekintem a közös dolgainkban, hogy érezze, hogy ketten kellünk mindenhez.

Most megint annyira belémszerelmetesedett, hogy esküvőt szeretne, és állandó jelleggel bébiboltok elé rángat.

Tulajdonképpen lehet, hogy nem foglalkoztam vele eleget, ezért keresett máshol kedves szavakat.

40. 22b83e8961 (válaszként erre: 38. - Free)
2007. szept. 1. 20:01
És végűl szakítotál vele?
39. Free
2007. szept. 1. 09:27
Ja, mert a nő is az élelmiszerboltban dolgozott...
38. Free
2007. szept. 1. 09:26

Nálunk januárban esett meg ez az eset.

Másodállást vállalt egy élelmiszerüzletben, hogy könnyebben tudjunk félretenni a gyerekvállaláshoz. Kb. 4 hónap ottdolgozás után kezdődtek a meglepetések...

Első gyanús dolog volt, hogy "drága"-nak nevezett. Aztán folyton sms-t prüntyögött. Majd egy alkalommal, mikor korábban jöttem haza (neki aludnia kellett volna), éppen láttam a lábát, amit beugrik az ágyba, a számítógép pedig megy. Kijött elém, mintha épp akkor kelt volna ki az ágyból. Csacsogtam neki ezerrel, ő meg ásítozott, mintha épp akkor ébredt volna fel. Akkor már kezdett fura lenni a dolog. Másnap reggel megnéztem, hogy milyen sms-eket küldött a netről. A szívem állt meg, amikor az egyik kollégája neve alatt volt elmentve a luvnya száma. Sokkal szebbeket írt neki, mint nekem az elmúlt 8 év alatt. Fogalam sincs, hogy hogyan mentem aznap dolgozni.

Bentről felhívtam a nő, hihetetlenül intelligensen és nyugodtan beszéltem neki. Mondtam, hogy tudok a kapcsolatukról, és megkértem, hogy segítsen a páromnak eldönteni, hogy merre folytassa az útját. Engem nem zavar, ha őt választja, de ne csináljuk ezt a megcsalósdit. A nőci csak habogott, egy értelmes mondatot nem mondott. (később kiderült, hogy a férje ott volt mellette)

Párom este hazajött, és ordibált velem, hogy jó kellemetlen helyzetbe hoztam a kollégái előtt. Még ő ordított velem. Akkor hallgatott el, amikor szembesítettem a kinyomtatott sms-ekkel...

Szóval egy nő szerintem megérzi, ha a párja rezgései megváltoznak, de ha a hapsi jól álcázza a dolgokat, akkor a szex nem árul el semmit. Érdemes figyelni a hangoskodásait, a füle vörösödését, a tekintetét, hogy nem a szemedbe néz.

(később kiderült, hogy a ribancnak 4 gyereke van, és 8 évvel idősebb a hapsimnál)

37. f50059728b (válaszként erre: 36. - Jazmin1)
2007. aug. 31. 23:58

Szia!

Én férfi vagyok, én szintén ehez a módszerhez folyamodtam.

Nálunk úgy történt, hogy kicsit primkó volt.

Éjszaka sms-ezni kicsit feltűnő, emailt írt, én beléptem a szobába egyből elkapcsolt.

Amikor már gyanakodtam, valahogy éjszakára már kikapcsolta a telefont.

Egy szép délutáni napon valamitől nagyon fáradt volt. -elaludt.

Én kaptam az alkalmon és (szemét dolog, de...) megnéztem az sms-eit.

Majdnem dobtam egy hátast szószerint.

Ekkor bementem hozzá, hogy nem kellene-e beszélgetnünk?

Ő azt mondta, hogy most nem.

Én akkor mondtam a Pasijának a nevét -erre kikerekedett a szeme.

Tudni kell, hogy van egy négy éves fiunk, a pasi nős(fotóművész és tanár, neki két kislánya van )

A faszi egyből hátat forditott neki a bukta után.

Azt mondta, hogy ez a mi magánügyünk. Ő a megoldások embere, hozzuk helyre a házasságunkat.(hi-hi)

2007. aug. 31. 23:07

a lebuktatást nem lehet kesztyüskézzel csinálni, sokszor olyan dolgokat kell véghezvinni, amit más körülmények között elitélünk...pl a telefon átvizsgálása, ha leveszed az akkumlátort ott tartják a pót sim kártyát, a telefonkönyvben férfi néven mentik el a barátnő számát..a mi esetünkben ez ede volt, legalább valami átlagos nevet választott volna....többször át kell nézni a ruháját és az autót..... ha teheted a munkahelyén változó időpontokban vezetékes telefonon hivd fel...hol ebédel, vagy mit csinál ez idő alatt, ellenőrizni kell..mindig van egy beavatott barát aki falaz neki, vész esetén, őt sem árt szemmel tartani...általában gyakrabban látogatnak családot és barátokat, mindig véletlenül összefut valakivel, és akkor jön a ..nem fogod elhinni mi történt ma velem cimü fejezet..váratlan plussz munkák amit soha nem fizetnek ki valami miatt, az autó állandóan vacakol pedig ha te mész vele semmi baja, mindig tömeg van totál káosz dugó, ami miatt nem tudott csak 3 óra múlva jönni elcsigázottan, és csak a fürdéshez van már ereje de azonnyomban..többször próbálj szexuálisan közeliteni felé ilyenkor, ha gyakran hárit tényleg gáz van..de vigyázz nehogy lebukj, mert ha ártatlan, akkor tuti vége van a dolognak, ezt nem lehet kidumálni, nem bocsát meg, ha neked van igazad, ami szintén nagyon rossz lenne, bizonyosságot szerzel...nem tudom mit dolgozik de ha kötetlen a munkaideje akkor nagyon nehéz lesz megfogni... ha gyakran hivogatod különbözö ürüggyel a háttérzajok segitenek tájékozódni, csak ha siri csend veszi körül akkor az elgondolkodtató, már ha felveszi,és nincs lemerülve, vagy nem hagyta az autójában, esetleg a munkahelyén...

egyenlőre ennyi, bocs a helyesirási hibákért angol a klaviatúrám, és alig találom az ékezetes betűket rajta, ne és persze nagyon fáradt vagyok..

2007. aug. 31. 22:03
A pasik nem tudnak hazudni,legalábbis az enyém,tágul a pupillája,elpirosodik meg hebreg ossze-vissza.Akkor tudom,hogy hazudik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook