Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? fórum

Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit? (beszélgetős fórum)


94. dundy
2007. szept. 10. 16:31
Hazudósnak titulálta a nőt, mikor már állt a bál akkor mind a 2-nket qrvának.A mai napig nem tudtam tőle megszabadulni.Tönkre akar tenni mindenképpen.12 éve megy és 1-re nehezebben bírom.
2007. szept. 10. 16:26
És mit mondott?
92. dundy
2007. szept. 10. 16:10
a nő kimaradt. bocsi, szóval a nő eljött hozzám.
91. dundy
2007. szept. 10. 16:10
Egy idő után lebuktatja sajátmagát.A férjem még akkor is hazudott amikor házhoz jött, hogy velem beszéljen.
2007. szept. 10. 15:09
20 perc múlva jövök elszaladok az oviba meg a postára.
2007. szept. 10. 14:58
ha okos akkor nehezen
2007. szept. 10. 14:58
Hát idáig nem feltételeztem hogy megcsal. Akiknek ezt elmondtam mind azt mondta hogy ugyanmár hát annyit dolgozik hogy nem lenne ideje megcsalni. Nade akkor ez mi? Ilyet azok írnak egymásnak akikközt valami szorosabb dolog történt. Történik. Nem tudom mit gondoljak. Nem a megcsalás esik rosszul talán hanem hogy nem vettem észre meg hogy olyan természetesen viselkedett velem. De akkor ki az a csaj. Ráadásul a párom küldte a csajnak az smst jún 29.-én hogy köszönöm királylány és a csajtól aug. 6.-án jött az hogy köszönöm hercegem. Ilyen sokáig..nem értem.
87. 0c97fbb607 (válaszként erre: 85. - Aac9aafc80)
2007. szept. 10. 14:47

Amúgy elképzelhetőnek tartod ,hogy megcsal?Nem bízol benne?

Nem lehet ,hogy csak egy kis munkahelyi flörtről van szó,semmi komoly?

86. syria (válaszként erre: 85. - Aac9aafc80)
2007. szept. 10. 14:45
Ha maradnak kétségeid a válasza után, még mindig megkérdezheted a "királylányt". A helyedben én mindenképpen tiszta vizet öntenék a pohárba.
85. aac9aafc80 (válaszként erre: 84. - Syria)
2007. szept. 10. 14:32
Kösz a jó tanácsot, igen én is erre gondoltam. Csak félek hogy olyan sztorit ad elő amit elhiszek és ő meg röhög a markába. Az a baj hogy piszkosul jól tud hazudni, rengeteg alibit tud szerezni magának, meg eltereli a témát valamivel pl. hogy rosszul van korházban volt(volt már erre példa, hogy neki állt sajnáltatni magát).
84. syria (válaszként erre: 83. - Aac9aafc80)
2007. szept. 10. 14:15
Tedd fel neki egyenesen, szemtől szembe a kérdést. Ha sumákol, helyezd kilátásba, hogy akkor majd megbeszéled a "királylánnyal".
2007. szept. 10. 14:03
Hát velünk is tötrént egy kis sztori ami még mindig nincs megfejtve. 2-3hete női megérzés gyanánt belekukkantottam a párom telefonjába(amit egyébként nem szoktam)de tényleg olyan furcsa érzésem volt hogy muszály belenéznem. És. Kimenő sms: "köszönöm királylány" ezután jött a válasz"köszönöm hercegem". Nahát lehidaltam. Vajon mit köszönnek meg egymásnak ,ki lehet az a nő ?stb. Kiírtam a csaj telefonszámát de még nem volt bátorságom beszélni vele, de már megcsörgettem hogy legalább a hangját halljam, hogy idős vagy fiatal vagy netán ismerős hang de semmi. Egy fiatal csajszi. Kiakartam nyomoztatni a csaj nevét egy ismerősömmel, mert kiváncsi voltam már rá hogy ki az, de közbem minden nap elejtettem a páromnak valami királylányos, herceges beszólást hátha leesik neki hogy rájöttem valamire de nem vette a lapot. Aztán most az elmult szombaton történt az hogy: Párom elment vásárolni egy barkácsáruházba reggel. Megcsörgettem őt hogy mikor ér haza mert a gyerekekkel menni kéne őszi ruhákat cipőket vásárolni és hogy ne menjünk gyalog siessen haza. Úgy köszöntem el tőle hogy szia királylány. Erre visszaszól nekem hogy "én nem a királylány vagyok hanem a herceg." Ez igen mondom, leraktam a telefont és elküldtem neki azt a bizonyos smst amit ő küldött a csajnak , meg azt is amit a csaj küldött neki, és kérdeztem tőle hogy nem e ismerős ez a szöveg? Annyit válaszolt rá hogy, dehogynem ismerős. Kérdeztem hogy és mégis mi a magyarázat erre stb, erre már nem válaszolt smsben, aztán jóval később hazajött nyalizott, hízelgett, lapított, sunyított egész nap, este meg mikor mondom neki hogy nagy sunyi piszkos csajozós dög vagy, még röhögve kérdezte hogy miért? Eszméletlen. Tegnap megint csak nem mondott semmit, ma meg megint csak hallgatott, de már igazán kíváncsi lennék rá hogy milyen sztorival áll elő. És nem tudom mit csináljak.
82. évi75 (válaszként erre: 81. - Rozália)
2007. szept. 10. 08:53
a kétségek közt élni, az is szar dolog!
2007. szept. 10. 06:41
Aztán, ha lebuktattad? Mire mész vele? Rohadtul fog fájni....
80. Delete (válaszként erre: 73. - Ec63a7fc29)
2007. szept. 10. 06:34
Ez igen! Becsülöm a hozzáállásod, és hogy van hajlandóság benned mindarra amit a cél érdekében…
79. 0c97fbb607 (válaszként erre: 77. - C5c68a3560)
2007. szept. 9. 10:05
Cöcöcöcö:DDDD
78. 22b83e8961 (válaszként erre: 77. - C5c68a3560)
2007. szept. 9. 10:04
Akkor te kivétel vagy.Örülök,hogy még vannak ilyen emberek.Hű de korán keltél.
77. c5c68a3560 (válaszként erre: 76. - 22b83e8961)
2007. szept. 9. 04:17
Biztosan ,ugyanis 29 éves házasság alatt egyszer sem léptem félre.
76. 22b83e8961 (válaszként erre: 75. - C5c68a3560)
2007. szept. 8. 22:51
válaszoltam neked privát üzenetben.biztos tapasztalatból beszélsz
2007. szept. 8. 20:23
Ha a pasi ügyes,sehogy.
74. 22b83e8961 (válaszként erre: 72. - Anita123)
2007. szept. 8. 20:10
Köszönöm a biztatást.
2007. szept. 8. 19:05

Csak úgy érdemes lebuktatni, hogy neki ne maradjon adu a kezében. Ne találjon kifogást, úgy, hogy valaki elszólja magát.


...én elmentem a munkahelyére betanított munkásnak dolgozni, hogy kiderítsem mi is az igazság. Az adu a kezembe került. Azóta tudom, mikor hazudik a képembe.

72. Anita123 (válaszként erre: 56. - 22b83e8961)
2007. szept. 8. 18:40

Nagyon sok erot es kitartast kivanok a tovabbiakhoz!!

Gyonyoru gyermekeid vannak!

71. 22b83e8961 (válaszként erre: 70. - Szenyó)
2007. szept. 8. 18:14
Én ezért sem bocsátok meg.Mert soha de soha nem felejteném el és soha többé nem biznok meg benne.Annyit hazudott nekem,hogy azt sem hinném el amit kérdez.Azért nem mondta meg szerintem töbszöri kérdésemre sem mert ő így szeret élni.Na jó nem akartam így nyilvánosan kiírni bár volt akinek privát válaszba leírtam.De két külömböző nő sms-ét találtam meg a telefonjában.Az egyik az volt akivel gyanúsitottam a másik pedig egy Szilvi nevű nő.Sajnos arra már nem volt időm,,hogy kimentsem a számát és tudassam vele a helyzetet.Ez a férfi ilyen és hidjétek el én mindent megtettem.Nem hanyagoltam el a sexben a kedvencét főztem stb...Úgyhogy ő egyszerűen ilyen.De még ezt is kimagyarázta volna ha hagyom.Sosem szeretném látni és lehetőset sem adok neki arra,hogy bármilyen magyarázattal előáljon.Mert ezt nem lehet kidumálni!
70. szenyó (válaszként erre: 56. - 22b83e8961)
2007. szept. 8. 17:38

Csak az a baj, ha meg is bocsájt az ember, már SOHA többet nem tud ugyanolyan szeretettel nézni rá. Már más kérdések is felmerülnek benne.

Ha azt mondja: szeretlek, némán azt gondolhatom: és még kit? Ha azt mondja, fontos vagyok, nem hiszem el. Ha ránéz elismerően egy nőre, akkor már azon gondolkodom, vajon ha lehetősége lenne rá, mennyi időt szánna arra a másikra.

Ha elveszik az ember bizalmát, nagyon nehéz visszaszerezni, ha egyáltalán valaha lehetne.

69. syria (válaszként erre: 68. - 22b83e8961)
2007. szept. 8. 17:32

Nem is állítottam, hogy tévedhetetlen vagyok. Látod, az első pici siker már jön is, hiszen a bemutatkozásodban is a fogyást céloztad meg.

Valóban jó esély van rá, hogy senkiben nem fogsz megbízni, vagy nagyon sok idő fog eltelni. De nem lehetetlen, hogy jön majd valaki, aki annyiszor be fogja bizonyítani, hogy érdemes a bizalmadra, hogy lazíthatsz majd. Tudod, azért elég fárasztó örökösen résen lenni. Én ugyanígy voltam, de a mostani kapcsolatomban nagyon megbízok.

68. 22b83e8961 (válaszként erre: 67. - Syria)
2007. szept. 8. 10:04
Köszi!Csak tudod már túl sok volt a citrom.A fogyás menni fog főleg most eddig is fogytam hát még most.Szerintem én már senkiben nem fogok megbizni ezek után mindig gyanakvó leszek.Amúgy te voltál az ha jól gondolom aki piszkáltál a helytelen írásomért nézd csak meg az utólsó szavadat.Na ugye senki nem tévedhetetlen.
67. syria (válaszként erre: 61. - 22b83e8961)
2007. szept. 8. 09:53
Ügyes vagy! Most gondolj arra, hogy az élet megkínált citrommal, keríts hozzá Martinit, ha máshogy nem, képletesen. Pl. bánatodban lefogysz. Állítólag a szerelmi bánat a legjobb fogyúkúra.
66. évi75 (válaszként erre: 65. - 22b83e8961)
2007. szept. 7. 20:35

hát, én sem tudnám megbocsájtani a férelépést

nem hogy két növel, de még egy alkalmat sem.

szörnyü ami veled történt!hogy ilyen aljas hogy lehet valaki? én nem tudom, hogy miért nem lehet szemtöl szembe megmondani, hogy bocsi, de van valaki más.

gyönyörü gyerekeid vannak, te is mutatós vagy-megnéztem az adatlapodat, bocsi-biztos neked is eljön a megfelelö társ.a gyerekeid apjáról lehet valamit tudni?

65. 22b83e8961 (válaszként erre: 64. - Évi75)
2007. szept. 7. 20:22
Engem még eddig nem becsült meg senki mindig utólag okosak és jönnének vissza.De már nincs kihez.Nem bocsátok meg.Annyit türtem és türtem és megbocsátottam ezt már nem lehet és nem is tudom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook